kız kavgası.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Freedom1 tarafından 12 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Freedom1

Freedom1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Yeni üye oldum bu yüzden bu bölüme konu açabiliyorum.Yaş 15 boy : 1.75 .kilo : 74.
    Eminim benim yaşımdayken kız kavgasına felan girmişsinizdir , bir kavga oldu ve fena dayak yedim :D , zaten artık ne zaman bir kavga görsem bu olay aklıma gelir yolumu değiştiririm :D .Artık kendimi savunmak konusunda biraz daha iyi olmak istiyorum seneye yaz a boksa yazılcam bu zamana kadar yapabileceğim sporlarla uğraşmak istiyorum ama boyumun uzamasının durmasını istemiyorum şu an hergün 4x5 (20) şınav.30x3 (90) düz mekik çekiyorum.Onun dışında bugün biraz yorgundum yapamadım , 4800 metre koşu var .Kol kaslarımın biraz daha belirgenleşmesini istiyorum , ama boyun uzaması durmayacak şekilde ne hareketler önerirsiniz ? Dumbell alıyım mı? Bu boy uzamasını engeller mi ?Gerçi sadece kol ile çalıştığım için dumbell'ı boy uzamasını engellemeyecektir mantıken.Ama bu konularda uzman birisine sormak içimi rahatlatacaktır.
    Ayrıca karın kası çıkması için six pack felan , %7 oranına ulaşmak gerçekten gerekli mi ?

2. JackSniff

JackSniff Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    şimdi.. sanırım sen erkeksin ve kız kavgasına girdin? doğru mu anladım.. :/

Freedom1 bunu beğendi.
  3. Freedom1

Freedom1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    hayır valente , erkeğim ve erkek olan birisiyle kavga ettim bir kız için..konu başlığı yanlış olmuş :D

edit: dostum demek yasakmış.

Son düzenleme: 12 Ağustos 2011
  4. JackSniff

JackSniff Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    anladım kız yüzünden kavga olayları.. ebatların da iyi gibiymiş halbuki :) neyse başla spora bakalım once.. six pack falan oyle kolay iş değil.. önce kasların alt yapısını olustur.. o bölüme ilerleyen zamanlarda geçersin..

Freedom1 bunu beğendi.
  5. Freedom1

Freedom1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Kavga ettiğim çocuk kick-box biliyor onun için dayak yedim :D.Bende seneye yaza kick-box değil de , boksa yazılcam :)
    Spor yapıyorum günde 4800 metre koşu , dün 225 mekik çektim , mekik sayısını arttırdım .Şınav gine aynı 20 tane , yalnız bu şınavı çekiyorum bayadır , göğüslerim dimdik oldu aynen şu herif gibi.Bunun şınavla alakası var sanırım .

6. JackSniff

JackSniff Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    var var şınav etkiler.. bende çok şınav çektigim zaman kasıldıgında aynı oluyor..

Freedom1 bunu beğendi.
  7. S.Çağrı

S.Çağrı Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Sana uygun ve ağır olmayan bir idman programıyla 1 senede fit bir görünüme kavuşabilirsin.Boyunu da etkilemez ayrıca.Vücut geliştirme veya alt yapı dediğin şey 2-3 ayda gerçekleşmez.Nereden bakarsan bak 6 ay gerekir alt yapı için.Önünde 1 yılın var.Bu 1 yılda okul,dersler derken asla düzenli çalışmayacaksın yani bu işler evde mevde olmaz.Şimdi koştun diyelimki,kışın nasıl koşacaksın yağmuru var çamuru var.O yüzden deneyimli bir hocanın yaninda idman yapmanı öneririm.Yani bir spor salonuna yazıl.Aylık değil 6 aylık kayıt yaptır.6 ay sonra tekrar.Kilo vermeye ihtiyacın olabilir.Body classic tarzında çalış,yağları eritirken hafif hacim kazanmaya bak.Seneye de boksa başlarsın.Ayrıca baklava işi mekik sayısına bakmaz.Bu işler ne kadar çok koşarsan ne kadar çok mekik çekersen diye yürümez.Kasları yakarsın.Bakarsın baklavaların hacimsiz.Kolların inşaat işçisi gibi.Bicepslerin kısa.Bacakların koşmaktan diğer yerlere göre orantısız kalmış.O yüzden deneyimli bir hocanın yanında 1 yıl idman yap ve vücudunu toparla.Sonrasında boksa başlarsın.Yağ oranının azlığına göre baklavaların çıktığı da doğrudur.Dumbell boy uzamasını flan azaltmaz.Altı üstü ufacık kilolar kaldıracaksın hem omurgana direk etkisi de olmayacak.Demiri elinle ittirerek sıkıştırmaya benzer,elinle demirin boyunu kısaltamazsın.Dumbella boyunun uzaması durmaz yani.Spor salonunda sen gene de squat tarzı hareketlerden kaçın.Ayrıca düz mekik tüm karını aynı oranda çalıştırmaz diye biliyorum.Karın dediğin üst karın ve alt karından oluşur.Çeşitli mekik hareketleriyle zenginleştirmen gerekir idman programını eğer evde yapmaya devam edeceksen.Ayrıca şınavı geniş açılı çekme omuz genişliğinde klasik şınav çek yoksa göğüs aran fazla açılır ve estetik görünmezsin.Bu arada şınav,göğüs,arka kol ve karına çoğunlukla etki eden güzel bir egzersizdir.

Freedom1 bunu beğendi.
  8. Freedom1

Freedom1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Dediğin herşeyi anladım , aynen dediğin gibi göğüsler vücuda göre yüksekte kalıyor biraz itici görünüyor .Göğüsleri nasıl küçültebilirim ? Dediğin gibi artık sadece omuz hizasında şınav çekicem ben kollarımı uzatabildiğim en uzun noktaya ellerimi koyup ; dediğin gibi bu şınav geniş açılı şınav deniyor .İşte bu şekilde şınav çekiyordum .İyiki söyledin teşekkürler :)
    Göğüsler fazla dik bunu nasıl halledebilirim ?

Son düzenleme: 12 Ağustos 2011
  9. Freedom1

Freedom1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    UP.YORUM.Göğüsleri birleştirmem için ve dik durmasını engellemem için ne önerirsiniz ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:33 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:25 ----------

Yukarı..............

10. S.Çağrı

S.Çağrı Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Yanlış anladın.Sanırım göğüslerinin şişkinliğinden bahsediyorsun.Bunun şınav şekliyle alakası yok.Göğüsünde yağ varsa ve ergenlikteysen bazı erkeklerin göğüslerinde böyle sorunlar olabilir.Zamanla geçecektir.Benim bahsettiğim çok geniş çekersen göğüs kaslarının arası açılır.O yüzden omuz genişliğinde çek.Ayrıca şınav çektikçe de alttaki kas hacim aldığından göğüs göze daha hoş gelmeye başlayacaktır.Göğüsleri birleştirmek için demişsin dediğim gibi omuz hizasında çekmelisin.

Freedom1 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş