Kız Arkadaş ve stres

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Eren18 tarafından 4 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Eren18

Eren18 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    1 senedir birlikte olduğum kız yüzünden aşırı stres yaşıyorum bir kac aydır bu stres yüzünden okadar halsizimki ballar muzlar pekmezler nox vesaire hiç biri etki etmiyor aslında ortada sevgide yok alıştım ona ayrilamam gibi geliyor onunda sevdiğini sanmiyorum ama bilmiyorum ygs var iş derdi var farkındayım bu sene ben mezun oluyorum bu kız asla beklemez beni sonunda sorun yasicagimi bende biliyorum ama nedense ayrilamiyorum bir türlü Kıskanmak mi desem ne desem bilemiyorum bi yardım edin stresten saçları kazittim Teşekkürler şimdiden

2. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    Dostum yaşın daha genç başkaları ile tanisirsin. Sınavına konsantre ol

Eren18 bunu beğendi.
  3. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    kardeşim kız ile 1 hafta görüşme bir daha hatırlamazsın bile :) sadece yogun zaman geçirmen yeterli. O kadar yogun olacaksın ki kız mı o ne diyeceksin bir süre sonra :)

Eren18 bunu beğendi.
  4. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    tek tabanca en rahatı :)

Eren18 bunu beğendi.
  5. S E R D A R

S E R D A R Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    dostum 4 bucuk sene cıktım bende ilk zamanlarda hersey gayet iyi güzeldi zaman uzun olunca tabi insan ister istemez alışıyor birbirine ve bazı sıkıntılar yaşadınmı bitdigi zamanda insan üzülüyor ama zamanla alışıyor insan ;)

Eren18 bunu beğendi.
  6. zenginuyak

zenginuyak Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    "Keşke biraz daha sınavıma odaklansaydım, daha güzel bir geleceğim olabilirdi." dersin ama "Keşke biraz daha kız arkadaşıma odaklansaydım, gelecek problem değildi." demezsin. Seni seven kişi, zor zamanlarında senin daha iyi bir hale gelmen için sana yardımcı olur, dertsiz başına dert açmaz ya da derdine yeni bir tane eklemez. Al karşına konuş, mevzu böyle iken böyle. Zaten yaşın genç, üniversiteye gelirsen inşallah daha ne sıkıntılar dertler yaşayacaksın, bunlarla dişlerini parlatırsın :)

Eren18 bunu beğendi.
  7. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Kadının olduğu yerde stres vardır :)
    Hayatına bir plan program çiz. Ona uyanla beraber ol, olmayanla yolları ayır.

Hayatta her seçim, aslında bir şeyleri kaybediştir. Onu göze al. Kız arkadaşına zaman ayırır, sınavlara zaman ayırmazsan, yarın birgün o kız seni terk ettiğinde, keşke geleceğime ve kendime zaman ayırsaydım dersin. Öncelik her zaman sen olmalısın. Seninle o yolda yürümek istiyorsa, zaten sana anlayış gösterecektir.

Hayatta her seçim, başka seçimlerden ya tamamen ya kısmen vazgeçiştir. Bunu unutma. Ne yaparsan yap, az ya da çok, bir şeylerden fedakarlık etmek zorundasın.

Jubaven ve Eren18 bunu beğendi.
  8. Eren18

Eren18 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Eyvallah cidden rahatladım biraz aslında cinsellik bağlıyor diye okudum biryerde atlaticam herhalde nefis mantığın önüne geçince insan sapitiyor

Sayfayı Paylaş