kaç fırın ekmek yemek lazım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ardarcan tarafından 26 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ardarcan

ardarcan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    boy:1.83
    kilo:79
    omuz:122
    göğüs:110
    bel:94
    kol:31

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/attachment.php?attachmentid=16936&stc=1&d=1343303195

evde son 1 aydır düzenli olarak çalışıyorum.1 gün dambılla omuz ve arka kol çalışıyorum ertesi gün şınav ile göğüs ve ön kol çalışıyorum ayrıca evimde barfiks direği var düzenli olarak mutlaka hergün 5-6-7( değişiyor) kere olmak üzere 2 3 kez barfiks çekiyorum

amacım:

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/attachment.php?attachmentid=16937&stc=1&d=1343303907

fotoğraftakiler gibi bir fiziğe sahip olmak amaç tabi ama onlar gibi olmak biraz zor ama en azından onlarınkini andıran bir fiziğe sahip olmak için daha çok hangi bölgeleri çalıştırmak gerek fikirlerinizi bekliyorum.forumda araştırdıklarıma göre bel bölgem sanırım baya kalın omuzlarım dar göğüslerim sarkık :) durum vahim yani

Ekli Dosyalar:

• vücut.jpg
      vücut.jpg
      Dosya Boyutu:
      14 KB
      Görüntüleme:
      403
    • amaç.jpg
      amaç.jpg
      Dosya Boyutu:
      19,9 KB
      Görüntüleme:
      1.319
  2. animal17

animal17 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    cardio yapman gerekio düzenli hergün 1 saat kadar koşu yada yürüyüş + beslenmede yağ,şeker,tuz,ekmek,asitli icecekler(kola,fanta vs,) kesmelisin.Sebze ve meyve ye agırlık vermen gerektiğini düşünüyorum.Vücut yağsını atınca zaten onların fiziğini elde etmen 5-6 ay gibi sanırım plaj vücudu :) (ara öğünlerde meyve tercih et ,ramazan ayında biraz zor olcak ama agırlık calışma 2 öğün yemekle hiç bi kas gelişme göstermez ama en azından kilo almamaya çalış abi ramazandan sonra düzene sokarsan çok iyi olur + imkanın varsa spor salonuna yazıl sağlıklı bi şekilde kilo vermek icin (benim yaşadığım yer küçük bi ilçe spor salonu vs imkanlarım olmadığı icin evde koşu bandı kapı brfıx dambıl fln var sende imkanın yoksa bunları temin et en azından kapı barfıxi dambıl var sanırım :) saygılar abi yardımcı olmaya çalıştım hiçbir prfsynelliğim yok sadece bi kardeş tavsiyesi :)

3. tero

tero Yeni Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    bu özenti merakı nedir yani forumda yasak böle şeyler açamk

4. ardarcan

ardarcan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    esasında düzenli olarak en az haftanın 2 günü düzenli olarak koşu yapıyorum ama yazın ara vermiştim tekrar başladım 2 gün önce bu forumu takip etmeden önce belimin çok kalın oldugunun farkında değildim doğrusu ama buradaki arkadaşların çoğunun beli benden oldukça ince artık mekik vb şeylere daha da arttırıcam dediğin gibi asitli içecek ve fastfood tarzı yiyecekleri çok fazla tüketiyorum onlarada önem vermem gerekecek sanırım

efekan normal şeyleri yapacaksın demişsin ama ben evde çalışıyorum mesala sadece şınav çekmekle düzenli göğüs şekillenir mi?
    örnedğin ben şuanda 2 gnde 1 olacak şekilde 20 ayaklarım havada 20 ellerim havada 20 geniş açarak 20 tane de dar olmak üzere günde 80 tane şınav çekiyorum böyle bir programla şekillenir mi?

5. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-23'e aykırı başlık açmak!

Alıntı:
    Madde 23- Forum Üyelerinden Kahinlik Beklemeyin!
    Örnek resimler ekleyip ya da beğendiğiniz vücuda sahip insanların isimlerini vererek afaki sorular sormayınız.Ölçülerinizi ya da kendi resimlerinizi verip afaki sorular sormayınız, antreman ve beslenmen programları istemeyiniz.
    Bu tür başlıklar kilitlenerek çöpe atılacaktır.
    Örnekler :
    *Şu kadar süre çalışsam kaç kilo alırım?
    *Şu kadar süre çalışsam ölçülerim nasıl olur?
    *Bu vücuda supplementsız ulaşılabilir mi?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam ne kadar sürer?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam için neler yapmam lazım?
    *Resimdeki sizce steroid kullanmış mıdır?
    *Ölçülerime göre beslenme
    ve antreman programı verebilir misiniz?
    *Sizce bu vücut adam olur mu?
    *Sizce bu vücut gelişir mi?
    *Bu vücut için hangi supplementları kullanmalıyım? .... vb..

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş