izmir çeşme' de spor salonu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve speedtouch tarafından 6 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    arkadaşlar mayıs sonunda okulum kapanıyor ve yazı çeşme de geçiricem, fakat spora katiyetle ara vermek istemiyorum, hergün izmire git gel yapmayı bile düşündüm bunun için ama günlük 20 lira gibi dehşet bir paraya denk geliyor, yürek dayanmaz :(
    Bana çeşme de tavsiye edebileceğiniz düzgün bir salon varsa çok mutlu olurum.
    saygılar

2. ejderson

ejderson Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    valla çeşme merkezde anfitiyatronun orda vardı ama duruyormu bilmiyorum,otellerinki hariç(onlar çok pahalıdır) buradakinden başka salon olduğunu sanmıyorum

3. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    anfitiyatronun ordaki duruyor ama orasının pek iç açıcı nezih bir yer olduğunu zannetmiyorum, ılıca ve alaçatı civarlarında olursa da olur.

4. ejderson

ejderson Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    alaçatı yolunda(ağaçlı yol) bi yer gördüm galba yeni açılmış, villadan bozma fitness felan yazıodu ama bayanlara için olabilir olmasa bile iyi para ister söyleyim
    bence git bi gör tiyatronun ordakini işimi görür dersen yazıl geç ,ölü zamanda gidersin rahat rahat çalışırsın ama yok diyorsan geriye oteller kalıyor ,100 m2 yere senden 150den aşağı istemezler söyleyim,sen yinede git bi konuş

speedtouch bunu beğendi.
  5. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    ejderson ilgin için saol, şimdi şöyle bir durum var, aslında grand hotel onturun salonuna yazılmayı düşünüyordum, fiyatı aşırı cazip çünkü aylık 70 liraya falan denk düşüyor, fakat bir arkadaşım ontur hotelin fitness salonunun berbat olduğunu hiçbir aletin olmadığını söyledi, bunun üzerine soğudum ben de, o sebeple güzel bir gym arıyorum, çeşme çarşıdaki salonda bir kalite kontrol elbette yapıcam fakat ordaki gym den pek umutlu değilim nezih bir ortam olmadığını düşünüyorum.
    Pazar günü çeşme seyehat ile ılıca terminalin oradan geçerken , magic gym diye bir yer gördüm ya yeni açılıyordu, ya da yeni kapanıyordu fakat 2 katlı bir mekandı gördüğüm kadarıyla oldukça zengin aletler ve bir çok kardiyo aleti vardı, mekan komple camekandı.

Bilgisi olan başka arkadaşlarda tavsiyelerini esirgemezlerse çok mutlu olurum.

saygılar

6. Pluchart

Pluchart Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    ılıca'nın o taraflarda magic gym diye bir yer açılmış.. alaçatı çamlık yoldan hemen karşıya devam et.. sağ tarafta üst katta.. tam hatırlamıyorum sanırım BİM'in üstündeydi..

pastnova ve speedtouch bunu beğendi.
  7. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    magic gym kırçiçeğinin yanı :D muhtemelen oraya gideceğim

8. pastnova

pastnova Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    magic gym i bende farkettim bende yazın orda olmayı planlıyorum.Dışardan güzel gözüküyor

9. ejderson

ejderson Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    görmeye giden olursa salon hakkında bilgi verir artık

10. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    yaklaşık 20 gün sonra kayıt yaptırıcam mekana bu başlık altından gözlemlerimi aktarırım
    bilgi almak isteyen arkadaşlar için magic gym adres ve tel:
    ılıca;eski izmir caddesi kırçiçeği yanı, tel:0232 723 13 16

Sayfayı Paylaş