Hardline Nox2

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve bodygym tarafından 25 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. bodygym

bodygym Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar bu ürünü kullanan varmı yeni cıkmıs sanırım birde sormak istediğim
    bu ürünlerin farkı nedir

hardline nox 2 hardline AAKG hardline AOL ve hardline Arginine hepsinin temelinde pump etkisi var anladığım kadarıyla ve hepsinin icinde arginine var.

hardline arginine ile hardline AAKG nın ne farkı var 2side arginin değilmi ??? kafam karıştı neye göre tercih edilmeli tanımlarında hepsinin etkileri aynı ?

2. haso777

haso777 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bende bu ürünü sorcaktim içeriği çok kuvvetli duruyor bsn veya muscletech ürünleri yerine bunu alcam sizce içeriği gerçekmidir?gerçekse çok kuvvetli bi ürün olur...

3. bodygym

bodygym Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Hardline Nox2

Her bir porsiyon (1 ölçek=31 g) NOX2

6000 mg AAKG

2500 mg L-Citrulline

2500 mg Tricreatine malate

2500 mg L-Glutamine

1500 mg L-Citrulline malate

1500 mg Creatine ethyl ester

1000 mg Taurine

1000 mg Ornithine alpha ketoglutarate içerir.

4. haso777

haso777 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    değerleri çok iyi görünüyor...kullanan warmı?

5. betreyal

betreyal Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Piyasada 70-80 lira arası NO-Explode varken bu ürün biraz zor satılır gibi geldi bana içerik olarak karşılaştırmadım ama Servis, fiyat endeksi ve hali hazırdaki bilinirliğini düşünürsek Explode çok daha avantajlı gibi...

6. bodygym

bodygym Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    en kısa zamanda alıp denycem tecrübeleri paylaşırım

7. haso777

haso777 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    deneyimlerinizi paylaşirsanız sevinirm çünkü ürünün içindekilerin miktari çok yüksek arginine oranı falan böyle bi ürününü inanilmaz şekilde pump etkisi yaratmasi lazim...daha önce nano9x ve nitrix kullandim çok etkisini görmedim açıkçası ....

8. bizonnn

bizonnn Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    TRABZON
    bu ürünü aldım, bi kaç hafta sonra diyete girdiğimde kullanmaya başlıyacağım. çok fazla etkisi olmaz ama piskolojik bi etki alacağım kesin.

9. bodygym

bodygym Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Ben kullanmaya başladım bugün 2. gün enerji verdiğini hissediyorum antreman sonuna kadar yorulma olmuyor ama herhangi bir pump etkisi hissetmedim sadece kiloları rahat kaldırıyorum antremandan önce ve sonra kullanıyorum.

10. Arginine

Arginine Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    Bu Ürünü Yaklaşık 3 Haftadır Kullanıyorum (Antreman Programım Haftada 4-5 Gün) Belki Abartılı Gelecek Ama Gercekten Müthiş Bir Enerji Güç Patlaması Yapıyor Bende. Antremanım Bittikten Sonra Bile Enerjimi Gücümü Harcamak İçin 1-2 Set Daha Kilo Artırarak Çalışma Yapıyorum. HardLine Bir Türk Markası Olmasına Karsın Çoğu Hammaddesini Yurdışından Sağlamaktadır. Mesela CLA Soft Jel Kapsülünü Kullanıyıorum Üzerinde Made İn Holland Yazmaktadır. Diğer Pahalı Noxlara Boşa Para Vermeye Gerek Yok Beklentilerinizi Kolaylıla Ve Fazlası İle Karsılayacak Bir Ürün. Şiddetle Tavsiye Ederim

donkisot, elit monarch ve Akay bunu beğendi.
  11. bodygym

bodygym Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Bende bu ürünü kullandım ama aşırı derecede bir etkisini gördüğümü söyleyemem.
    evet söylediğiniz gibi güç patlaması bende yaşadım hiç yorulma olmuo antreman sırasında ama içinde taurin var bundan kaynaklanıyor sanırım daha öncede hardline KGT kullandm ( kreatine glutamine taurine ) etkisi aynıydı ve KGT daha ucuz yinede tercih sizin.

12. MeTaLLiCaT

MeTaLLiCaT Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Bilgisayar Müh.
    Yer:
    İzmir
    2 haftadır kullanıyorum yazıcaklarımı birebir bodygym arkadasim yazmis.Normalde supplement konusunda maceraya atılmam ama BSN bulamadım olanlarda çok pahalıydı.Bunu denedim ve pump fln hikaye hiçbişi hissetmedim ama yiğidi öldür hakkını yeme demişler eskiye nazaran antremanda 30.dkda yorulmaya başlıyosam bunda o süre gözle görülür arttı enerji artışıda hissettim.Fırsatım olursa BSN ile karşılaştırmayı isterim.

13. soner

soner Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bende bu ürünü araştırması içindeydim arkadaşların yararlı yorumlarından sonra kesinlikle kullanıcam içerisindeki değerlere bakarmısınız ya bunlar çok ciddi değerler

14. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    içerik ciddi olarak yüksek ama nedense hep hardlinedan uzak durmak gereği hissediyorum kendimi ürün aldığım firmada hardline deyince boşver deyip geçiyor direk :D

15. wertigo

wertigo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Esnaf
    Yer:
    İzmir
    Daha önceki sporcuların spor salonunda banada hardline'ı kötülemeleri sonucunda bende hardline ürünlerine karşı ilgisizdim.Şu sıralar damarlarımı genişletmek için hardline nox2 veya NO-Explode arasında takılı kaldım.

NO-Explode'u spor salonunda kullanıp damar açıcı özelliğinden memnun kalan var ama hardline nox2'yi kullanıp damar açıcılığından memnun kalan varmı ?

16. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    3 seanstır kullanıyorum. içindeki değerler çok yüksek, o bakımdan ben 0.50-0.75 ölçek arası kullanıyorum. tam doldurmuyorum yani. o bile güzel bir enerji artışı sağlıyor. 45dk - 60 dk önce kullanıyorum.

eskiden performans artıcılarla ilgili, "son set bitti hala yorulmadım, gittim bi set daha yaptım" cümlelerini safsata olarak yorumlardım ama bu ürünü kullanınca öyle olmadığını anladım. şöyle oluyor efendim, son set bitiyor vücut da biter gibi oluyor ama bi set arası kadar dinlenme süresi içinde "ben bu son seti tekrar yapabilirim" diyorsun. ve gerçektende son seti tekrar edebilecek kadar kuvvet artışı hissediyorsun, haaa o seti bitiremiyorsun neden çünkü kendini güçlü hissetmene rağmen kaslarda artık güç filan kalmamış oluyor. sadece kendini güçlü hissettiğinle kalıyorsun. "artık olan set" yarım yamalak gidiyor. :) ama şu oluyor, eğer soğuma amaçlı düşük kilo ile yapabildiğin kadar tekrar yapacak olursan seni gayet güzel sonuna kadar götürüyor. :) hiç pump amaçlı soğuma yapmazdım, bu ürünle birlikte chest press - pectoral butterfly ve z-var biceps curl pump hareketlerini yapıyorum :) bu da bi aşama tabii...en azında antreman programı sonunda kendini "bitmiş" olarak hissetmiyorsun :)

özetle böyle devam ederse kullanmaya da devam edeceğim bir ürün...

tadını merak edenler için. fena değil. limonata tadına yakın.

1reex1 ve donkisot bunu beğendi.
  17. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    abi 50 tl falan olsa alınır da çok pahallı gider insan aynı paraya gaspari nin pump unu alır no xplode alır ne bileyim muscletech neurocore alır

1reex1 bunu beğendi.
  18. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Ben bunu 96liraya aldım ve yaklaşık 45 servis kullanıcam. Dİğer ürünlerin fiyatlarına bi bakarsak:

BSN NoXplode: 50 servis - 150 lira
    Gaspari Superpump 250: 119 lira
    Üçüncüyü bilmiyorum

Bir de sorun şurda, benim kalpte artimi var (yani aslında kafein yasak) ayrıca zaten elde pre-workout olarak yarım ölçek kullandığım bir Jack3d var. Ana neden ise şu: şunu gördüm, arjinin benim bedende acayip testo artışına sebebiyet veriyor :) Yani bu aslında "benim aradığım ürün" :) BCAA tozu ile bundan biraz alıp 500ml lik suya karıştırıp antreman boyunca yudumlayabiliyorum. ve antreman sırasında gayet iyi gidiyor. Yani benim için hem pre-work out hem de intra-workout...

donkisot bunu beğendi.
  19. donkisot

donkisot Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Yag yakimim icin simdiye kadar L-Carnitine ve CLA kullandim. L-Carnitine'i cok uzun süredir kullaniyorum ve artik birakmak istiyorum. CLA kullanimim ise cok büyük bir basari getirmedi, cünkü yan etkileri oldu.

Dolayisiyla bundan sonra artik direkt yag yakici özelligi olan seyler degil calisma sirasinda performans artirici, enerji verici, yorgunlugu azaltan/geciktiren ve kaslari koruyan bir ürüne gecip o sekilde yag yakmayi düsünüyorum.

Bunun icin forumda biraz arastirma yaptim ancak iyice kafam karisti. Kafein icermeyen bir pre-workout ürün olabilir ya da bir amino asit almayi düsünüyorum. Ne alacagim bilmiyorum. Bir sürü ürünün iceriklerine baktim.

BSN NO-explode ve Gaspari Super Pump kafein iceriyor. Bunlari eledim.

Asagidaki 3'ü arasinda bir secim yapabilirim. Ya da sizin önereceginiz baska bir ürün alabilirim. Lütfen yorum yaparmisiniz?

Hardline NOX2
    http://******/hardline/products_details.asp?id=6&pid=58

MuscleTech Nano X9
    http://www.muscletech.com/products/nanox9/

MuscleTech Amino FX
    http://www.muscletech.com/products/nitroaminofx/index.shtml

Aslinda Hardline'in ürünü hosuma gitti. Ancak Amino FX 'deki gibi B vitaminleri icermiyor. B vitaminleri koymalarinin nedeni saniyorum (emin degilim) emilimi artirmak icinmis).

Bunun disinda degisik ürünleri kendi kafama göre karistirip kullanmak istemiyorum. Sonucta bu ürünler bir sürü analizler vs sonrasinda üretilmis seyler. Kendime göre bir karisim yapmak istemiyorum.

Tavsiyeleriniz icin simdiden cok cok tesekkür ederim.

20. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Nanox9 çok zayıf
    ama AminoFX süper gerçekten. fakat pek rahat bulunacak gibi değil...
    stoklarda pek yok.

donkisot bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş