Köprücük Kemiği ...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Berkkk tarafından 13 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Berkkk

Berkkk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evde amatör olarak body yapmaya başladım 2 haftadır. Ben eksik bölgelerimi geliştirmek amacındayım. Ve özellikle biraz zayıf olduğumdan (1.83 - 65) üst göğüs kısmım zayıf. Köprücük kemiğim çok belirgin gözüküyor buda görüntüyü oldukça kötü gösteriyor ve köprücük kemiğimim etrafında boşluklar var biraz. Bu kemiğin etrafını doldurmak ve bu kemiğin görünürlüğünü ortadan kaldırmak için hangi haraketi veya hareketleri yapmam gereklidir.

Yardımcı olursanız çok memnun olurum.
    Saygılarımla Berk.

2. l!ch

l!ch Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Bence senin bahsettiğin kısım erkekte mutlaka olması gereken bi yer :) boyun bölgesini tamamlıyor bütün olarak çok hoş bi görüntü veriyor.. bence senin kilo alman lazm biraz.. onun içinde güzel programlar ve supplement tavsiyeleri var.. Değerli hocalarımız elbette bişeyler paylaşıcaktır seninle.. vede göğüs,trapez falan çalıştıkça o görüntünün sana dahada güzel geliceğini düşünüyorum..
    Ayrıca konu sanırım yanlış yerde.. Modlar gerekli yere Taşıyacaklardır.
    Forum kuralları için >>> https://www.bodyforumtr.com/vbforum/forum-kurallar-t1581.html

3. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Değerli üyemiz;

Konunuz asagidaki sebeplerden birini ihlal ettiginiz icin kilitlenip kapatılmıştır.

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

ve Konu forum kurallarına aykırıdır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş