kür öncesi ve kür sonrası kan tahlili

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve tdağysn tarafından 29 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. tdağysn

tdağysn Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    ben kürden önce karaciğerimi ve sperm sayımı kontrol ettirmek istiyorum ve kürden sonrada aynı şekilde karaciğer durumumu ve sperm sayımı yani kısırmıyım yoksa değilmiyim herşey normal mi. bunu öğrenmek için hastanede hangi bölüme gitmek gerekiyo ve doktora ne gibi bir açıklama yapmak gerekir. ben kısırmıyım acaba onu kontrol ettircektim denmez heralde yani kan tahlili yapmak istediğimi sölicem ama hangi bölümlerin sonuçlarını istiyecem hadi karaciğeri sölerim ama kısırlıkla ilgili olan kısmı sölemem zaten sölesemde daha yaşım 19 doktor ne bu acele çocuğunmu olmuo deme olasılığı var:):) yani isim olarak tahlilde kontrol ettiriceğim yerin tıp alanındaki ismini bilen var mıdır. bilgilendirirseniz sevinirim :)kafa_:)kafa_

2. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    yaş kaç bilader bide böyle bir teşhisi neye göre koydunuz merak ediyorum.

edit (diez) : kişilere nickleri dışında hitap yasaktır

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Ağustos 2008
  3. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
  4. tdağysn

tdağysn Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    yok abicim olay şu kısırlık boşalmayla yada zevk almayla alakalı değil benim bildiğim sen gene normal boşalırsın zevk alırsın ama boşaldığın spermde hücre yoktur hani çocuk yapmak için X ve Y hücresi oluo ya hani erkek için X kız çocuk için ise Y hücresi gerekli işte o boşaldığın dölün içinde bu hücreler olmuo böyle oluncada kısır olmuş oluosun yani steroid kullandığın zaman testo üretiminde sorun oluo ve sen herşey normal bişekilde devam ediosun zevk alıosun içine boşalıosun dışına boşalıosun ama sperminde çocuk yapmak için gerekli hücre olmuo işte bende bunu test ettirmek için acaba doktora hangi isime göre başvurmalıyım die sormuştum. biliosan cevaplandırırsan ii olur bilmiosanda canın sağolsun

5. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    tdağysn ne demek içine boşalmak :) sen prostat mısın yada bir ameliyat mı geçirdin ki içine boşalasın. Bu durum bile olsa kısırlık belirtisi değildir bu tıp bunu da hallediyor. Kısırlık sperm içindeki canlı hücrelerin ya az olmasında yada tamamen yok olmasından kaynaklanıyor. Eğer aklına takılıyor veya ailende boyle bir durum varsa takma kafana bi ürologa git ve derdini anlat merak etme onlar sana sen istemesen bile yardımcı olurlar senin gibi binlerce insan gidiyo onlara adamlar makine gibi olmuş :)

6. CeL

CeL Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    Ya hiç güleceğim yoktu :)

Arkadaş Kür öncesi hangi testleri yapması gerektigini sormus (karaciger ve sperm sayısıyla ilgili) kısır oldugundan şüphe falan etmiyor.

tdağysn; senin sordugun test sanırım "spermiyogram" erkek kişinin sperm sayı ve kalitesini, üreme yetisini kontrol etmek, edineceği çocuğun sağlıklı olacağından emin olmak için yapılan bir sperm sayım testi.

7. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    endokrinoloji

8. tdağysn

tdağysn Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38

eet abi çok doğru anlamışsın. ben kısır olduğumu yada olabilieceğimi sölemedim sadece kür öncesinde kan testi sonuçları ile kür sonrasın kan testi sonuçlarını merak ettiğim için sordum yardımlarınız için herkese
    teşşe-KÜR-ler:)

9. tdağysn

tdağysn Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38

abi içine boşalma oalyını ıanlış anladın galiba buradaki içine boşalma yani bi manuel takılırsın masturbasyon yaparsın bide bayanın içine boşalırsın yani bayanın içine boşalmada sorunmu yaşıosun die sormuş en başta bi abimiz bende ne içe boşalmada ne manuel takılmada sorun yok dedim yani içe boşalmadaki anltılmak istenen buydu

10. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    ben baya dönememişim olaya

saygıdeğer arkdaşalar sperm sayın için jinekoloğa diğer adıyla devlet hastanesine gideceksen bevliye (üroloji) gitmen gerekir. bunu büyük yazmak isterim.

içe boşalmadan kastım doğru belki bilmeyeniniz vardır. İçe Boşalma Boşalma idrar kesesine yönelmesidir. malzeme olduğuna göre sorunnunuz bu değil gayet iyi dorundan ziyade neden sperm sayımı yaktırmak istiyorsun.

tahnin yürütmem gerekirse herhalde güçlü bir testosteron türevi kullandın şu 10 günlüklerden karaciğer tahribatını ve sperm üretimin durumunu merak ediyorsundur. ama bunun için kür öncesi tahlilin olması gerekirki düşüş veya artışını bilesin ama senin mukayesen herhalde mevcut ortalamaların altına düşüp düşmediği..

yularıda yazdığım gibi üroloji yada jinekolğa görünmende fayda var doktora görünmedende labaratuvar a gidip ölçtürebilirsin ordaki doktorlarda sana yardımcı olacaklardır..

saygılar..

Sayfayı Paylaş