iştahsızlık büyük ölçüde güç kaybı halsizlik

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Ec0 tarafından 9 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    ben 2 ay ara vermiştim 1 ay oldu şuan ama eski gücümü kazanamadım eski iştahımıda iştah sorunu halledilebilir ama sabah kalkınca dinç kalkmak yerine yeterince uyusam bile halsiz oluyorum napmalıyım beni dinç hareketli tutucak ne önerirsiniz ? güç kaybında ise eskiden 15-20 barfix tam yaparak çekerdim 8 de filan zorlanıyorum şuan eski kaldırdığım kg leride kaldıramıyorum

2. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    kafanı toplaman gerekebilir biraz. ya bir hafta daha kafa izni ver kendine, ya da ciddi bir motivasyon kaynağı edin.

3. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    motivasyon için napmalıyım salonda istediğim müzik çalmıyor mp3 te çalışırken düşüp duruyor sinir oluyorum mp3 te ozaman bir öneri tavsiyede bulunabilirmisin bana

4. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    mp3 değilde idman partneri gibi. ve ya ulaşmak istediğin birisi olsun, mesela x kişişinin omuzlarına 2 ayda yetişeceğim gibi. ya da "1 hafta içinde triceps ayrımını artıracağım" gibi. mp3 kullanmadığımdan idman esnasında bir şey öneremeyeceğim. kulak içi kulaklıklar var belki onlar fayda eder

5. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    bıraz daha zaman gecsın kendıne gelırsın hatta daha ıyı sekılde yapabılırsın..Bende ara verdim bakalım nasıl baslıcam arkadasım gelemeyecek bu yıl baska bır arkadasımı arıyorum partnersız sıkıcı ve zor oluyor bnce

6. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    ben partner bulamıyorum mesela orda her arkadaşıma söylüyorum gel yardım et spora yazıl filan gelen yok aylık paranıda ben vericem diyorum gel 1 saat yardım et yemeğinde benden diyorum gelen yok iyi çalışıyorum ama çok istekli olarak çalışmıyorum valla ben spora başladığımdan beride bakıyorum resimlere spor salonundada var kaslı olan ne hikmetse tekine bile özenmiyorum bakıyom resme başka bişey yok özenmiyorum nedense müzik dinleyince iyi oluyor ama kulaklık çıkıyor deli ediyor beni sinirim bozuluyo daha çok kısaca ulaşmak istediğim biri yok vücutcular görüyorum mesela okadar vücut yapsam yeter diyorum ama özenmiyorum nedense

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:36 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:34 ----------

mesela bir konu açmıştım herkez iyi çalışmadığımı sanıyor ama video foto çekcek adam bile bulamıyorum salonda leg pres gibi harekette kendim çekicem bu akşam çünkü kolum o antrenmanda boş kalıyor:)

7. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    hangi şehrin hangi ilçenin salonu bu yahu bu kadar boş :D belki dediğin gibi fotoğraf çekip eklemen, sonrasında gelecek yorumlar da seni motive edebilir

8. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    moralim daha çok bozulur fotoyu gösterirsem herkez kolla göğüslerimi iyi görüyor bide bacak kanat omuz kötü durumda salon dolu oluyor genelde vaya ama bizim burda herkez kendi derdinde başkasını düşünen olmaz çanakkale biga ama ben vücudum iyi geliştiğini sanmıyorum çok kötü

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:51 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:46 ----------

aletlerde dandik zaten adam gibi salon bi o var yaşadığım yerde ve mekanına göre çok para istiyor 70 tl çok fazla para değil ama o mekana o para çanakkalede sordum aletler filan süper kocaman salon 100 tl dedi ama çok geniş ve aletleri filan süper burda olsa gidicem ama malesef çanakkale ilçesindeyim

9. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    yol çok uzun değilse o zaman 2. dediğin yere git tabi ama şu da var, oraya gidiyorsan kendini geliştirmek için gidiyorsun, motive olmuş olarak salona gitmen gerekir yani

10. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    biga çanakkale 90 km di sanırım 2 saat yakın yol sürüyor birde oraya gitmesi var :D

11. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    doğrudur :D hiç gerek yok o zaman yani, otur oturduğun yerde :D ben salon seçecektim yaklaşık 1 sene evvel, salonlardan biri eve 15 dk, diğeri 30 dk mesafedeydi yürüme olarak, direkt 15 dakika olanı seçtim mesela. sen diyorsun bir de 2 saat yol. salondan memnun değilsen eve ağırlık alırsım ya da kendin imal edersin ama şimdi ki salonunda kal yine de :D

12. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    bencede :D

Sayfayı Paylaş