herkese soruyorum BEN BAŞARABİLİR MİYİM?

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve aysunil tarafından 3 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 38 üye.
  1. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    Prettywoman; evet bu tarz programlar video şeklinde egzersiz programları ve oldukça başarılı çalışmalar.

Arama butonuna 'P90X' yazarsanız daha gemiş kaynaklara ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki linkte Sohbetseli'nin bizlere kazandırmış olduğu P90X dvd linkleri mevcut bir bakmanızı öneririm.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/bodybuilding-filmleri-t3402p7.html

İyi çalışmalar dilerim.

Son düzenleme: 15 Eylül 2009
    prettywoman bunu beğendi.
  2. prettywoman

prettywoman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ev hanımı+öğrenci+iş arayıcı :)

teşekkür ederim slymnasye ;)

mesajımdan sonra lisael sanose mu ne var ya onu arattım :) iniyorlar şuanda...

bi dedogru karbonhidrat protein gi dengesi olan bir diyet oluşturabilsemmmmmm duh

süper olacak hyper_

3. aysunil

aysunil Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    bende 2 ve 4 millik versiyonları var..4 mil 1 saat sürüyor hemde daha iyi geldi bana..umarım faydasını görürsün..
    bu arada beni takip eden arkadaşlar ramazan neredeyse bitti ve ben hiç kilo almadım.çok mutluyum çünkü ramazanda kilo vermek değil kilomu muhafaza etmek hedefimdi :D
    şimdi bayramdan sonraya kalıyor diyetim ve sporum.bu arada işede başladım sanırım benim için daha avantajlı olacak..

4. İnteqral

İnteqral Yeni Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Bu zayıflama işi bu kadar kompleks birşey değilki!Kafanıza takıyorsunuz sadece.50 tane yolu var birini yapacaksın.kendin veya diyetisyen adam gibi program hazırlıyacak ve uyacaksın ve hiç düşünmüyeceksin veriyormuyum vermiyormuyum diye.sürekli tartıda olmuyacaksın.pisikolojide önemli.Yani yok onu yaptım yok 2 saat yürüdüm yok şu programı uyguladım la olmaz kilo veremez takıntı oluşturursunuz.Diyetinizi yaparsınız(haşlama vs) haftada 3 gün spor salonuna gidersiniz oldu bitti.

aysunil bunu beğendi.
  5. aysunil

aysunil Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    sorun burda işte...hem çookk kolay hem çoookk zorrr...
    nasıl anlatayım kii..öyle iştee..
    ramazan da bitti, bayramda bitti..
    şimdi hem diyete hem spora devam.
    93 kiloyla kaldığım yerden devam ediyorum arkadaşlar.

6. İnteqral

İnteqral Yeni Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Kadınlar bu konuda daha hassas.bütün konularda hassaslar aslında.muhtemelen sen kafana takıyorsun.Herşeyi en mükemmel yapmaya çalışma.mesela 5 km yürümen mi gerekiyor gün gelir 1 saat az yürürsün yanlış yaptım tam yapamadım diye üzülürsün.takıntılı olma.mükemmeliyetçi olma.bütüne bak.belli kuralları var sadece onları uygula.ne o kurallar.sağlam bir diyet ve haftanın 3 günü fitness.tamamdır.bunun yanında hergün yürümene,işte ne bileyim değişik teknikler denemeye gerek yok.

magicbaris ve aysunil bunu beğendi.
  7. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    slm arkadasım bende senin gibiydim tam tamına 100 kiloydum üstelik hicte zayıf olmadım ben anlıyacagın hep bir siskoydum ama simdi 60 kiloyum halada vermege devam ediyuorum yeterki iste arkadasım ben hep diyorumki ben zayıfladıysam herkes zayıflar inanılmaz kötü bir beslenmem c-vardı benim heryerim yag doluydu üstelikte yıllardır yerlesmis yaglardı bunlar ben kendi kendime verdim bu kiloları kendim bisiler uyguladım sende yaparsın arkadasım birazcık sabir sadece kolay gelsin

aysunil bunu beğendi.
  8. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Benim halam senden daha kiloluydu ömer coşkunun my slimmer adlı bitkisel karışımını aldı şuanda zayıf spor bile yapmadı sülalece şoktayız hala..tabiki spor yapmaktan vazgeçme..

aysunil bunu beğendi.
  9. aysunil

aysunil Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    dishiwelet senin adına sevindim arkadaşım...ne kadar sürede verdin?
    neler yaptın kısaca anlatırm3ısın lütfen

10. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    tabii ki cnm ben önce 80 lere kadar indim birkac ayda orda baya bir kaldım sonrada 72-73 lere indim yine uzun bir süre kaldım öyle sonrada 3 ayda 12-13 kilo verdim 60 oldum ben saglıklı vermeyi sectim yani haftada 500-1 kg seklinde ilk ay 6 kilo verdim 2.ay 4 kilo verdim 3.ayda 2-3 kilo verdim ilk baslarda hızlı veriyorsun zatane ama sonradan zorlasıyor ben 63 kilo oldugumda 1.5 takılı kaldım dikkat ettigim ve spor yaptıgım halde sonra yine vermeye dvm ettim simdide 60 da takılı kaldım 3 hafta fln oldu bir 3 kilo daha vercem az ve sık yedim günlük kalori 1200-1300 arasında tutuyorum aksam 118:00 den sonra birsey yemiyorum eger cok acıkırsam 1 tane meyve yiyorum veya domates salatalık yiyorum ama hergün en önemlisi spor yapıyorum yeterki iste cnm basarırsın:)

FLEX-POINT, gliss ve aysunil bunu beğendi.
  11. gliss

gliss Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İ s t a n b u l
    aysunil açtığın topiği baştan sona okudum.Bende doğum sonrası bu hale geldim ve kilolarımı hala veremedim.Bahanelere sığınmıyorum istesem verirdim ama bu iş için emek harcamadım yemeğe devam ettim.Kısa süreli şok diyetlerle işin kolayına kaçtım.Koşu bandında 30 dk yürümek bile eziyetti benim için.
    Bende 100 kiloya kadar çıktım.şimdi 98 kg'dan yeniden başladım 95 kiloyum.Spor bu işin olmazsa olmazı.
    Böylesi güzel bir forumu keşfedip üye olduğum için kilo vermiş gibi seviniyorum.
    başarılar
    sevgiler
    thums::p

aysunil bunu beğendi.
  12. aysunil

aysunil Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    şu an 91 kiloyum ama konsantrasyonum fena halde bitik...ilaç kullanmaya başladım..isim vermek istemedim..bakalım neler göreceğiz:D

13. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    ''Arkadaşlar selam
    ben 165 cm boyunda
    100 kg
    1 çocuk annesi''

ilk mesajınıza baktığımızda 2,5 ayda 9 kilo vermişsiniz ayda ortalama 4 kg ederki buda sağlıklı kilo verme oranıdır. başarılarınızın ve gayretinizin devamını dilerim

m.o.k bunu beğendi.
  14. aysunil

aysunil Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    uzuuuunn zaman olmuş girmeyeli..ve ben artık 2 çocuk annesi 102 kilo bir bayan oldum.tam kilo vermeye başlamıştım 80 kilo olmuştum ki bir bebeğim oldu.şu an 6 aylık;)
    emzirme döneminde doktorlar kesinlikle diyet yapmayın diyorlar.açıkçası işime gelmedi değil..
    bugün yavrum, annesinin kuzusu 6 aylık oldu ve ben tekrar başlıyorum.foruma girmeyeli çoookk zaman oldu...umarım başarılı olurum...

Azi bunu beğendi.
  15. atesdagli

atesdagli Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Bırak başkalarının ne düşündüğünü harakete geç ve başar.

16. magicbaris

magicbaris Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28

o kadar emeğinede yazık ettin yazık diyorum 80 e düşmüşken 102 ye geri çıkmak ve gülüp geçiyorsun ağlanacak haline. kadınların duygusallığı özellikle fazla kiloyla gelen fazla östrojen hormonunun ve çocuk doğumu sonrası progesteron hormonunun sizi tamamen 2. plana atmasıda büyük dezavantaj bunlar bahane tabi azmin gücünü herkes bilir.

Herşeyde olduğu gibi mantık ağır basarsa istediğin yere ulaşırsın bu bir erkek için daha kolaydır doğası gereği mantıksal beyni daha çok gelişir dünyadada duygusallığa pek yer yoktur yani değeri mantık kadar yoktur.O yüzden hardcore vücut geliştiren bayanlara hayranım doğalarında olmamasına rağmen bir erkeğin 3 katı bir azimle yapıyorlar müthiş bir irade ve sol beyin işlevidir takdire şayan. herşeyde olduğu gibi azmin gücü herşeye kadir bench_Oweightlifterdumbelllls

Son düzenleme: 1 Ocak 2012
  17. mertcx

mertcx Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Umarım başarılı olursun..

Bundan sonra beslenmeni düzene sokmaya çalış, evde ufaktan egzersizlere başlamışsındır zaten

daha da hamile kalma bence sana yaramıyor :)

18. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    bazen susmak, konuşmaktan (yazmaktan) daha iyidir.

yardımcı olmak mı istiyorsun? bu şekilde olamazsın.

herkesin kendine göre geçerli sebepleri var. anne olmanın ne demek olduğunu bilmeyenler için mantık filan kolay gelebilir. zayıflamak kaçan bir tren değil, istenilirse her zaman başarılabilir.

Azi bunu beğendi.
  19. ff88

ff88 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    :) walla şok oldum.. bağlığı baştan sona doğru okurken sürekli bir kilo verme serüveni okuyacağımı sanıyordum..

Bence kilonu vermeden tekrar hamile kalmak mantıklı olmamış.. Hem senin vücudun acısından hemde bebeğin anne karnında gelişimi acısından..

Artık olan olmuş.. Allah anneli babalı büyütmeni nasip etsin.. inşallah tez zamanda verirsin kilolarını.. ben biraz yediklerime dikkat ederek birazda koşu bandında koşarak çabuk kilo vermiştim..bebeğimi sıksık emzirmiştim bu acayip kalori harcatıyor.. emzirmediğim zamnlarda da pompayla sütümü sağmıştım.. düşün artık kilo vermek için neler yaptığımı.. 6-7 ay gibi bir sürede 95 kilodan 57 düştüm.. sütüm olsun diye sürekli bişeyler yemedim.. zaten mantığıda yok.uzun uzun yazmayayım araştırırsın netten..

kolay gelsin...

Azi bunu beğendi.
  20. kerimagil

kerimagil Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    uzman hekim...
    Diyen yapmayın derken doktorlar saçma sapan diyet yapıpta süt verimini etkilemesin diye düşünürler...

Yani elektrolit dengesizliği gibi...

Fakat bunu bizim türkiş bayanlar ne kadar ekmek o kadar süt anlarlar... ha babam de babam...

Çocuğunuz Allah bağışlasın...

iki somun yerine tek somunla diyete başlayabilirsiniz...
    tavada yumurta yaparken 3 kaşık tereyağı yerine bir kaşık yeter mesela...

Şaka şaka hele şu çocuğu biraz büyütün sonra sıkı bir diyet ha...

Azi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş