Kız Arkadaş.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve modexl16 tarafından 14 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. modexl16

modexl16 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Doggetman sevgili kardeşim bu yazıyı yazarken sana klarşı en ufak bi kastım yoktu ki.Elbette bebelerin gelip benle alay etmesine müsadee etmeyecegim.Neyse istersen pm den görüşebiliriz.

2. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Sen yanlış anlattın kendini dostum.

3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    anladığım kadarıyla sen hela süt emmiş bir kızla ciddi bir beraberlik yaşamak istiyorsun seninde bildiğin gibi bu ha diyince olacak bir şey değil kader işi bu umarım istediğin bir kızla tanışıp mutlu olursun herşeyin hayırlısı çevrendekilerede hiç kulak asma bırak konuşsunlar

4. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Modelx, çok devinimli bir ruh halin var. Başlığı açtıktan birkaç gün sonra psikolojin düzeldiğinde kendi sorularına cevap buluyor ve ilk bahsettiğini görmezlikten gelerek aksi düşüncelerini olgun bir şekilde belirtiyorsun.
    Kimseye bir şey ispatlamak zorunda olmadan, kendi hayatını yaşaman gereken şu dünyada bu hengameler sana zarar verir. Bahsi geçen ve Bebe olarak tanımladığın maganda insanlarla yarışa girmek sana fayda değil zarar getirecektir. Bu hayat senin ve bunun denetimi kendi elinde tutabildiğin sürece mutlu olacak ve huzur bulacaksın. Aksi takdirde hayattan beklentisi olmayan bir magandanın efemeni hallerini senin siniri bozacak, inancını etkileycek ve yolundan sapmana neden olacak. Seni yolundan saptıracak milyonlarca insan var bu sokaklarda. Bu senin için değil bizim için de geçerli. Elbet bunlar zamanla halledilecek problemler; ama ben dışarıdaki meczupları kendime rakip olarak gördüğüm yüzden okuldan atıldım ve aklım başıma geldiğinde birkaç senemi kaybettiğimi, giden yılların geri gelmediğini, bahsi geçen serserilerin yine hayatlarına aynı şekilde devam ettiğini gördüğümde tek zararı kendime verdiğimi ancak anlayabildim.

modexl16 bunu beğendi.
  5. modexl16

modexl16 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Rocky aynen dedigin gibi bir kızla hayatımı paylaşmak istiyorum ancak dedigin gibi bu kader işi aslında benim için dua edin de öyle bir kız bulayım. neyse salvadore bu arada sana borçluyum her konu açtıgımda bana destek oluyorsun sagol varol.Bu arada yeni başlayanlar bölümünde bb ile ilgili bir sorum var araya da bi bakarsan

salvadore_xp bunu beğendi.
  6. fehmican

fehmican Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş sevgi emek ister kimsenin duasıyla ideal insanı bulacağını garanti edemezsin. Tabi ilk fırsatta sokaktaki bir kıza yapışıp ona aşk ilanı yapmanı önermem tabi ama önemli olan insanın karşısına çıkan fırsatları iyi değerlendirmesidir.karşısındakinden ne istediğini açıkyüreklilikle ifade edebilmesidir. erkek olduğunu ve seviyorsa sevdiğini belli etmesidir.
    mutlaka bir kız arkadaş bulman senin özgüvenini ve ruhsal fiziksel rahatlığın için iyidir. Ama kız arkadaşı olmayan ve hayatından memnun bir çok kişinin varlığı da su götürmez.

vel hasılı kelam; doğru zaman doğru insan...

7. chgsk

chgsk Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım kız arkadaş olmazsa olmazlardandır. yani illa kızlarla iletişim kurman gerek. ama illa sevgilin olması şart değil yeterki beynin karşı cinsle temass halinde olsun bu mental sağlık için çok iyidir yoksa iyi bir yöne gidiyor olmazsın. ayrıca yaşında birşey yok dalga geçenlere aldırma zaten okul hayatında erkek lisesine gitmediysen az çok kızlarla muhabettin vardır.

bu aralar çevrende hiç kız yoksa yakınında en yakın olanlarla muhabbet et nasıl olsa onların yakınındada kızlar vardır. ama şimdi sen hiç kız arkadaşın olmadığı için her türlü yaklaşan kızı sevgili gibi görürsen olmaz onu baştan söyliyim.

arkadaş ol yukarda bir arkadaşın dediği gibi sevgili olucak kızda zaten aralarından seni bulur.

8. beycank

beycank Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    ben 17 yaşındayım
    benimde şuana kadar kız arkadaşım olmadı
    arada bende diyince sevgilim yok fln deyince şaşırıyorlar, bu yaşına kadar nasıl sevgilin olmadı fln filan. takmıyorum bende.
    aslında bu biraz benden kaynaklanıyor
    sevgilimin olmaması
    ben biraz çekingenimdir..
    nese yaa :D

9. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bu, "bu yaşa kadar hiç kız arkadaşın olmadı mı" baskısı çıktığı kızların listesini yapan ve bununla hava atan tiplerin yarattığı etkidendir genelde..
    bence çok saçma bir ezilme konusu..bununla ezilmeyin arkadaşlar..ki vg.ci iseniz olursa olur olmazsa siz vücudunuza odaklanın..zaten siz aradan sıyrılacak ve odakta olacaksınız..

sosyalleşme sadece kızlarla olmuyor..bunun için ilaç gibi bir başlık var..bunu haftada 2 kere okuyun.. ;)
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/animal-pak-frank-mcgrath-journey-t6320.html

Son düzenleme: 20 Ağustos 2008
  10. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    ya kız arkadaşın olup olmaması yorum yapamıyorum buna, ama sevdiğin gerçekten değer verdiğin birinin seni sevmemesi çok kötü oluyor ya...:S

11. doktor58

doktor58 Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    ben kıza kız demem kız benim olmayınca demiş atalarımız:D ya düsünün evime 50 metre ilerde salon var gitmiyorum yerine 5 yıldızlı otelin salonuna gidiyorum 1 km ilerde neden dersiniz:D

12. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    kafana gore biri illa ki cikar karsina, rahat ol hayatin tadini cikar

13. Klitschko

Klitschko Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boksör Ve Öğrenci :)
    Yer:
    Kadiköyyy..
    Kızlar peşimde pervane okulda tanımayan yok aradasırada cıkıyorum bitiyo sonra.Ama birini seversem gözüm başkasını görmüyo ona odaklanıyorum resmen.Hani aslan ceylan avlıycakken gözü başka birşey görmez ya aynen o misal.:)

Sayfayı Paylaş