1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

iyi salon delosss

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve mitokondri tarafından 22 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. mitokondri

mitokondri Yeni Üye

Beğenileri:
    316
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    ben cok iyi olduğumu savunmuyorum ama çalıştığım salonda delosa benziyordu şimdi delostayım, o salondan ayrılmamın en büyük sebebi salonun eskimesi ve bakımsızlığıydı bazı arkadaşların tersine ben temiz salondan ferah salondan yanayım... daha iyi olduğunu düşünüyorum kusura bakmayın yüzüm görünsün istemiyorum ama hepinizi bir kahve içmeye cumartesi delosa beklerim sevgiler

2. CENTAUR

CENTAUR Guest

Tamamda yanlış resim koymuşsun dostum, salonun resmini koyacaktın herhalde, bide adresi verirsen bi acı kahveni içeriz belki yazıyıda (konu dışı bölümündeydi galiba) salonunuzu tanıtın diye açılmış bir başlık var oraya taşıdıkmı tam süper olacak.

3. CENTAUR

CENTAUR Guest

:oops: Pardon orada varmış zaten senin salon hakkında mesajın, vücut güzel görünüyor, demekki illada paslı salonda çalışmak gerekmiyormuş, biraz daha resim yollar mısın?, sırt pozu fena görünmüyor :) .

4. mitokondri

mitokondri Yeni Üye

Beğenileri:
    316
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    mrb

international bodybuilding bolumunde bir başlığım vardı türk sporcularla ilgili ercan demir tevfik ulusoglu adnansır ve ben vs... benzeri bir başlık ama tam hatırlamıyorum ama adnan sır ın ve tevfik ulus olglunun tek resmi o başlıkta var bu formda en son da benim yarışmada çekilmiş resmim var -70 kg türkie 3 sü olmuştum yıllar önce ekmek suyla vucut yapınca bukadar oluyor bu cumartesi(24-03-07) tüm gün delos tayım mutlaka beklerim sevgiler

5. mitokondri

mitokondri Yeni Üye

Beğenileri:
    316
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    Re: mrb

girişte resepsiyona mehmet in misafiriyiz demeniz yeterli hatta isteyen gelip antreman da yapabilir cumartesi aksam 8.00 a kadar açığız

Sayfayı Paylaş