Hardline Creatine Creapure 0 ETKİ !

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve AssassinsCreed tarafından 7 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. AssassinsCreed

AssassinsCreed Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Hardline Creatine Creapure kullanalı 2 hafta olacak yükleme yapmadım yalan söylemiyim o halde 2 haftadır 1 tatlı kaşığı kullanıyorum 5gr fakat bir faydasını göremedim bunun sebebi nedir.Ağırlık arttırmada hiç bir faydasını göremedim.

2. brejoa

brejoa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Çevre Mühendisliği
    Yer:
    İzmir
    dostum aynı ürünü yaklaşık birbuçuk aydır kullanıyorum. düzenli beslenme ve bol su tüketimi gerektiriyor bu takviyelerin işe yaraması için. ben de düzenli beslendiğimi düşünüyorum ve birçok harekette ağırlıkları artırmama yardımcı oldu. bu ürün mü yoksa düzenli beslenme ve psikolojik plasebo etkisi mi bilemiyorum. ama kısaca ben de işe yaradı üç dört haftadan sonra.

3. AssassinsCreed

AssassinsCreed Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    beslenmem güzel ciddi anlamda güzel sıvı tüketimim kafede çalışıyorum günde en az 2 litre su bunun yanında şekersiz çay falan derken günlük sıvı alımım rahat 3 litre yükleme yapmayı deneyeceğim bugün

4. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba,

Bu tarz ürünlerin etkisine kısa vadede odaklanmak doğru değil. Uzun vadede minimal güç artışları ve vücutta su toplanması durumu gözlenebilir. Fakat bütün supplementler için geçerli olduğu gibi, etkiyi gözlemleyebilmek için beslenmenin belli bir düzeninin olması önemlidir. Yükleme çabuk etki görebilmek adına bir seçenek fakat en optimum efekt düzenli ve günlük 5 g. doz alındığında görülmektedir.

Sayfayı Paylaş