hardline pro gainer yardım :S

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve vanmur tarafından 17 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. vanmur

vanmur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    arkdslar bugun 4.5 kglık cıleklı progainer aldım ilk defa gainer kullanıorum bu arada ama 1.5 senedir bir cok supplement kullandım bunun dısında ama bu etkiyi hic gormedım bgn antremandan 30 dk once 2 ölçek(70) gr gainer artı 300 ml kadar Yarım yaglı sutle ictim antreman bitti daha sonra 500 ml yarım yaglı sute 3 ölçek(100 gr) gainer koydum onu ictim daha icerken mıdem berbat bir duruma gelmeye basladı 5 dk sonra bir kısmını kustum eve zor yurudum valla kendımı cok kotu hissettim bunun nedeni nedir arkadaslar yada bir tavsiyesi olan varmı su anda bile berbat durumdayım uzandım yatıorum..yardımlarınızı bekliorum...

2. olmaz213

olmaz213 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üni Öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Ölçek miktarını azaltın spor öncesi 50 gr alın spor sonrası 50 gr yatmadan önce 50 gr eğer sorun olmazsa yavaş yavaş ölçeği arttırırsınız 100 gr mı bir anda alırsanız midenizin bulanması normal bir de sütü fazla koyun ilk başlarda katılıktan biraz kurtulsun iyice mixerde karıştırmanızı tavsiye ederim

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

Arama Kelimeleri : hardline pro

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş