1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

joker23 - 1.80 boy-104 kg zayıflama çabasında

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve joker23 tarafından 28 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Obliklerin benimkilere benziyor ve her zaman oblik problemi aynı kas yapısına ve hacme sahip olduğun insanlardan bir adım geride gösterecek. Bunun çözümü de yok. Süper omuz başladı, iri kanat kasları(Özellikle üst kanat) ve ince bir şart. Yalnız beli de çok inceltirsen ince bil belin altına kalın leğen kemikleri de dikkat çeker. Bu konuya titizlikle eğilmelisin. Ben hala istediğim üçgen duruşu yakalayamadım. Omuzbaşlarına farklı antreman uygulamanı ve sürekli şaşırtmanı tavsiye ederim. Jinekomasti de olabilir; benimki de seninkiler gibiydi, doktor jinekomasti dedi ve ameliyat oldum.

joker23 bunu beğendi.
  2. chosen

chosen Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    istanbul
    87 kilodan 70 kiloya düştüm 4 ayda ardından 70 ile 75 kilo arasında gittim geldim evet biraz zor bi durumdasın ama çaresi var inanki üzülme takarsan daha cok kilo alırsın spor artı rejim artıo ilaç kullandım ancakkkkkk kullandığım ilaç zor bir ilaç burdada adını vermeye niyetim yok biraz tehlikeli diyorlar sağlık bakanlığı ilacı bir ara onayladı sonra geri çekti.

3. atita

atita Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    atilla
    Yer:
    izmir
    kardeş sen bol bol koştur boşver yağ yakıcıyı filan birde hafif kilo çok tekrar yap kolay gelsin

joker23 bunu beğendi.
  4. kurenator

kurenator Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ist
    ilk olarak ciddi bir beslenme programı oluşturulması gerekiyor.bazı besinleri hayatından çıkarırsan uzun vadede 3-6 ay çok ciddi sonuçları görebilirsin.Beslenme olmadan antrenman cardio yağ yakıcı vs. fay hattı geçen yere bina yapmak gibidir..

5. vires

vires Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Bu kiloda ağırlık çalışmanın bence sana bir faydası yok. Çünkü hem rejim yapıyorsun yani kaslarının gelişmesi için yeterli gıdayı almıyorsun hem de yeterli beslenseydin bile kilon fazla olduğu için kasların belli olmayacaktır. Yani yüzme, bisiklet, koşu gibi kardiyo programlarını haftada 5 gün, günde birer saat uygulaman ve dengeli beslenmen şu aşamada daha faydalı. Kilo probleminden kurtulduktan sonra vücudunu şekillendirmek amacıyla vg yapmalısın.

joker23 bunu beğendi.
  6. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    açıklamarın için çok sağol arkdaşım bu resimler jinekomasti ameliyatından 1 hafta sonra cekıldı bendede vardı biraz şişlikler var ondan öle goruyonurda olabılır.şuan göğüs çevresi 108cm benım boy 1.80 kilo 106 olması lazm

ayrıca obliğin ne oldugunu bılmıyorum bırısı acıklarsa sevınırım yorumlardan ötürü herkese teşekurler.

7. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Nasıl bır mantıkla bu kadar basıte ındırgedın yag ve mekık ılıskısını hala cozemedım...

joker23 ve zigbog bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş