Kıvanç Tatlıtuğ'un Omuz ve Bel Ölçüsü ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Realist Boy tarafından 9 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. Realist Boy

Realist Boy Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Omuzlarım 123,belim 78.Amacım böyle estetik bir görünüm.
    Bir yerde 130 cm olarak duymuştum ama.Belide benim bel ölçümle aynı gibi duruyor 78 cm.Tabi kamerada omuzlar,bel daha geniş mi gözüküyo o faktörler saymıyorum.
    Sizce Kıvanç'ın bel, omuz ölçüsü nedir ? Tahminde bulunabiliriz.

2. tttek

tttek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende merak ediyorum :D

3. Realist Boy

Realist Boy Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bir kişide bilgilendirmiyor :D

4. fiko07

fiko07 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Bence 125 130 cm arası.Şuanki hali değilde geçen seneki hali özellikle çok sağlamdı.Geçen senede kolları hacimlydi.Bu sene rol için kilo verdi şuanki hali tabiki daha azdır.Belide 75cm tahminim.

Realist Boy bunu beğendi.
  5. Realist Boy

Realist Boy Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Burdaki zaten geçen seneki hali fiko07,benim omuzlarda o civarda,belde o civarda ama o kadar geniş durmuyo ki,acaba bir kamera hilesi falan mı var .

6. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    130 olabilir omuz geniş baya belki daha fazladır ama şuanki hali çok çelimsiz oldu

7. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    kıvanç dizinin her anında aynı fizikle görünmüyor bana hile değildir ama ortam karanlık ışıklandırmadan dolayı kıyafetten dolayı iri çıkmış olabilir.

8. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Ben bu Kıvanç Tatlıtuğ'dan feci şekilde sıkıldım.Ayrıca öyle örnek alınacak süper bir vücudu olduğunu da düşünmüyorum.Örnek alınacak çok daha iyi vücutlar olduğu halde hatta forumda bile çok çok daha estetik vücutlar olmasına rağmen Kıvanç Tatlıtuğ'un vücudunun bu kadar gündeme getirilmesinin nedenini anlayamıyorum. Herkese başarılar dilerim.

MARCELLO bunu beğendi.
  9. trompifon

trompifon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    İyi akşamlar arkadaşlar. Benim bir sorum olacaktı.
    Malum yaz geldi sporla uğraşıyorum salona haftaya başlayacağım şimdilik kendim dambıllarla idare ediyorum ama merak ettiğim şu.

Kıvancın vücudu gayet ideal benim için hiç bir zaman öyle aşırı iri vücutlara imrenmedim yalnız bu vücutta en çok sevdiğim yön omuzlar havaya kalkıyor gibi değil. Geniş ama kalkıyor gibi değil aşağıdaki resimlerden görülmek üzere.

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/947201_482864935131651_24755997_n.jpg

http://www.berkatan.net/wp-content/uploads/2012/10/berk-atan-15.jpg

2. resimde omuzlara dikkat ederseniz boyuna doğru yükseliyor, hiç hoşuma gitmiyor bu ama kıvançta böyle değil düz ve geniş. Salona başladığımda böyle olsun istemiyorum acaba hangi egzersizlerden kaçınmam gerekir bunun için?

Birde haftada 5 gün spor yapıyorum ve yapacağım tavsiyeleriniz var mı bu vücut hakkında? Tavsiye hareketler özellikle yapılması gerekenler ve kaçınılması gerekenler gibi. Hugh jackman, chris evans vs. ünlülerin vücutlar hoşuma gitmiyor bulduğum en ideal bu.

Yanıtlarınızı bekliyorum iyi akşamlar.

10. Ivedone

Ivedone Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Kıvançta boynun öyle olmaması trapezin zayıflığıyla alakası sanırsam yanlış olabilir.

11. MARCELLO

MARCELLO Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    0

Hocam aynı fikirdeyim..Bana göre vücudunun örnek alınacak hiçbir tarafı yok..Bu forumda bile vücut olarak ondan çok daha iyi durumda olan birçok insan var..Gerek uzun boylu olmasından gerek kamera oyunlarından gerekse geniş çizgili kıyafetlerden öyle gözüküyor..

Ayrıca şunu da belirteyim..Bu adam tip olarak da çok çok abartılıyor..Tamam belli bir yakışıklılığı var..Eli yüzü düzgün ama hepsi o kadar..Öyle Brad Pitt ile falan kıyaslanacak hiçbir tarafı yok..Sadece sarışın ve düzgün fiziği var..Ben bu adamı İstinye Park'da görmüştüm...Yolda görseniz turist zannedersiniz..İngilizce soru sorarsınız..Kaşları falan yok gibi birşey..Saçları da kamera karşısında olduğundan daha seyrek..Herhalde dizi çekimleri sırasında topik falan kullanıyor..

Özetle abartılıyor fena halde..Hemde her yönden..Rusya gibi İsveç gibi ülkelerde böyle adam tonla..Hatta çok daha iyileri var sarışınlık olarak falan..Yani bilemiyorum..Bence bu adama gösterilen ilgi, tamamen ülkemizdeki doğal sarışının genel popülasyona göre az bulunmasından kaynaklanıyor..

Az bulunan da herzaman ilgi gördüğü için bu da böyle ilgi görüyor işte..

Son düzenleme: 3 Temmuz 2013
  12. trompifon

trompifon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    abartılacak bir taraf yok doğrudur ama ben sadece vücudunu beğeniyorum çok ideal bulduğum için. yanıtlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

13. ccmssx

ccmssx Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    tahminen

omuz 125
    bel 80

14. Ninares

Ninares Yeni Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilisim
    Yer:
    Istanbul
    Omuzlari genis degilki beli ince :)

15. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    beli çok ince olması omuzunu geniş göstermiş ölçü olarak bir şey söyleyemem birde herkesin vücut yapısı farklı artık bunu kabul edelim siz kıvanç gibi beslensenizde,antreman yapsanızda tıpkı onun gibi görünemezsiniz gelgelelim yakışıklılığı,oyunculuğu ve fiziğine darılmaca gücenmece yok ülkemizde çok uzun boylu erkek yok ben bile yalın ayak 1.75 boyundayım yolda gezerken çoğu kişinin benden kısa olduğunu gördüm çoğu erkek 1.68 ile 1.75 arasında bir boya sahip bu nedenle adam 1.87 boyunda olunca ister istemez standart üstü kabul ediliyor ben yakından gördüm kendisini yüz olarak gerçekten yakışıklı onun gibi yüze sahip ülkemizde çok erkek yok ha birde burak özçivitite yakından gördüm nadir bulanan bir yakışıklılığa sahip ha yurt dışında tabiki bu iki isimden çok çok yakışıklılarda var orası öyle ama çok yakışıklıların ve uzun boyluların bulunmadığı yerde yaşıyoruz tabiki burada kral olur birde fiziğide ülkemize göre iyi yani yine darılmaca gücenmece yok kaç kişi fitness yada bb ile uğraşıyor adam ülkemize göre mr olympia sayılır oyunculuk olarak çok geride olan bir ülkedeyiz ortalama bir performans sergileyeni baş tacı yapıyoruz maalesef

Son düzenleme: 3 Temmuz 2013

Sayfayı Paylaş