hepatit c

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve tahribat tarafından 5 Ekim 2006 başlatılmıştır.

1. tahribat

tahribat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
  2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Bu nun kürcülerle alakası yok kür seviyesine gelen bir kişi zaten olayı aşmıştır enjektör her zaman sıfır olduğu takdirde bu sorun ortadan kalkar burada en önemli şey berberde traş olduğunuz aletin sterile edilmemesi

En çok bulaşma yoluda cinsel ilişkide onunda önlemi koruma kullanmaktır.

Fakat tırnak makası ve başka kesici maddeleri hepatit c li biri kullanmıştır ertesi gün sizde kullanmışınızdır

yinede bulaşmaz bu gibi aletlerden bulaşması için tazekan olması lazım hem aleti kullanan elini kesmeli hem siz elinizi kesmelisiniz hemde hiç boşluk olmamalı. bu virüs oksijende uzun süre yaşayamıyor

3. tahribat

tahribat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    :) kürü karaciğere bindirilen yükten ötürü belirttim. Karaciğer vücudun en büyük organı %80 i zarar görmeden hiçbir belirti vermiyor, karaciğer ne kadar güçsüz kalırsa hepatite yakalanma olasılığı o derecede yükseliyor, sitede yararlı bilgiler var. Şu zararlı bu zararlı demek saçma olur direk kaynağı gönderdim, inceleyen herkesin faydalı bilgiler edineceğini düşünüyorum. Ayrıca eski avatarın daha güzel duruyordu.

Sayfayı Paylaş