Hasan Doğan Vefat Etti !!!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve WolfSoN tarafından 5 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Federasyon Başkanı Doğan hayatını kaybetti
    5 Temmuz 2008
    [​IMG] Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, Bodrum'da geçirdiği kalp krizi sonucunda hayatını kaybetti.

Hasan Doğan'ın ani ölümü herkeste şok etkisi yarattı...

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, Bodrum'da geçirdiği kalp krizi sonucunda hayatını kaybetti.

Doğan'ın, Bodrum'da öğlen saatlerinde TFF Yönetim Kurulu Üyesi Levent Kızıl ve Teknik Direktör Fatih Terim'le bir yemek yediği ve bu yemekte fenalaştığı fakat kendisinin bunun geçici olduğunu belirttiği ve dinlendiği belirtildi.

Hasan Doğan'ın akşam saatlerinde ise kalp krizi geçirdiği belirtildi.

Özel Bodrum Hastanesi yetkilileri, Hasan Doğan'ın 19.00 sıralarında hastaneye ölü olarak geldiğini açıkladılar.
    Hasan Doğan kimdir?

Futbol Federasyonu'nun 14-15 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilen genel kurulda, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı seçilen Hasan Doğan, 1956 yılında Kastamonu'nun Abana ilçesinde doğdu.

İlk, orta ve lise tahsilini İstanbul'da yapan Doğan, 1979 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünü bitirdikten sonra 1979-1980'de İngiltere'de lisan eğitimi aldı. 1981-1988 arası K** Holding bünyesindeki Beldesan firmasında pazarlama koordinatörü olarak görev alan Doğan, 1988 yılında kurucusu olduğu Ramsey'in genel müdürlüğü görevini üstlendi.
    Aysel Doğan ile evli olan ve Zeynep ile Selim adlı iki çocuğu bulunan Hasan Doğan, Ramsey Giy. San. Tic. A.Ş yönetim kurulu üyeliği, Gürmen Giy. San. Tic. A.Ş yönetim kurulu üyeliği, Kip-Teks Konf. İmalat Paz. San. Tic. A.Ş yönetim kurulu başkanlığı, Star Medya Yayıncılık yönetim kurulu üyeliği görevlerini yürüttü.

Doğan, Levent Bıçakcı'nın Futbol Federasyonu başkanı olduğu dönemde federasyonda başkan vekili olarak görev almıştı.
    Hasan Doğan'ın bu görevleri dışında, İstanbul Sanayi Odası Meclisi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği sanayi konseyi, Boks Federasyonu yönetim kurulu üyelikleri bulunuyor. Futbol Federasyonu Başkan adayı Doğan, bunun yanında Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi üyeliği ile Beşiktaş Kulübü kongre üyesi olarak sporun içinde yer aldı.

Kaynak:Hurriyet.com

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    allah rahmet eylesin.

kendisini pek tanimiyorum ama avrupa sampiyonasinda lig tv de sansal ve erman in konugu olmustu ve futbol icin yaptigi gelecege yonelik projeler muhtesemdi,15 sene sonrasini dusunerek yatirim yapiyorlardi.beni cok etkilemisti projeleri.

allah tekrar rahmet eylesin.

3. evroka

evroka Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Toprağı bol olsun...
    Türk Futboluna yapmak istediklerini duyduğumda ülkemizde belki de ilk defa bişeyler planlı programlı; ihtiyaca yönelik olarak yapılacağını hissetmiştim. Az önce televizyonda izledim içim bi garip oldu. İnsanlara hizmet eden, bişileri değitirmeye çalışan insanları tanımasam bile vefatları üzüntü duymama sebep oluo. Umarım arkasından gelecek başkan O'nun projelerine sahip çıkar. AK Parti'lilerden en içime sinen isim Hasan Doğan dı. Türk geçnliğine sporun okul bazında verilmesi gerektiğine inanan bi nsandı. Bu ülkeye inanmış insanlar lazım. Allah rahmet eylesin...

4. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Taraflı tarafsız herkes ona umut dolu bakıyordu, güzel günlerin ışığını veriyordu, futbolumuzun en ihtiyacı olduğu zamanlardan birinde kaybettik ne yazıkki, Allah rahmet eylesin...

5. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    allah rahmet eylesin...
    bence su ana kadar federasyonun başına geçmiş en dürüst en çalışkan adamdı yazık oldu keşke bu iş boyle olmasaydı :(

6. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Allah rahmet eylesin,
    Sok oldum :(

Görevde malesef cok kisa zaman kalsada, benim gözlemledigim diger baskanlarin tam tersine, sanki medya ile barisik bir baskandi. Bende konusmalarini begeniyordum ve inanin son iki baskanlara "bundan baskan olmaz" derdim, ama maclari izlerken ve sonrasindaki röportajlarda konusmalari, beni ilerisi icin ümitlendirmisti.

7. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Avrupa kupası'nda maç sonrası fikirlerini belirtirken ve gollerde eşiyle beraber havalara zıplayıp, birbirlerine sarıldıkları görüntüleri hatırlıyorum sadece. Yorumlarından birinde " bu maçları izledikten sonra, kalbimin iyi çalıştığına emin oldum, EKG vs... gerek yok artık" gibi birşeyler demişti. Allah rahmet eylesin. Kalp Krizi işte; nerede, ne zaman sizi bulacağı ve acı sonla noktayacağı hiç bilinmiyor.

8. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    despo en azindan haluk ulusoy gibi agalik sistemi ile yonetmiyordu gozlemledigim kadari ile,yaptigi projelerlede buyuk bir insan oldugunu gosterdi.

9. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Futboldan anlayan ve işin içinde olan gazetecilerin güveni tamdı Hasan Doğan'a, geleceği parlaktı onların gözünde, bir kere bile uzlaşmacı olduğunun askine cümle kurmamıştır, eski başkanlar başta Haluk Ulusoy olmak üzere birçok kez böyle cümleler sarfetmiştir ki buda klüpleri birbirlerine uzaklaştırmıştır. Ancak Hasan Doğan bunun aksini yaptı ve klüplerin artık daha iyi ilişkiler kurduğu açık, gerçekten çok üzüldüm ölüm haberini duyunca, belki henüz erken ama inşallah onun yerine geçecekler O'nu kurduğu planları gerçekleştirerek yaşatırlar...

10. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    ben bu adamın, iett garaj arazisine dubaili bir adama ortak oldugunu okumuştum...ondan sonra MB denizcilk şirketini hasan doğandan cok cüzzi bir miktara satın aldı...sonrada federasyon başkanı oldu...yani bunların hepsi tesadüf:D...
    biraz araştırın da öyle yazın, vatan hainlerinin getirdiği insanları tanıyın ilk önce!!!!...
    http://www.urfahaber.net/yazar.php?id=2385

11. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    yukarıdaki msjı editleyemedim...
    ama düzeltmek istiyorum, burak erdoğana MB denizcilik şirketini sattı...kısacası kimlerin kimler başa getirdigini anlayın....haluk ulusoyu da maganda gibi görmeyelim arkadaslar...kimin ne karşılıgında oraya geldigi belli....

12. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    d.wolf ne olursa olsun uslubun hic hos degil,sevmeyebilirsin yazdiklarinda dogru olabilir fakat uslubun hic hos degil!!!

13. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    uslübum için özür dilerim, ama insanların iç yüzlerini hiç göremiyoruz ülkmeizde...ben, bizi böyle insanların temsil etmesinden duydugum rahatsızlıgı dile getirmek istedim...onca şehidimize üzülmedilerde, bir tane adam ölüdügnde mi üzüldü bu millet....
    Neyse, Allah rahmet eylesin demekten başka söylenecek birşey yok artık....

Son düzenleme: 6 Temmuz 2008
  14. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    D. Wolf biraz fazla sert yazmışsın ama dediklerin doğru ise, ki doğru olabileceği düşüncesi geliyor akla.
    Çünkü kendisi bir iş adamıydı, Tayyip Erdoğanla çok yakındı, insan üzülüyor.
    Bu onun eğitimli, düzgün görünümlü, futbolu iyi yöneten bir insan olmasına engel değil, ama eğer doğru ise melek olmadığını da ortaya koyuyor.
    Tabii iddiaları iyice araştırmak lazım.

15. krn

krn Yeni Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    allah rahmet eylesin....

D.Wolf...konu tartışılır ama ölen biri için rahmet dilemekten başka napılabilir ki...ona rahmet dilenmesinin sebebi başlık açılmış olması..şehitler başlığı olsa öyle tahmin ediyorum ki aynı kişiler aynı samimiyetle orada da duygularını ifade ederlerdi...böyle bi çıkarım yapman gerçekten hoş değil...çok realist yaklaşıyosun olaylara ama herşeyin bi yeri olduğunu bilecek kadar da eğitimlisin...cenazelerde kaç kişi kötü olduğunu düşündüğü biri için bile hocanın hakkınızı helal ediyo musunuz sorusuna hayır cevabını veriyo...
    sen de biliyosun ki haklılık çoğu zaman savunduğun fikirlerle değil o fikirleri nasıl savunduğunla alakalıdır...

Karasan bunu beğendi.
  16. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar, bu tür insanların bu ülkeye yararlarının oldugunu mu düşünüyorsunuz?...
    ben gereken rahmeti diledim...ama ölen bir insanın arkasından söz etmek tabiki dogru bir davranış değil, tabi bu ölen kişinin kim olduguna göre de değişir....benden, bu ülke adına birşeyler yapmış ve ülke degerlerine sahip cıkmış insanlar için savunma yapmamı bekleyin...ülke degerlerini yok etmek ve hiçe sayan insanlar için değil...

17. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Tebrik ederim, böyle bir basligida politikayla karistirdiniz, adam ölmüs.

Kimse kusura bakmasin, ancak bu saatten sonra bu baslikta tartisma disinda bir seyin olacagini sanmiyorum.
    Bu nedenle basligi kilitliyorum.

D.Wolf sanada sunlari söylemem gerekir, uzun süre forumda olmamama ragmen, malesef görüyorum ki bir cok basligi saptirip "olay" cikartma pesine düsüyorsun.

Bu mesajimi uyari olarak nitelendirebilirsin.

-Kilit-

diez, josef_1531 ve saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş