hiç sevgilisi olmamıs mı yoksa deneyimli erkeklere nasıl davranmasını bilen bi kız mı

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve _efsun_ tarafından 3 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 28 üye.
  1. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    soru güzel olunca cevaplar da güzel oluyor o yüzden 'abazians' yok burda.
    olmaması da iyi.

Azi ve Danny Boy bunu beğendi.
  2. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    hiç erkek arkadaşın olmamış bu o kadarda önemli olmayabilir ama ilk defa biriyle çıkarsan ve onunla konuşmayı bilmiyorsan ''memleket neresi'' gibi cümlelerle başlarsan adam kaçarak uzaklaşır :)

Azi, Danny Boy ve YuriBoyka61 bunu beğendi.
  3. gencebayorhan

gencebayorhan Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Kadın erkek ilişkisi sipariş üzeri,adet yerini bulsun ya da etraftaki en ideali bulma gibi yapay temeller üzerine oturtulduğu için herkes mutlu gözüküyor ama mutsuz tatminsiz ve arayış içinde..Hayatınızı kendi doğrularınıza göre yaşayın.Aşk,insanın elinde olmayan bir şeydir.İsteseniz de istemeseniz de,olacağı varsa olur.Laf olsun diye birliktelik yaşamaktan haz almadığını söyleyen birinin bu konuyla ilgili düşünce içine bile girmesi gereksizdir kanımca.Ben de böyle bir insanım.kendi işime gücüme bakıyorum.Zamane modası olmuş, evcilik oynama işlerine alet olmadığım için hiç eksiklik hissetmedim.Bir erkek olarak hiç mi insan kız peşine düşmez derseniz de;ben düşmüyorum.Hele ki niyet malumsa, bu uğurda yavşaklık yapmaktansa,bu işten nasiplenmemeyi daha şerefli buluyorum.

Azi, forceresul, Cattleya ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  4. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    Duygularıma tercuman oldun allah razı olsun ;)

5. stinq89

stinq89 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Konya
    efsunun dediği ilk ve son olsun düşüncesine herşeyle katılıyorum önemliside bu ne öyle biriyle çık kısa bi zaman sonra ayrıl bana çok saçma geliyor ne insanlar var kızları kullanan yazık gerçekten bunun için bazen kendim bile erkekliğimden utanıyorum bunlar yüzünden ama ilişki içinde olduğunuz arkadaşın geçmişinde başka bir erkekle çıkmış olması acıkcası beni deli ediyor neler yaşamışlar napmışlar kaç ay ilişkileri devam etmiş bunları düşündükçe içinden çıkmazsınız arkadaşlar ona görede birini seçmeniz lağzım kişiliğindende geçmşini anlayabilirsiniz ve en önemliside karşındakine sonuna kadar inanmak güvenmek bunlar olmaz ise her zaman tedirginlik üst safadadır ALLAHım inşALLAH herkeze iyi dürüst temiz bir hayat arkadaşı karşısına cıkararır tıpkı benim gibi.

Azi ve forceresul bunu beğendi.
  6. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    nedne ıstemesın kı yanı sole solım eger tum mahalle ıle sevısmedıyse yada meslek halıne getırmedıyse bence bır sorun yok

yanı bu bırazda suna benzıyor erkeklerın cogunda sole bır fıkır vardı hanı . her kız arkadasım benımle sevıssın ama karım el degmemıs olsun :)

sole solıyebılırım kı her ınsanın hayat tarzı farklı o yzuden fıkırlerde farklı :)

a dersenkı yau sen evlencekmısın sole solım evlenırsem forumun tumune proteın tozu dagıtıcam :)

herkesı dugunume cagırcam proteın bar takrsınız :)

yanı pek mumkun degıl :) ama tabıkıde umarım evlenırım :)

abı ıstanbul bulsumasını sana gore ayarlıcam sen ben ve hogan abımız takılalım ahrbıden bız bulusyoruz hepde burda yazmıyoruz :)

aynı fıkrıdeyız :)

kımsenın kımseyı kullandıgı yok yanı oel bır ızlenım varsa bu sacma

ben bugune kadar kımseyle hıcbır bayanla hmm selam bebgım gel senınle yaza evlenelım ama once sevıselım demedım :)

kımsede demıyor zaten :)

benımle bırlıkte olan her bayan zaten benımle aynı fıkırdedır ıkımızde ısterız ve olur :)

bunda yanlıs bır sye asla yoktur . yanlıs gorenler eger bu tarz bır garıp duyguyu tasıyorsa cıddı egıtımsızlıkler vardır ( yapın demıyorum ama saygı duyun )

sen bırlıkte oldugun kısının gecmısıyle mı bırlıkte oluyorsun hayır sen o bayanın benlıgıyle dusuncelerıyle sozlerıyle bırlıkte olursun bu kadar basıt onun gecmısı senı ılgılendırmez asla eger cıddı olarak fazla dusunuyorsan bır uzamana gorun cunku bu az bıraz sorunun baslangıcı nedne dıceksın hanı tv dekı bu karısını erkekle gorup kesenler sonrada o adamın kadının lıse arkadası oldugunu ogrenen adamlar varya ona gıden ılk yol :(

a tabıkıde su da var bır baslıkta bır arkasımıza kızmıstım ben oda bana ama ben hayatımda kımseyı opmedım bırlıkte olmadım demıstı evlenene kadarda bole kalıcak dmeıstı bende ona sen haklısın bu sekılde bır bayan arıyarak demıstım :)

eger sende bugune kadar kımseyı opmedıysen ve bakırsen haklısın ama degılsen kusura bakma da o el degmemıs kadına sne layık degılsın :)

bır kadın ve erkekın ılıskı kurması yavsaklık degıldır

karsılıklı duygular varsa bu yanlısta degıldır buna nasıl yavsaklık dıyebılıyorsun kı

Azi, rockybalboa7 ve deathlifter bunu beğendi.
  7. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    geçmişte ne yaparsa yapsın önemli olan sizle olduktan sonra ne yapıyor.
    ayrıca eğlenilecek kız ve evlenilecek kız diye ayrımı çok saçma buluyorum.

Azi, themertyildiz, PePeFeFe ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  8. CranTz

CranTz Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ordu
    Dannynin dediklerine katılıyorum.

Sene basında bır kıza arkadasım aracılığı ile sormustum olumsuz cevap almıstım. Sonradan kız ıstedı , kızında ilk ilişkisi olacakmış ne yalan diyeyim ben uzak durdum.

yani karşımdaki insan rahat olacak çünkü onu rahat göremezsem bende kasılırım otomatik olarak :)

Ayrılsak bişey olsa potansiyel suçlusun ve etkisinden uzun süre kurtulamaz . 2 kat suçlu olursun

'O seni unutamadı ' gibi muhabbetleri dinlemek zorunda kalabilirsin kızın arkadaşları tarafından.

haa şimdi sende ayrılma o zaman kişiliksiz misin gibisinden yorumlar gelmesin hani ''olur olur'' diyorum.Birde söz vardır '' cefasını benim çektiğim aşkın, .... '' devamını bilen arkadaşlar getirir , o hesap yani :)

Azi, rockybalboa7 ve Danny Boy bunu beğendi.
  9. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    aynen ole yanı bu tıp bır sacma dusunce zaten olamaz abı

kadınlrı nasıl ayırabılıyorlar kı bu sekılde hıc anlamıyorum

bızım toplumda hanı derler ya ananız bacınız yokmu ama harbı dogru yanı bırı sızın bacınıza bu kız eglenılcek kız cunku sevdıgı ınsanla bır seyler paylasmıs dese ne dusunursunuz :(

abı zaten sole de bır durum var yanı ıkı ınsan ayrılırken nedne kavga olurkı ben hıc anlamam arkadasca ayrılmalıdır kısıler

ben sole solım sayısını unuttugum kadar kızla bırlıktelıgım oldu bazıları aylar bazıları haftalar gunler yada sadece saatler surenler oldu ama ben bırıyle kavga etmedım ne zman gorsen selam verırım sohpet ederım :)

gecen bır kız arkadasımı gordum taksımde yanında erkek arkadası gdıp selam verdım hallerını hatırlarını sordum sonra yoluma devam ettım bu medenılık bence ınsanlık bu ıyı brı ınsan olmanın sartı zaten ınsnaları sevmek degılmıdır :)

Azi ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  10. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    bayan arkadaş konuyu açıp ortamdan sıyrılmış, biz gene erkek erkeğe kız meselesi tartışıyoruz :D:D

Azi, Cattleya, themertyildiz ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  11. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    ya var ya ben de tam su an onu yazmaya nıyetlendım :)

arkadas actı konuyu hadı bakalım kavga edın der gıbı sımdı kendısı yok :)

Azi ve speedtouch bunu beğendi.
  12. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Konunun başlığını gördüğüm anda dedim ki içimden; "danny kesin mesaj atmıştır ve döktürmüştür" :DDD
    Aynen de öyle olmuş...

Erkekler deneyimli mi ister sorusuna gelince;
    C: Kendisi nasıl ise öyle ister!!!

Çok hızlı yaşayan bir arkadaşım vardı, iş ciddiye gelince bende bakire sultan isterim mantığı ile deneyimsiz (her konuda yani her yönüyle ilişkiyi bütün alıyorum) bir kız ile denemişti ve sadece bir hafta sürdü...
    Ve yorumu şuydu; kız o kadar safdiki abi istesem her yere sürüklerdim yani, elimi tutmasını bilmiyor yahu... Böylesi bize olmazmış aga, ben her b.ku yediysem, onunda bir yerlerden geçmiş olması gerekir, ben şimdiye kadar öyle hatunlarla çok daha mutlu oldum ve uzun sürdü...

Elemanın ağzından düşen orjinal cümleler, alkol masasından alınmadır, anlatmak istediğim daha iyi anlaşılsın diye fazla bozmadan yazmak istedim...

Diyeceğim o ki; erkek ne şekilse kendine de o şekil hatun ister ;)

Bence insanoğlunun üst egosundan dolayı kendimizi tasvir insanlara daha yatkınız bu ister erkek arkadaş olsun ister bayan...
    Zıt kutuplar birbirini çeker daha iyi anlaşır muhabbeti bana biraz hikaye geliyor :)

Azi, rockybalboa7 ve Danny Boy bunu beğendi.
  13. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    Mustafa topal oglu kadınlar hakkındaki bir söyleşisi çok şey anlatmakta gerçekten ;

"Bir defa adlandırılan şey ne? Ne ise o bir şey. Yine bir şey ise biliyoruz ki ne? Diyelim ki bir şey, belki çok şey belki hiçbir şey."

Azi, Pappy, rockybalboa7 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  14. _efsun_

_efsun_ Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Konuya ben ne ile basladım konu nerelere gitti demek ki insanların yaşam tarzına göre fikirlerde değişiyo.insanlara tepeden bakmak gibi bi huyum yok Allah herkesi insan yaratıyo insan kalana ne mutlu yanii.:)bide suna inanayorum kimse kimseye istemediği birsey yaptıramaz bazılarının tabiriyle kız isterse eglenelecek ya da evlenilecek kız olur(bence cok sacma ama)ya da ilişkiler tek taraflı yaşanmıyor iki taraf istediği için birseyler oluyor.cok sukur kendimle bi problemim yok. Kimseyle cıkmama durumu bence sıkıntı değil tercihtir.Biriyle sevgili boyutuna gecerkende hadi hemen evlenelim diyemezsin zaten ama degerli biri ve sonu olabilir diye düşünüyorsan o kişiyle bir ilişkiye baslarsın.Ben şimdiye kadar bi kişiye olabilir dedim düzgün biri olduguna inandım kendimce:)ama olmadı işte.Sonrada karşıma cıkan kimse hakkında öyle düşünmedim ya da o gözle bakamadım anladıgım kadarıyla ilişkiden ne beklediğine baglı olarakta karsındaki insandan ne beklediğin değişiyo.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 07:21 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 07:14 ----------

Ailemden gördüğüm bu.Yaşam tarzım kültür felan filan beni boyle düşünmeye itiyo.Kimsenın özel hayatını tercihlerine göre yaşamasına da bir sey diyemem Geri kafalı cok geniş biri ya da ahlaksız diye.Kendi özel hayatı kendi tercihi... İnsanın sevdiği biriyle birsey yasarken ilkleri onunla yasayacak olmasının neden sıkıntı dogurdugu merak ettiğim için konuyu acmıstım.Kafa yapısı yaşam tarzına göre düşüncelerde değişiyo sonuc bu

Son düzenleme: 4 Nisan 2012
  15. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA
    Sevgilim versin, ama karım bakire olsun diyen arkadaşlar anadolunun bağrından kopmuş birer ODUN kazandılar, hediyelerinizi danışmadan alabilirsiniz sizi gidi sevgi pıtırcıkları.

Azi, AngryHun ve Danny Boy bunu beğendi.
  16. gencebayorhan

gencebayorhan Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    bır kadın ve erkekın ılıskı kurması yavsaklık degıldır

karsılıklı duygular varsa bu yanlısta degıldır buna nasıl yavsaklık dıyebılıyorsun kı[/QUOTE]

Anlamamışsın ya da anlamak istememişsin..amacın bir kızdan cinsel açıdan faydalanmaksa ve bunun için yavşaklık yapıyorsan,hiç yapmamak daha şerefidir dedim.. Eğer ortada benim niyetim budur arkadaş,gelen kız istiyorsa gelsin diyecek kadar "gerçek erkek" varsa asıl saygım onlaradır.işini görmek için,aşkım canım,cicim,hayatım ayaklarına yatmak yavşaklık değil de nedir?İşin gönül kısmıyla ilgili görüşlerimi bir paragraf üstte belirtmiştim zaten..Bir erkek her konuda onurlu davranmalıdır.Delikanlılık,adamlık martavalları havada uçarken,bir kızdan beklenecek cinsel menfaat uğruna maymunlaşmak kişilksizliktir.Ben bunu anlatmak istedim.

Azi, thebarley, Cattleya ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  17. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Konu hakkındaki düşüncelerimizi belirtirken sert ifadeler kullanmaktan kaçınalım lütfen.

Azi, themertyildiz, Danny Boy ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  18. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    az sayıda olsada benim gibi düşünen insanlarında olması beni çok mutlu etti sağolun var olun:) burada kadınları eğlenilecek kızlar evlenilecek kızlar diye ayıran insanları görünce üzüldüm üstelik sevgililerim benle yatsın eşim bakire olsun diyen yetmeyip eşimin geçmişi beni ilgilendirmez diyenlerede ahlak dersi verecek kadar ileri giden insanlarada tavsiyem şu abuk sabuk düşüncelerinizden bir an önce kurtulun elalemin mutlu olacağı evliliği ben yapmam arkadaş kendi mutluluğum önemli başkasınınki değil yeter artık rol yapmaktan sıkıldık öğretmişler iki abuk sabuk laf onlara göre eş seçiyoruz bir insanın hiç mi kendi düşüncesi doğruları olmaz anlamamki neyse konuya fazla yorum yazdım benden bu kadar

Azi ve Danny Boy bunu beğendi.
  19. _efsun_

_efsun_ Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    amacım birini bulma derdi değil yada sevgilisi olmamıs olsun mevzusu değil benim düzgün biri olduguna inandıgım ve o gozle bakabileceğim kimse karşıma cıkmadı.Karşıma öyle biri cıkmadıgı için bende öylesine bi ilişki yaşamak istemedim kimseyle temmenim ilk ve son olsun ama kader bu büyük söylemeye gelmez.Okuldan önce olan ilişkiler cabuk bitiyo ya okul bitmiyo ya ilişki bitiyo kac kişide gördüm bunu ciddi ilişki düşünmelerde belli bi zamandan sonra baslıyo

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:57 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:54 ----------

insan bide sevdiği biri elini bile tutmayı bilmiyo diye nasıl sorun eder anlamıyorum.Sana ne kadar değer veriğini göremiyor musun?

20. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Bir arkadaşımdan alıntı ile sorulan soruyu cevaplamaya çalıştım birazda kendi düşüncelerimle bir yorum yapayım...

Şimdi efsun alınmasın genelleme konuşuyorum ama 22 yaşına kadar bir bayan hiç mi aşık olmaz yahu?
    Yani bana normal gelmedi...
    Ki yazılarından anladığım kadarıyla, "şimdiye kadar ihtiyacım olmadı" nın savunması "illa ki olacaksa ciddi olan ve uzun gidecek olsun" ön beklentisi...

Hiç birimiz müneccim değiliz yani bunu nerden bilebiliyorsunuzki?
    Bir erkeğin düzgün bir adam olması illa ki uzun devam edeceği anlamına gelmez!
    Farz et ki çok düzgün bir eleman ama çok zıtsınız kan uyuşmazlığı oldu ve olmadı yürümüyor, al işte başlangıçtaki beklentiyi vermedi ne yapacaksın?

Benim şahsi görüşüm hiç bir konu da insanların böyle ön istek ve düşüncelerle yaklaşmaması davranmaması gerketiğidir!
    İnsan içinden geldiği gibi doğal davranmalı, bırakın kendinizi akıntıya hayat bir rüzgardır, nereden ne çıkacağı asla bilemezsiniz ve istediğiniz kadar zorlayın kendinizi asla hayatta tam kontrol şeklinde gidemezsiniz, her istediğim benim aklımda ki gibi benim kontrolümde gitsin olayı asla olmaz...
    Adı üstünde hayat bu ;)

Ben mesela bunun çok örneklerini gördüm.
    Bu şekilde kontrolcü mantıkda olan ön istekli olan bir çok arkadaşımın ilişkileri hayat sanki onlara ders verir gibi ters mantık ile sonlandı...
    Çok örneklerini gördüm motomot ciddi istiyorum diyipte aşırı hareketli ve sosyal insanlara vurulup onunla ciddi ilişkiye başlayan...
    Ve tam tersi örnekleri de gördüm...

Yani bence insan tamamen bırakmalı kendini salmalı hayata, hayatta asla bir şeyleri kontrol edemeyiz, ve kendimize yaptıklarımızı kontrol eden ayarlayanda yok...
    Şartlar ve ortama göre zaten karşılaşacağınız ve ilgi duyacağınız bireyler bellidir, denersiniz bakarsınız tanırsınız, beğeniyorsanız ne ala zaten her şey kendiliğinden olur ;)

Ben şimdiye kadar illa bir manitam olsun diye kasıp bir taraflarını yırtan bir arkadaşımın bir türlü bir ilişki sahibi olduğunu görmedim...
    Ama benim gibi relax olan adamlara resmen yağıyor :D

Son düzenleme: 4 Nisan 2012
    Azi, Danny Boy ve rockybalboa7 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş