j.cutler beyaz shovda

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve FleXoR tarafından 11 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    kanal d de j.cutler var şuanda izleyin

diez bunu beğendi.
  2. NİKE

NİKE Üye

Beğenileri:
    1.586
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    MÜHENDİS
    bu ne kutledır ya .

mehmet yıldırım ve jay cutler..

3. djburakgs

djburakgs Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Üsküdar
    hayranlıkla izledm. çok gzl bi gösteriydii. gidebilirsem bostancı gösteri merkezine gösterisini izlemeye gidicem. Eğer bir aksilik çıkmazsa inşallah resimde çekerim ve yayınlarım.

4. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Kaçırdım ya:S

5. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    bende kaçırdım üzüldüm bak şimdi

6. joseph18

joseph18 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    çok az durdular ama juy sadece 17 yıldır yaptığını söyledi..keşke daha fazla soru sorsaydı

7. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    herhalde internette yayınlarlar jay cutlerin beyaz showa katıldığı bölümü ordan izlerim artık hiç tahmin etmezdim beyaz showa çıkacağını

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    hadi yaa..bende şimdi açtım..neyse youtube'a düşünce izleriz..

9. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Yok mu hiçbir video paylaşım sitesinde. Beyaz gibi ortanın üstünde cüsseye sahip bir adamın yanında nasıl durduğunu çok merak ediyorum....

10. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    off off bende kaçırdım... inş. birisi kaydederde youtube düşer

11. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    hadi ya daha önce haberimiz olsaydı keşke

12. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    bende kaçırdım yaww

13. seductive

seductive Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Lefkosa - Kibris
    izleyemeyenler icin youtube linki vereyim:
    https://uk.youtube.com/watch?v=WALsXtWjWbU

beyaz galiba ne kadar onemli bir dunya starini konuk ettiginin farkinda degil, cok siradan biriymis gibi davranildi ve cok kisa sure orada bulundu. cok daha guzel sorular sorulabilirdi acikcasi ve daha guzel bir karsilama yapilabilirdi bence.

castorpollux bunu beğendi.
  14. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Seductive verdiğin link UK yani sanırım ingiltere youtube'u ve ben açamadım. Aynı link mi bilmiyorum ama bende 8dk23sn'lik bi link vereyim.
    https://www.youtube.com/watch?v=WALsXtWjWbU
    Başka yollarla youtube girmek zorunda kalanlar arama satırına "beyaz show jay cutler" yazarak Atzeenkeeper isimli üyenin paylaşımından izleyebilirler.

Bu arada Cutler Beyaz Showa çıktığında bende sinir oldum "ulan ne ....... var yanına bir ikon gelmiş sen dınno dınno davranıyorsun afjkabhfahgajoga!'!+!%!!!!......" diye uzayıp giden tepkisel konuşmalar yaptım, ve çok az konuk ettiklerini düşündüm. Sonra beraber izlediğim kişi " Ama o diyelim ki 2 dk. için para alıyor o kadarlık sözleşme yapıyor vb." gibi farklı bir yaklaşım getirdi. Ayrıca Jay Cutler bizim gibi insanlar için bir marka ama VG ile alakadar olmayan insanlar için tanınmadık bir isim. Ha gönül isterdi ki Beyaz tanınmayan bu ismi ve önemini iyice tanıtsın... Ama olmadı. Sporcla alakasız bir toplum olup spordan uzak bireyler yetiştirirsen şovmenin de birşey bilmez tabi.

Pulbiber ve castorpollux bunu beğendi.
  15. seductive

seductive Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Lefkosa - Kibris
    gaddarkemal ingilterede oldugum icin otomatik olarak url oyle cikiyor. ama bir farki olmamasi lazim sonuc olarak youtube ayni youtube. dikkat edersen iki url nin da uzantisi watch?v=WALsXtWjWbU. yani ayni video.

studyona cikaracagin konugun en azindan bir ozgecmisine bakman kim oldugunu ne oldugunu, ugrastigi dalin ne oldugunu bilmen lazim sanirim. mesela gogus kasini oynatmasina o kadar bir sasirdi ki, sanirsin ki oyle birsey yapmak her babayigidin harci degil. sanirim aramizda az da olsa duzenli salon gecmisi olan herkesin yapabilecegi birsey. ovulmesi gereken o kadar sey varken bu basit ve anlamsiz seyin ovulmesi bile sinir bozucu olmus.

16. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Sana katılıyorum ama az çok öğrenmiş geçmişini işte Mr. Olympia-dünya şampiyonu vb. dedi ama tabii yetersiz. Mehmet Bey için tuttu Türkiye'den dedi, e tabii ki Türk ama Türkiyeden değil kaldı ki Türk vatandaşı mıdır?. Yani bunun gibi detay sayılmayacak bilgilerden bile habersizdi.

Ama yaptığımız spor biraz daha tanındı, tanıtımı bir bina olarak düşünürsek bir değil birsürü tuğla eklendi bu şovda o binaya.

Ya ben o şovun bu kısmını izleyip çevirmiştim sonra Hadise mi ne geldi, dedim ki bu kim ya !!? sitir mi ap sitir mi ap !! Ne alacağız bundan, neyse konuyu dağıtmayayım o kızda bizi eurovision da temsil edecek bu sene moralini bozmıyım şimdi onun :D

Ama Yani şov programlarına insanları eğlendirirken bilgileri onları sıkmadan ustaca serpiştirmek gereklidir. Vatanını milletini seven böyle yapmalı. Gırgır laylom nereye kadar. Sen o adama sorsana gençlere ne öneriyorsun bu sporun işte şusu busu nesi önemlidir vb vb....

Sorduğu tek adamakıllı soru bu çalışma kasına benzemiyor, bak bak.... Sordu soruyu aldı boruyu tabi, 17 senedir yapıyorum dedi Cutler. O kürlere girmekle olmuyor o vücutlar, altında senelerin emeği var. Şaka amaçlı da olsa bu çalışma vücuduna benzemiyor demek insanları bu spordan soğutur. Çalış senin de olsun.

Son düzenleme: 27 Ekim 2008
  17. KD

KD Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    al bendende okadar. beyaza olan sempatimi bitirdi bu salak salak sorular. dunyaca unlu sporcuyu cikariyorsun insan biraz bilgi toplar.
    daha izleyecegimi sanmiyorum

18. KD

KD Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    bu tur unlu kisiler hep seyircilere oynarlar boyle gelmis boyle gider. sporu insanlara tesvik etmek yerine olaya disardaki siradan insan gibi bakarak konusmasi sinirime dokunuyor .

19. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Jay Cutler resimlerde bir hayli uyuşuk ve sevimsiz çıkarken ekranda çok sempatik gözüktü, tatlı tatlı gülüyordu, bence gayette yakışıklıydı, çenesi için her sene büyüyor, demir çene, at suratlı oldu diyorlar, hakikaten dergilerde yüzü fazla büyük ve ablak görünüyordu ama bence gayet iyiydi.
    Fiziğini de beğendim, o yarışmada, derisi kırış kırış, ten rengi kösele gibi gözükürken, ekranda onu gayet iyi ve sıkı gördüm.

20. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    Biraz önce izleme fırsatım oldu ,
    Vucüt geliştirme sporunu tanımayan veya ilgilenmeyenler
    için normal sıradan bir şov gibi gözükmüş olabilir ,
    Vucüt geliştirme sporunu yapan ve tanıyanlar için ise Beyazın performansı tam anlamıyla rezillik,
    bacagını göstermeler ,karşısıınındaki dünyaca ünlü sporculara et parçasıymış gibi yorumlar yapması ,
    Hiç hoş değildi ,İnsan az biraz bakar vucüt geliştirme sporunu nedir ne değildir jay cutlerin geçmişe bir bakar iki kelimede olsa inglizce ögrenir ,
    her yabancı konukta çevirmenide zor durumda bırakmaz, jay cutler pişman olmamıstır umarım Türkiyeye geldiğine,
    Program tam anlamıyla Fiyasko.

Sayfayı Paylaş