Hayalleriniz neler? Yapmak istedikleriniz?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve zaen83 tarafından 27 Kasım 2006 başlatılmıştır.

1. zaen83

zaen83 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Herkese merhaba.

Hepimizin hayalini kurduğu, yapmak istediği şeyler vardır. Aslında bizi hayata bağlayan en önemli etken belkide hayallerimizdir. Şu an neler yapmak istiyorsunuz? Hayalleriniz neler?

Ben iki hafta sonra askere gidiyorum. O yüzden hayallerim hep asker dönüşü yapmak istediğim şeyler. Askerden döndüğümde hemen ertesi gün spor salonuna tekrar yazılacağım. Ayrıca hayalini kurduğum Playstation3'ümü alıp eğer çıktıysa hemen Metal Gear Solid ve Tekken oynamak istiyorum. Bir iki ay gezdikten sonra güzel bir işe başlamak istiyorum. Daha sonra allah kısmet ederse ciddi bir ilişki ve mutlu bir hayat. Kendi sıcacık evimde televizyon karşısında sevdiğim kişiyle beraber dvd izlemek en büyük hayalim.

Saygılar.

2. z-bar

z-bar Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    insanoğlu neler istemiyor ki. hepimizin kendine göre hayalleri var. kimi gerçek olur kimi olmaz ama gerçekten hayalsiz de yaşanmaz. benim hayalim; dostça, barış içinde bir hayatın yaşandığı, huzurlu bir dünya. ölümün acısız, aşkın yalansız olduğu bir dünya. ama pek gerçekleşecek gibi de görünmüyor bu rüya. çok şairane konuştum galiba :D

3. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul
    Yüksek lisansı yurtdışında bitirmek..Eğer kararımı verirsem orada kalmak, çalışıp para kazanmak, birsürü sıkı dost edinmek, sağlam bir insanla evlenip çoluk çocuğa karışmak, hatta çoluk çocuk içinde boğulmak :roll:

Eenn sonra bu gazla literatüre girecek işler tasarlamak :badgrin:

4. CENTAUR

CENTAUR Guest

Ah güzel kardeşim, benimde askere giderken senin gibi hayallerim vardı ben de Diablo 2 oyununa yeni başlamıştım o zamanlar modaydı, askerden döndüğümde ise modası geçmişti asker boyunca da böyle hayaller kurdum :( Ama askerlik bir türlü bitmek bilmedi zaman kavramının göreceli olduğunu öğrendiğimiz bir yerdir askerlik.

Ama biter bittikten zonra zaman hızla geçmeye başlar birde bakmışın aradan 3-4 yıl geçmiş anılarını anlatıyorsun arkadaşlarına o derece yani

Uzun dönemmi yapacaksın askerliğini ?

Allah kolaylık versin :)

5. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Amerika'da yüksek lisans yapmak ve orada akademik görevli olarak kalıp araştırmalar yapmak, hocalık yapmak. Vücut geliştirmeyi asla aksatmamak, hatta oradaki imkanlarla daha da ilerlemek ve bodyci fizik profesörü olarak efsane olmak :lol:

6. zaen83

zaen83 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Yok allahtan uzun dönem değil. Yedek subay yada kısa dönem. Ben yedek subaylık için başvuracam ama olur mu bilmem.

7. CENTAUR

CENTAUR Guest

Peki o zaman şimdi ki hayalimi söyliym ben salon açmak istiyorum bir salon devralma olayı var olursa eğer zaten sevilen biriyim salonda, sevdiğim bir iş inşallah hayırlısı olur yalnız makul fiyat çekmiyorlar işte araştırma yapıyoruz şimdi benim için kısa süre içinde ama önemli bir dönüm noktası olabilir.

Sen benim hayrıma dua et,

Bende senin hayrına dua ediyorum.

Sevgiler

Başarılar

8. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul

Bölüme adam gerekirse geliriz yani :D

9. zaen83

zaen83 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Herkesin de hayali yurt dışına gitmekmiş. :) Ben birisi yurtdışına gittiğinde nedense çok üzülüyorum. :p Belki bizden daha iyi bir hayat yaşıyorlar ama biri yurtdışından mesaj atınca üzülüyorum nedense. Sanki bir akrabam gitmiş gibi... :cry:

Sayfayı Paylaş