Hardline Whey 3 Matrix Hakkında.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Hodbin tarafından 14 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Hodbin

Hodbin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar selam. Hardline Whey 3 Matrix protein tozu kullanmaya başladım ancak sonradan sonraya biraz aklım karıştı. Gelip sizlere sorayım bi dedim.
    Durum şöyle;
    Eski bir sporcu olarak, iş hayatına başlayınca bıraktık sporu, saldık göbeği. En son 2015 Aralık'ta 125 kiloyu görünce (Boyum 1.88) yeter dedim ve diyete başladım. Çokta sıkı olmayan bir diyet ve yürüyüş egzersizleri ile yaklaşık 20 kilo verdim geçen 3 ayda. %33 yağ oranıyla an itibariyle 105 kiloyum.
    Tabi sizde biliyorsunuz ki kilo verirken vücut sadece yağ yakmaz, tutar kaslarınızıda yıkarak kütle kaybına neden olur. Bu nedenle son bir haftadır yoğun olarak ağırlık antremanlarına ve kardio antremanlarına başladım. Hedef olarak 88kg %15 yağ oranı belirledim. Yani yağ yakarken yaklaşık 5 kg civarıda bir kas yapmak.
    Tabi diet'in yanında supplement'te gerekli olacağından, aradım taradım, eşe dosta sordum, en son hardline whey 3 matrix alayım dedim, gittim aldım.
    Ancak şimdi (iş yerinde can sıkıntısı) kafam ciddi anlamda bir şeye takıldı. Hardline whey 3 matrix içinde creatine'de bulunması ve creatine'in protein ile birlikte alınması;
    *Yağ yakma konusunda benim için bir sıkıntı yaratır mı? Yağlanma yapar mı?
    *Kilo verme aşamasında yavaşlama ya da durma gibi bir durum söz konusu mu?
    *Creatine + Protein ikilisi benim gibi kilo verirken kas yapmaya çalışan bir birey için uygun mudur?

Sizden ricam profesyonel bilginiz yoksa lütfen yanlış yönlendirip bilgi kirliliği yapmayın. Bilgi sahibi arkadaşlar bilimsel desteklerle anlatırlar ise sevinirim.
    Ciddi anlamda kafam çok karışık. Klasik Türk mantığı ile "dene ve gör" yapmak istemiyorum.

Şimdiden çok teşekkürler.

2. Dynamo

Dynamo Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba. Kreatin olması yağ yakımınızı engellemez. Vücutta su tutabilir yani yeni kullanmaya başladığınızda tartıda artma görebilirsiniz moralinizi bozmasın bu. Hatta diyette kreatin kullanılmasını öneririm ben. Ağırlık idmanlarını daha sağlam yapmanızı sağlar. Kreatin kullanımını bıraktıktan sonra o suyu hemen atar vücut zaten.

3. Hodbin

Hodbin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Kardeşim eyvallah. Canımsın...

Dynamo bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş