Hardline BiPro İzole Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

87,5%
  2. orta karar

9,6%
  3. başarisiz

2,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 90 üye.
  1. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Elimde Muschle tech - Nitro tech var biter bitmez bu ürünü alıp kullanıcam nitro tech ten pek beklediğim verimi alamadımb elkide beklentıyı yuksek tuttum dıyedır:)

hakankabaoglu ve AngryHun bunu beğendi.
  2. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    hocam nutrex le bu ürünü bi dene derim ama nutrex i de dene derim ben

3. veaN

veaN Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Fiyat olarak biraz daha makul olsa alacağız da fiyatı uçuk:(

4. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    Fiyatı izole whey olduğu için pahalı. Ben de izole whey'i denemeye karar verdim. Çünkü proteini genellikle spordan sonra alıyorum. Yalnız pek fazla bir seçenek göremedim. Bi Bipro var bir de dymatize üretiyor. O ürünü de henüz türkiyede satan yer bulamadım. Başka izole whey üreten bildiğiniz üzürnler varsa ve paylaşırsanız sevinirim.

5. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    seçenek çok;

Multipower Pure Whey Isolate
    Ultimate Iso Sensation 93
    Ultimate Iso Cool
    VPX Zero Carb SRO
    Weider CFM Whey
    Weider CFM Whey Overload
    Nanox Varcil R2
    Scitec Isobest
    Allstars Iso-Tech

themertyildiz, veaN ve Alfamatador bunu beğendi.
  6. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103

İzole Whey yerine Hidrolize Whey de tüketebilirsin.

7. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    bipro alacaktım ki fiyatı tuzlu geldi biraz. Baktım bb com da 9.5 ratingi var ve izole dymatize aldım. Protein oranı bipro kadar yüksek değil ama ara bi şey oldu işte.

AngryHun bunu beğendi.
  8. mRc18

mRc18 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kullanan arkadaşlardan ricam tadı nasıl gerçekten mideyi alt üst ediyor mu etmiyor mu şu an halka kullandığım %100 whey çilekli var bitmesini dört gözle beklyrm içilmiyor tadı iğrenç bipro almayı düşünüyorum ancak tadı konusunda şüphelyım

9. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    0 yağ 0 karb içeren bir ürünün mideni alt üst etmesi pek olası değildir.gönül rahatlığıyla çikolata veya çilek aromasını kullanabilirsin.eğer halen şüphelerin varsa naturel alırsın ve mideni alt üst etmek gibi bir olasılık ortadan kalkar.

mRc18 bunu beğendi.
  10. mRc18

mRc18 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ediyorum cevap için , doğal olan da aroma fln yok mu ? sade mi oluyor ?

11. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    evet aroması yok.adı da bu yüzden "naturel" zaten.baştan sona 12 sayfayı okursanız sorularınıza cevap bulabilirsiniz eminim.

themertyildiz bunu beğendi.
  12. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    mhp isofast50
    optimum hydrowhey

mtcinar bunu beğendi.
  13. alper92

alper92 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşım öncelikle ürünü naturel ve 0 şeker olmasından dolayı tercih ettiğini söylemişsin kendine , ürünlerin içeriğine dikkat etmen çok güzel birşey fakat 0 şeker yerine bu ürünler yapay tatlandırıcılar kullanıyor (E950 E951 E952 gibi) Bipro nun içeriğindede bunlar var zaten yazıyor kutunun üstünde bu tatlandırıcılar şekerden 200 kat daha güçlü tatlandırıcılardır ve kanserojendirler bu yazıyı sana sadece bilgi amaçlı yazıyorum eksiğim yanlışım olursa affola düzeltiniz... Sağlıcakla kalın

14. s_ur

s_ur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    carbopure ile komlex öneririm

15. ydob

ydob Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    eskişehir
    1.400 gr mı 185 tl fiyatı çok pahalı o fiyata çok daha iyi proteinler alına bilir bence ama herkezin kendi terciği.thums:
    ____________________________________________________________________________
    Hayat sana her zaman ikinci şansı verir; adına "yarın" denir.

16. ikaya_219

ikaya_219 Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Bnm merak ettiğim şu ankete katılanların hepsi gerçekten kullanmış mı yoksa nasıl olsa hardline ürünü ne kadar iyi olabilir ki diye fiyatı da göz önünde bulundurarak çok kötü de olmayacağını düşünerekten rastgele orta kararı seçenler var mı ?

17. ferit567

ferit567 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba. bu protein tozunda koruyucu madde var mı? yoksa almayı düşünüyorum.. önerdiğiniz; koruyucusuz, aromasız, tatlandırıcısız protein tozu var mı acaba?
    tesekkürler..

18. ferit567

ferit567 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
  19. ferit567

ferit567 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    firmanın gıda mühendisi bu şekilde açıkladı: Gıdalar kendi içlerinde sınıflandırılırlar. pH değeri, nem değeri, serbest su değeri, içerisinde bulunan doğal mikrobiyolojik yük miktarı gıdaların kendi yapısından doğan faktörler olup, raf ömrünü belirler. Ayrıca ortam nem miktarı ve sıcaklığı, ambalaj özellikleri, ürünün içerisindeki diğer bileşenler raf ömrünü belirleyen diğer faktörlerdir. Whey proteinlerine bakıldığında, whey proteini kendi yapısı gereği düşük nem içerir ve serbest su miktarı nerede ise yok denecek kadar azdır. Sıvı olmadığı için pH değeri ölçülemez ve mikrobiyolojik yükü azdır. Gıdaların nemi %30 üzerine çıktığında mikrobiyolojik üremelere açık hale gelir. Ama ürünün ambalajı doğru değilse, nemi düşük bile olsa nem alır ve minimum olan mikrobiyolojik yük logaritmik olarak artar. Ürün, zararlı hale gelmez ama uygun ürün olmaktan çıkar.
    Whey proteininin nemi %5-6'lardadır. Dolayısı ile risk taşımaz. Ambalajın ağzı açık halsa bile, ortaya çıkacak risk minimumdur. Aroma kaybı, topaklanma, lezzette profil değişikliği meydana gelir ki bunlar kalite kriterleridir. Protein değerinde azalma olmaz ve son kullanma tarihine kadar insan tüketimi için uygundur. Ama ortam havasında yüksek miktarda mikrobiyolojik yaşam varsa ve hele patojenikse tehlike arz eder. Bu sebeple ürün toz bile olsa ağzı açık bırakılmamalıdır.
    Ayrıca toz ürünler direk olarak veya su/süt ile karıştırıldıktan sonra yüksek ısıya maruz bırakılmamalıdır. Çünkü protein 50 Derece üzerinde denatüre olur. Amablajlanmış olarak satılan ürünler, bu sebeple direk güneş ışığında bırakılmaz, bırakıldı ise de tüketilmemesi gerekir.

Umarım size yardımcı olmuşumdur.

20. hacibumbala

hacibumbala Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sa iyi akşamlar hocam size bişey danışmak istiyorum ben karbonhidrat tozu almak istiyorum yaşım 17 boyum 1.73 kilom 50
    2 hafta önce badiye başladım karbonhidrat tozunu alıcam ama çok pahalı geliyo bunu buldum (NİTROFULL MASS(KARBONHİDRAT GAİNER)5 KG ÇİKOLATA GittiGidiyor'da 86153195)
    ismi NİTROFULL MASS(KARBONHİDRAT GAİNER)5 KG bunu buldum ama çok ucuz geldi orjinalmi merdiven altımı tam bilemedim bana yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar

Sayfayı Paylaş