Hydroxycut Advanced

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve OrhanGencebay tarafından 26 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

35,1%
  2. Orta karar

46,8%
  3. Başarısız

18,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 40 üye.
  1. OrhanGencebay

OrhanGencebay Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar 6 aylık bodyciyim
    Kilo;74 Boy 178 yağ oranım %13
    Amacım artık fitness yani yağ oranı düşük kaslı estetik bir vücuda sahip olmak
    Karın kaslarım çok kuvvetli 6 aydır ağırlıklarla üst alt ve oblik karın kaslarımı çalıştım,bu yüzden yağ oranım yüksek olmasına rağmen calıstıktan sonra belli oluyo hatta tutunca ele geliyor hacimli olduğu belli,kreatin ve nitrik oksit kullandım yeni bıraktım...
    işte ben de yağ yakarak % 8 lere inmek ve karın kaslarımı belli etmek istiyorum 1-2 aylık definasyonda yardımcı olarak NEW HYDROXYCUT advanced 60 Caplets ürünü aldım,muscletech ibaresi falan geçmiyor üstünde,günde iki defa öğünlerden önce 2 kaplet günde 4 adet olarak kullanın diyor...

Karbonhidrat ve şekeri yağı unu tuzu keserek,günde 3 ölçek MyoFusion Gaspari whey içerek ve bu ürünü kullanarak,günde 20 dakika koşarak,normal body programımı da uygularsam kas eksiltmeden yağ yakabilir miyim arkadaşlar,Bu ürünün etkisi ne olur bende?,Kullananlarınız var mıdır???

2. ARSON

ARSON Üye

Beğenileri:
    1.618
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    V.G.F. 1.Kademe Antrenör
    Yer:
    MERSİN
  3. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    ben de pazartesi gününden itibaren bu ürünü kullanmaya başlayacağım, beyaz kutu evet.

4. ARSON

ARSON Üye

Beğenileri:
    1.618
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    V.G.F. 1.Kademe Antrenör
    Yer:
    MERSİN
    Bir ara şu fda yasaklarından sonra güçlü ürünler piyasadan kalkınca mecburen 2 kutu bulup kullanmıştım herhangi bir etki hissetmediğim gibi yağ yakımını hızlandırdığını da görmedim. 1 porsiyon miktarı 2 idi ben 4 çıkarttım o zaman bir kıpırdanma hissettim ama uzun sürmüyordu, siz de benim gibi bir şey hissetmezseniz tablet sayısını 3-4 e çıkarmayı deneyin. Kullandığım en iyi yağ yakıcı Hydrocxycut Hardcore kullanacaksanız bunu tavsiye ederim beyaz kutu hafif bir ürün olduğundan yeni başlayan birine iyi gelse de definisyon için fazla beklentiye girmeyin.

Steve ve speedtouch bunu beğendi.
  5. EMRE35

EMRE35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    ürün yasaklı degıl beyaz kutusu piyasada ben kulandım 1 ayda 4 kılo verdım ama hergun koşuyodum ılacı ıdmandan 30 dk önce kulan iyi sonuc verıyo sende nasıl etkı eder bılmıyorum cok ıyı terletıyo ıyı bır ürün idmandan önce 2tablet kulandım ben

6. ARSON

ARSON Üye

Beğenileri:
    1.618
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    V.G.F. 1.Kademe Antrenör
    Yer:
    MERSİN
    Ben bu ürünün yasaklı olduğunu söylemedim zaten. bir kaç sene evvel hydrocut hardcore, lipo6 gibi ürünler yasaklanıp piyasadan çekildi, bu ürüne dokunulmadı.

Steve bunu beğendi.
  7. kemolina

kemolina Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Ben 2 aydır kullanıyorum.Yağ oranım %24 idi şimdi %17.4 ya indirmeyi başardım.Ağırlık çalışmaları öncesi 2dk ısınma yuruyusunden sonra 28dk kosu yapıyorum.2 Ayda 80.2den 73.3 e düştüm

Son düzenleme: 29 Haziran 2011
  8. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    söylediğim gibi bu ürüne pazartesi başladım,2 gündür kullanmaktayım, şöyle söyliyim inanılmaz bir stamina veriyor,gerçekten durmak bilmiyorum,pazartesi yaptığım yoğun göğüs idmanından sonra 18 dk cardio yaptım,12.0 hızla başladım 5 dk bu hızda durmadan sonra 9.0 hızla 10 dk hiç durmadan koştum ardından 6 ya düştüm 3 ile cardioyu sonlandırdım,bugün ise sırt idmanından 2 saat sonra halı sahaya gittim,enerji patlaması aynen devam etti,kutuda yazıldığına göre ilk 3 gün günde 2 tablet kullanıyorum ve verim alıyorum, boy 170,kg:83.

9. OrhanGencebay

OrhanGencebay Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    valal alırken l-carnitine mi alsam bunu mu alsam dedim ve termojenik dah hızlı zayıflatır diye bunu aldım 5 gündür kullanıyorum bir etkisini görmdim,kafein var içinde fenalaştırmıyor da,üstelik idman onceleri değil yemelerden 30 dakika önce alınması gerektiği yazıyor,idman ile alakası yok galiba ilacın

10. zHeMpa

zHeMpa Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ee sonuçları nasıl, azda olsa bi deneyim kazanmışsınızdır. Bizimle de paylaşırmısınız? Yemek öğünlerinden 30dk öncemi, yoksa idmandan 30dk öncemi. Bu termojenik olduğu için öğün aralarında, idmandan önce alınacaksa, l-carnetine alınması daha mantıklı diye düşünüyorum ama, sizde paylaşırsanız düşündüklerinizi, daha yararlı olur.

11. builtman

builtman Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    pazarlama iletişimi uzmanı
    Yer:
    Istanbul 216
    Merhabalar,
    Arada geçen sürede ürünü daha da uzun süre test etmiş ve yorum yapabilecek arkadaşlar var mıdır?
    Teşekkürler.

Son düzenleme: 21 Ekim 2011
  12. turnam

turnam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    arkadaşlar herkese merhabalar. yorumlarınızı okudum. Bende bu spora zayıflamak için giriyorum ama yardımcı olarak yağ yakıcısı kullanmak istiyorum bu ilacı yorumlara geöre beğendim ama kişiden kişiye değişiklik gösteriyor. Benim öğrenmek istediğim zayıflamak için ideal bir ilaç mıdır ? 1 ayda 4 vrya 5 kilo verebilirmiyim. Arkdaşlar evimin altında spor salonu var ama hocasından pek memnun değilim. Ben vücüt geliştirmekten daha çok zayıflamayı ön planda tutuyorum hocada bir program yapıyo açıkçası pek bi halt değil bunun hakkında biraz sizlerle konuşmak istiyorum. teşekkür ederim

13. turnam

turnam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    cevap veren yok mu ?

14. ck23

ck23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    turnam ideal değil bu. hydroxycut x stix olanı şuan en iyisini son ürünü çünkü. fiyatı pahalı ama iyi verim almak istiyosan onu almalısın.

turnam bunu beğendi.
  15. interceptor

interceptor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar hydroxycut advanced aldım. ancak antrenmanlara sadece hafta sonu vakit ayırabiliyorum. şu an diyetle birlikte
    -1 x 1 maurers tablet
    -1x1 1000 mg l-carnitene
    -3x1 800 mg cla alıyorum
    1 ayda yaklaşık 10 kg verdim. fakat hydroxycut advenced ilk kez kullanacağım bir ürün sadece c.tesi pazar antrenman yapabildiğimi düşünürseniz, sizce hafta içi 1x2 anyrenman günleri 2x2 mi almalıyım yoksa sadece antrenman günlerimi kullanmalıyım. şimdiden teşekkürler

16. emre206

emre206 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bende dün itibari ile bu ürünü kullanmaya başladım benim sorum şu kutusunda kullanım şekli olarak ilk 3 gün 2 kaplet yazıyor sonrasında nasıl olucak yani ben şuan antrenman öncesi 1 antrenman sonrası 1 olarak aldım bu şekildemi almalıyım sizce yoksa antrenman öncesi 2 olarak mı. Daha dün aldığım için ilk kez kullandım. Araştırdım forumlarda da pek bir bilgi bulunmuyor.

17. kdear

kdear Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bench_O Ben de bugünden itibaren hydroxycut advanced ürününe başladım.. antremandan yarım saat önce (yemekten en az bir saat önce alınması tavsiye ediliyor.) ...Kilo 2 ay önce 101 idi.. 97 ye düştüm..
    Bir türlü kilo veremiyordum şimdi tavsiye üzerine bugün başlıyorum..

Son düzenleme: 15 Şubat 2012
  18. kdear

kdear Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dün kullandım.. yan etki olarak bir şeyle karşılaşmadım.. Aksine dayanıklılık arttırıcı özelliği var.. benim merak ettiğim yağ yakımı için antremandan önce CLA veya Carnitine ile beraber kullanabilir miyim?

19. HorizonN

HorizonN Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bende bu üründen aldım yalnız kullanımını tam olarak anlamadım yemeklerden önce mi alıcaz sabah akşam yoksa idmandan önce mi kullanan birisi tam olarak söyliyebilir mi?

20. zallas003

zallas003 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Ben de öbür hafta alacam ve spordan 20 dk önce 2 tane atıp gidecem sadece spordan önce kullanacam valla.

Sayfayı Paylaş