Isyan günlerinde bölgesel kaslanmayi düsünmek

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve donkisot tarafından 5 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. donkisot

donkisot Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Fitness salonuna üye olduktan sonra bu zamana kadar (7 ay) gecirdigim evreler:

1) Saglikli olmaliyim, otur otur, ye ye, yine kilo aldim

2) Yürümek cok güzel, ama spor salonunda canim cikiyor, olsun bak önümüz yaz, kilo vermezsen nasil giyeceksin incecik penyeleri, simdi kazakla kotla sakliyorsun.

3)vaybe harika, kilo veriyorum. Bu kadar kisa zamanda bu kadar kilo nasil verdim. Böyle devam edersem süper olurum. Zaten gücleniyordum da bak, harika birsey güclü olmak. Yag yakici da almaliyim. O belki prosesi hizlandirir.

4)Diet yapmak cok zor ya. Yagli yemek yok, tatlilar yok, bol bol et ye, o da hic sevmedigim sey. En sevdigim seyleri yiyemiyorum. Neyse bir süre dayan. Güzel günler de gelecek. Bu arada yag yakiciya devam etmeliyim. Kondüsyonumu nasil da artirdi. Acaba protein tozuna mi baslasam?

5) Neden yavasladi kilo vermem ya. Ayni tempoda devam diyorum, hatta cardio'lari artirdim bile.

6)Protein tozuna da basladim artik. Kimse tutamaz beni. Bütün arac gerec tamam, diet de devam.

7) Biktim artik ya. Bu ne, yarim kilo veriyorum her ay. Üstelik basenlerim duruyor hala. Kalcam da hala yayvan. Ne ... birsey bu. Spor salonundaki yuvarlak kalcali kizi hatirla. Ne üstünde ne altinda yag var. Sinir sey. Gerci kaslari fazla yok.

8) Yarim kilo vermeyi de kabullendim ama en bastaki ciddiye almadigim basen sorunum hala devam ediyor. Zayiflayinca gecer sandim, oysa yanilmisim. Benim problemli bölgelerim var. Bunu kabul ediyorum. Tanriya isyan ediyorum. Neden bana zayif glute'lar ve hamstring'ler verdin. Tamam güzel seyler de verdin, mesela incecik bir bel vermissin. Bazilari cay bardagina benzetiyorlar beni. Ama, ben neden tayt giyemiyorum ya? Sokaktaki su incecik kizlara bak. Baldirlari benim ayak bileklerim kadar.

9)Neyse problemi buldum ya geriye cözmek kaliyor. Zayiflamak güzel bir vücüda sahip olmak icin yeterli degilmis. Sekillendirmek cok daha zor ve teknik bir is. Bundan sonra omuz, biceps, triceps 2. planda, yeter artik. Alt tarafa kas yapmaliyim. Bölgesel zayiflama olmayabilir, ama bölgesel kaslanma var herhalde, neden olmasin.Alt tarafta daha yag var. O yaglari yakip kas yapmak bana bir 6 aya daha mal olacak galiba! 6 ay sonra da o vücudu öyle tutabilmek icin ölesiye calismam gerekecek:( Ergenlik döneminin sonundan beri 54-55 kilonun altina inmedim. 36 beden pantolon giydigimi hatirlamiyorum bile. Acaba inebilirmiyim daha fazla, inmelimiyim? Hayatimin rekorunu kirabilirmiyim, kirmalimiyim? Dogaya karsi gelmelimiyim?

2. Shikamaru

Shikamaru Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    dogaya degil beyninin sınırlarına karşı gelmelisin.

3. donkisot

donkisot Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    nedemek istedigini anlamadim, beyin sinirlari ile kilo sinirlari arasindaki iliski nedir?

4. Shikamaru

Shikamaru Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    yani aslında doğa sınırları ile alakası yok. Bazı insanların bazı bölgelerindeki yaglar zor erir. Ancak azmin elinden birşey kurtulmaz. Beyindeki umutsuzluk perdesini kaldırdığınizda sorun çözülür.

donkisot bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş