Kız Problemi

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve BenDayanamam tarafından 30 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. F@T!H

F@T!H Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Bu gecede aynı gene uyuyamıyorum :) Açtım facebook bari oyun oynayayım uyuyamam ben zaten bu saatten sonra.

2. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    her zaman derim aşk body building fitness gibi sporlar uğraşanlara ters olan bir şey diye:) çünkü adam yemeden içmeden kesiliyor efendim antreman yaparken aklı sevgilisinde oluyor uykuda bu sporda önemli uyuyamıyorsun üstelik motivasyonda önemli oda yerle bir oluyor onun için bodyci adam aşık olamaz inanın aşk denilen bir şey yok çok gördük aşığım diye birlikte olan yada evlenen insanlar hepsi ayrılıyorlar aşk demek karşındaki insana aşırı değer vermek demek aşırı değer verilen kişide havalanabilir yada bunaladabilir aşırı ilgiden hadi diyelimki bunalmadı havalanmadı canım cicim dönemleri bitince aşkta biter daha farklı sorunlar ortaya çıkar onun için iyi bir işe girin yüksek paralar kazanmaya bakın tabiki kızlarla çıkacağız benimde sevgilim var elele geziyorum romantik takılıyoruz ama kesinlikle ona fazla değer vermiyorum gerektiği kadar gidersede gider bulurum başka bir kız

Predatel bunu beğendi.
  3. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Ask mesk hepsi yalan , paran varsa hepsi tamam :D

you need money if you wanna call some1 honey :D

rockybalboa7 bunu beğendi.