Hayvanların çektiği inanılmaz acılar üzerine dokunaklı video

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Karasan tarafından 8 Kasım 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Lan sen kimsin ki bana öyle şeyler diyorsun gerizekalı adabınla konuş burası br tartışma platformu ben sadece senin söylediğin hataları yazdım yüzüne vurdum bunları kaldırmayacaksan yazma birader ne bu adam değilsin falan.Zaten suç bende kendi kendimi yiyorum şimdi ben böyle insanları nuhatabım almam lafı çarpıtıp başka yere vuruyorsunuz. Neden başkaları bişey yazmadı senle karasan böyle olay yaptınız anlamadım.Bir eksikliğiniz mi var.Tabiki hayvanları severim videoyu izlemedim ama tahmin edebiliyorum ben o konuya bişey demiyorum sadece insan ve hayvan arasındki çizgiyi bilmiyorsun bu da doğal çünkü sen hayvanla benim farkım yok diyorsun. Bu lafımada kızma çünkü bunu sen söyledin birader bak geçen yazılarına oku balık beyinli. O zaman maymun gibi ses çıkarıp köpek gibi yollarda çiftleş bunu yaparsın eminim çünkü farkınız yok.Bende sana katılıyorum artık valla samimiyim hemde çooook :lol: :lol: :lol:
    Karasan sana bişey demiyorum seni bilenler biliyor zaten bilmeyenler de Site hacklendiği zaman bir arkadaş yazı yazmıştı :lol: senin hakkında tamamen doğru şeylerdi şimdi hak veriyorum.

Biliyorum şimdi yine kurtlanıp yazı yazacaksınız ama biliyormusunuz ne derseniz deyin tııınnnnnnn :lol: Artık muhatabım değilsiniz. Çünkü ben bunları düşünüyoruum ve düşündüklerimi yazıyorum.Ben hiçbir zaman hayvan düşmanı olmadım aksine çok severim ama bir hayvanın acısını bir insanınkiyle kıyaslamak bir hayvan bir insandan daha fazla acı çekiyor demek..... bırakın arkadaşlar bilmiyorsanız araştırmacı gazeteci yazar Karasan abinize sorun o size kaynak gösterip dünyada hangi milletler ne acı çekmiş...Görmek isteyenler ogriş e baksın görsün, zamanında nazinin yaptığı zulümleri şu anda lübnan da ırak ta yaşanan olaylar dünyanın hemen her yerinde acı çeken işkence yapılan insanlar var.En basiti bundan 2-3 ay öncesinde adanada toplamda 4-5 kamyon ağzına kadar organları alınıp vücudu param parça olmuş insanlar çocuklar bulundu.Organ mafyası yaptı bunları, bu acilara ne diceksiniz.
    Bazı canlılara diyorum ( insanlar mı hayvanlarmı çözemeyenler ) Anneniz babanız ölsemi çok üzülürsünüz köpeğiniz ölünce mi???
    Tekrar söylüyorum İNSAN ve HAYVAN arasındaki farklılıkları iyi öğrenin ikisini birbirine karıştırmayın yapacaksanız toplum içinde yapmayın CANLILAR... :lol:

Kendine iyi bak sinancım rahat ol relax, İNSANLARLA HAYVANLAR ARASINDA FARK YOK bunu sen yazdın...

Bu benim son yazım bu konuda o yüzden ne yazarsanız yazın görmeyeceğim çünkü konuyu takip etmeyi bıraktım.O yüzden bence buz kalıbının üztüne otur soğu biraz.Gerçi sen şimdi buzu bile eritirsin :D :lol: :D :lol:

2. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    SON SÖZ;

Hayvanlara bu zulmü yapanlar insan olamaz, Bunlara insan diyenin.....
    Ama Kafanızı çalıştırın ve İnsanla Hayvan arasında fark yok demeyin zararlı çıkan siz olursunuz.

3. ZERO

ZERO Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu başlık insanlar birbirini asagılasın diye acılmadı
    tanto seninde cevabın biraz agır kactı :x

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş