Hydroxycut Advanced 72 Kapsül Hakkında

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve KamilXYZ tarafından 4 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. KamilXYZ

KamilXYZ Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaşlar

kardiyo öncesi 2 adet bu üründen alıyorum, fakat ürünü yutmadan önce ağzımda 2-3 saniye kaldı diyelim bir şeker tadı geliyor, bu ürünü kullanan arkadaşlar da bu tadı alıyor mu?

meraktan ikiye bölüp bir hapa baktım da içinden birşey anlaşılmıyor fakat dışı hafif şekerli geliyor bana? bilindik bir suplement sitesinden aldım ama ?

Son düzenleme: 4 Haziran 2012
  2. Zindan

Zindan Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    perakende satış
    Yer:
    istanbul
    bende bunun ürünün değişik versiyonun kullanıyorum Muscletech Hydroxycut Hardcore 40 stix bendeki çok tatlı bende toz halinde suya karıştırıyorum tatlandırıcı var galiba içlerinde

3. KamilXYZ

KamilXYZ Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    bendeki ürün bitince bende stix i denemeyi düşünüyorum, şuan bundan memnunum güzel ter attırıyor sabahları iyi ayıltıyor da dediğim gibi 2-3 saniye ağızda kalınca şeker tadı vermesi ilginç geldi bana

4. Zindan

Zindan Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    perakende satış
    Yer:
    istanbul
    bence kapsül olanını alın içerik aynı stix çok geç etki ediyo bide çok tatlı sabah aç karnına içince mide bulandırıyo

5. KamilXYZ

KamilXYZ Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    alla alla

ben de kapsül geç, stix erken etki ediyor diye alacaktım ?? çünkü ben bu ürünü aldıktan 40 dk sonra kardiyo yapıyorum ??

6. Zindan

Zindan Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    perakende satış
    Yer:
    istanbul
    sizdeki bi alt versiyon Muscletech Hydroxycut Hardcore daha güçlü normalde kapsüller kana daha çabuk karışıyo tabi bi araştırın ben kapsül kullandım çabuk etki ediyodu araştırdım biraz herkez bu şekilde söylüyo bende 45 dk dan önce etkisini görmüyorum stix de belki bünyemden dolayı olabilir yada piskolojik olabilir

7. KamilXYZ

KamilXYZ Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    peki kapsüller için kaç dk önce alınmalı deniliyor ben 40-45 dk diye biliyorum?

stixlerde mi 45 dk önce alınmalı ??

8. Zindan

Zindan Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    perakende satış
    Yer:
    istanbul
    şu şekilde belirtmişler Tavsiye Edilen Kullanım Şekli :

kapsül için

1. ve 2. Gün : 1 Kapsül kahvaltıdan ve öğle yemeğinden 30 dakika önce,
    3. ve 4. Gün : 2 Kapsül kahvaltıdan ve öğle yemeğinden 30 dakika önce,
    5. Gün ve Sonrasında : 2 Kapsül kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeklerinden 30 dakika önce bol su ile kullanabilirsiniz.

En iyi sonuçlar için kalorisi azaltılmış bir diyet ile destekleyip 8 hafta kullanılması önerilir. Günde 8-10 bardak su tüketiniz.

stix için

Bireysel toleransınızı değerlendirlmek için, kahvaltıdan ve öğle yemeğinden 30'ar dakika önce 1 paket ürünü 250ml su ile karıştırarak alınız. 3 gün boyunca günde 2 kez 1 paket ürünü kullanıp, 4.günden itibaren günde en fazla 3 kez bu ürünü tüketebilirsiniz.

Uyarı; ürünü akşam yemeğinden sonra ve yatmadan 5 saat önce tüketmeyiniz. Bu ürünü kullanırken günde ortalama 8-10 bardak su tüketiniz. En iyi sonuç için, iyi bir beslenme ve egzersiz programınızı Hydroxycut Hardcore Pro Series Ignition Stix ile birleştiriniz.

benim hocanın söylediği tek başına kana karışması gerekiyomuş ben aç karnınına içiyorum ama etkisi geç hissdiyorum belki bünyemden olabilir genelde ilaçları 1 se 2 kullanmam gerekiyo herkezin bünyesine göre değişiyo

9. KamilXYZ

KamilXYZ Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    ben kardiyodan 40 dk önce 1 gram l-karnitin + hydrocut olarak alıyorum

Sayfayı Paylaş