Hillside club city Trio fitness üyeliği

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve koraytsbc tarafından 18 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. koraytsbc

koraytsbc Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    23 ayı kalmış olan fitness üyeliğimi zamanım olmadığından satmak istiyorum. 1700$ dan satmayı düşünühorum pazarlığa açığım.
    içerisinde:
    çok geniş bir body-fitness salonu, egzersiz salonları,
    hoca eşliğinde aikido-taiu miu lulu tarzı sporlar yapılabilecek mekanlar, cycle salonu
    kapalı basket-squash-racketball salonları, açık tenis kortu,
    sauna, jakuzi, dinlenme bölümleri
    açık-kapalı havuz*
    perdeden digiturk izleme imkanı
    ayrıca içinde her türlü supplement bilgisine sahip olan ve satışında bulunan bir cafe , ps3,nintendo oyun bölümleri bulunmaktadır.
    sıra bekleme gibi bir derdi yotur her aletten birden fazla vardır...
    Hocalar çok iligilidirler 10dan fazla hoca ve her 1.5ayda bir çok bilgili bir şekilde değiştirilen programları vardır (kişiye özel değişiyor)
    http://www.hillsidecityclub.com/#/club/trio/spor/gym

herhangi bir soru için pm atınız şimdiden teşekkürler :)

2. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    koraytsbc inşallah bu yorumuma kızmaz.
    2 ay gittim gayet güzel biryer fakat özellikle akşam saatleri gidildiği vakit çok fazla sıra beklemek zorunda kalıyorsun bu da motivasyonunu bozuyor. Zaten o yüzden bıraktım orayı.
    Ayrıca bana daha çok orası iş adamı kazıklama yeri gibi kaldı bu fiyatlarla örtüşmeyen bir sistemleri var. O kadar doları verdikten sonra çok daha farklı bir hizmet beklemiştim ben açıkçası.

3. koraytsbc

koraytsbc Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    yok canım akşam saati bir yoğunluk olduğu doğru fakat çalışmanızı aksatmıyor bence hakediyor aldığı parayı tek eksikleri üye fazlalığı

Sayfayı Paylaş