1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Jinekomastili vücut 2 aylık gelişmem

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve xkeko tarafından 23 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. xkeko

xkeko Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhabalar yaşım 15 boyum 1.75 kilo 60. Öncelikle gittiğim spor salonu çok kaliteli ve profesyonel hocalardan oluşuyor. Doktor onaylı jinekomastim var ve 2 ay önce vg ye başladım. Kilo almam gerekiyor fakat 2 aydır ne kilo aldım ne de kilo verdim aynı şekilde devam ediyor. Kilo alamadığım içinde hocam kilo almadığım sürece daha zorlayıcı antreman programları hazırlamamaktan yana. Vg ye başlamadan jinekomastimi düzeltir iyi bi şekle sokar umuduyla başladım ama sonradan öğrendim tek çözümün ameliyat olduğunu. Gün geçtikçe göğüsler daha büyüyor ve kötü bir hale geliyor. Siz tecrübeli abilerimden hem genel gidişatım, gelişimim hakkında hemde jinekomasti için yapabileceğim şeyler hakkında yardım istiyorum. Ayrıca spora başlamadan 1 şınav bile çekemiyorken şimdi 15-20 tane çekebilmekteyim kollarım baya güçlendi ama göğüs ve karın geriye gidiyor gibi hissediyorum aynaya bakınca. Yorumlarınız ve nasihatlariniz için şimdiden teşekkürler

Ekli Dosyalar:

DaiMoNer bunu beğendi.
  2. NeverBackDown03

NeverBackDown03 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Tebrik ederim güzel değişim pes etme bu şekilde devam

3. xkeko

xkeko Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Tesekkur ederim

4. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    göğsün büyüdükçe jinekomasti daha az belli olur. benim de sol göğsümde var ama çoğu insan farketmiyor bile. kas kütleni artırman için de yüksek ağırlıklarla çalışıp , yüksek kalori ile besleneceksin.

5. freeletics

freeletics Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadasin yasi 15 vucudun en hizli buyudugu yaslar, her halukarda spor yapmasi guzel,
    Muhtemelen jinokomasti sosyal hayatta bazi sorunlar yaratiyor olabilir, full body calisirsa birkac sene daha faydali olur bence, 15 yasinda asiri yuksek kilolar cok olumlu olmayabilir

Sent from my Nexus 9 using Tapatalk

6. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    bu arada bahsetmeyi unuttum yaşın 15 olduğundan büyük ihtimalle jinekomasti kendi kendine geçecektir. hemen hemen her ergende meme uçlarında hassasiyet olur , büyük bi kısmında da jinekomasti olur , çoğunlukla ergenlik bitene kadar geçer.

7. xkeko

xkeko Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    teşekkür ederim yorumlarınız için, jinekomastinin geçme ihtimalide var geçmeme ihtimalide var evet, geçmezse ve vg ilede istediğim gibi olamazsa tek çare ameliyat kalıyor geriye bunu düşünmek için 3 sene daha var bekleyip göreceğiz. Tam gaz devam spora bırakmak yok

8. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Kardesim bende 16 yasindayim benimde gouslerimde jinekomastimsi birsey var yaglanma hatri sayilir derecede zaten var ama jinekomastimi tam bilmiyorum. Bende baslayali 2 3 hafta oldu insallah vg ile bu durumu azalta biliriz. Sosyal hayatta ben cok skinti yasadim ama bu durum beni dahada azimlendirdi. Spora baslamama sebep oldu. Belkide gouslerimde skintim olmasa bu sporla omur boyu tanismayacaktim bile. Herseyin iyi tarafindan bakmak lazim. En kotu ameliyatla bu durumdan kurtuluruz ve fullbody calismani tavsiye ederim skinny fatler icin guzel yag yakim hacim ve guc kazanmaya yaradigi bircok kisiden duydum. Basarilar

Sayfayı Paylaş