Hardline BiPro İzole Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

87,5%
  2. orta karar

9,6%
  3. başarisiz

2,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 90 üye.
  1. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    düşük karbo ve yağ oranı dolayısıyla hardline'a geçmek istiyordum fakat hiç de hesaplı fiyatı yok, Optimum'la Gaspari arasında gidip geliyorum eldeki bitince karar veririm artık

2. ferdiakpinar

ferdiakpinar Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul Avcılar
    İdmandan önce protein tozunu alma dostum.İdman bitiminde de hocanın tavsiye ettiği miktarda kullanırsın.

Son düzenleme: 6 Ocak 2010
  3. bodyforever

bodyforever Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Resepsiyonist
    Yer:
    istanbul
    Slm millet ben yaklaşık bir yıldır antrenman yapıyorum .Son 3 ayda trainer eşliğinde programlı çalışıyorum aynı zamanda da supplement kullanmaya başladım ,şimdi en son Bipro İzole Whey 1400gr lık + Glutamin +Nox2 kullanıyorum.
    Bipro 'yu antrenmandan yarım saat once ve hemen sonra olmak uzere içiyorum .Tozu 330 ml. süte karıştırıcıda 1 muz ,1 çekirdekleri çıkarılmış kabuğuyla beraber elma ve 2 ölçek toz koyarak blenderla karıştırarak hazırlıyorum Glutamin ve nox2 yi de suyla karıştırarak yine 30dk once ve hemen sonra tuketıyorum .Kullanmaya başlayalı yaklaşı 20 gün oldu etkisini kullandıktan sonra hemen hissediyosun,çevremdeki insanlarda değişimi farketti herkes çok iyi gidiyosun tarzı şeyler söylüyor kısacası ben memnun kaldım ürünlerden kullanın derim ....

4. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    ürünü bugün aldım yarın kullanmaya başlamayı düşünüyordum kutunun arkasında yazılana göre
    ama sitede kafam biraz karıştı mazur görün
    şimdi ürünü sabah kalkınca bir ölçek ve idmandan yarım saat sonra mı alayım yoksa sadece idmandan yarım saat sonra mı alayım
    idman yapmadığım günler nasıl alayım ??

5. f.w.nietzsche

f.w.nietzsche Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    0
    israf denmiş idman öncesi için fakat 30 35 gr protein içeren bir besin 1 ölçek biprodan pahalı olur bence..
    sabah kahvaltı yapacak vaktin varsa kahvaltı yap biproyu idman öncesi ve sonrası tavsiye ederim benim kullanımımı o şekilde

fiko444 bunu beğendi.
  6. bycanertk

bycanertk Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    53
    arkadaşlar bende bu ürünü kullanıyorum ve gerçekten çok güzel rahatca kullanın

7. dxnote32

dxnote32 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    abiLer bnde vg meraklısıyım çok istiyorum vücut geliştirmeyi.. yeni basladım sayılır 4 kg lik dambılla günlük bikaç değişik hareket üzerinde çalısıyorum herangi programım falan yok.. yaş 15 1,70 boyum ve 60 kilodayım sizce bu spor için uygun konumdamıyım uygun isem başka neler yapabileceğimi söylerseniz sevinirm.. şimdidden çok teşekkürler...

8. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Forumda evde çalışma antremanları mevcut onlara bir göz at istersen

9. roketsan

roketsan Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba bu ürünü daha doğrusu firmayı biraz inceledim. Önceden ultimate nutrition iso cool kulanıyordum. Bu ürünü bulamayınca yağ oranı dolayısıyla kolestrol oranı düşük başka bir ürün arayışına girdim karşıma bu çıkdı. Hardline diye bir marka( yurtdışında) bulamadım sonra öğrendimki bu ürünün üreticisi daviscofoods hardline Bu ürüne kendi etiketini yapıştırıyormuş.
    firmayla direk konuşmadım ama ürünün üreticisi firmanın internet sitesindeki değerlerle ürünün etkiketi üzerindeki değerler farklı gibi acaba benmi yanlış anladım bilemiyorum linki aşağıda veriyorum
    http://www.daviscofoods.com/pdf2/NutrientandAASheet-BiPRO.pdf Not: Burdaki değerler 100 gr üzerinden verilmiş sanırım 25 gr servis için 4 de bölmemiz gerekecek.

10. roketsan

roketsan Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar araştırdım öğrendim. Davisco foods firması Bipro adlı ürünü Türkiyeye Hammade olarak satıyor bunu alan bir kaç firma var. Kavi gıda adlı firma bu **********i Burdaki tesislerinde Karıştırıp aromasını ekleyip Hardline adı altında paketleyip satıyor. Yurtdışından direk gelen bir ürün değil . Ama tum dunyada boyle davisco firması ürünlrini paketleyip satan bir firma değil Birçok marka adı altında bipro ürününü temin edebiliyorsunuz. Örneğin aşağıdaki linkde biproyu paketleyip satan bir yurtdışı firması http://biprousa.com/bipro/facts/

11. emre1334

emre1334 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
  12. altaylar

altaylar Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    fiyat olarak gayet uygun bence düşün, ilk başlarda bu fazlasıyla yeterli zaten, linkte verdiğin ürün yetmediği zaman bipro ya geçersin

13. kayaker

kayaker Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bu üründen iki kutu 1,4 kg kullandım öncellikle hoşuma gitmeyen kısmı iştahımı kesmesi ki üstünde uyarısı var zaten güzel kısmı çok güzel karışıyor ve çikolatalısı hoşuma gitti fayda kısmına gelince düzenli almadığım için bilemiyorum

14. kayaker

kayaker Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada unutmuşum ürünün şöyle faydasını gördüm belki kendimi inandırmış da olabilirim ancak sabahları yorgun kalkıyordum bu üründen içerek yattığım zamanlarda sabahları hem erken hem de dinç uyandığımı hissettim.

15. Physiotherapist

Physiotherapist Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    bu üründe glutamine yok.. bu bi eksimidir?

16. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    böyle izole proteinlerde glutamin olmuyor genelde nanox r2 de böyle nanobolix izolesi var ondada aynı durum var eksik midir cevabına senin kullanım amacına bağlıdır derim bence olmazsa olmaz değil zaten çok hızlı sindirildiği için o açığı kapatıyor olabilir eğer çok glutamin hasreti çekiyorsan akşamları süt iç casein proteini bol miktarda glutamin içeriyor..

17. Physiotherapist

Physiotherapist Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    yeni başlayanım yazmayı unutmusum kusura bakma.. bilgi için teşekkür ederim..

18. utkux54

utkux54 Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    BİPro'nun iştah kesme özelliğimi var?
    tamda bu ürünü almak için karar kılmıştım biraz araştırayım
    tüm markalardan ve ürünlerden azar azar kullanıyorum sıraki hedefim BİPro
    biraz araştırmam gerek
    ölçek fiyat bakımından bir çok üründen iyi 1 servis 25 gram(başka ürünlerde 30 35 gram arası)
    ve ayrıca 25 gramlık servisin 24 gramı protein :D

19. utkux54

utkux54 Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    ve en sonunda siparişimi verdim
    supplementler.com'a teşekkürler çok yardımcı oldular
    ürünüm bitince yorumumu yazıcam.

20. Fly

Fly Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul-Bahçelievler
    Ben şu an weider bcaa kullanıyorum ve bitmek üzere bcaa bittikten sonra bu proteine başlamayı düşünüyorum proteinlerin içindede bcaa amino asitleri olduğu için ikisini bir arada kullanmak istemedim açıkçası kullanılırmı onuda bilmiyorum. Kilo almak istemiyorum bu üründede 0 şeker ve 0 karbonhidrat olduğu için alabilirmiyim kilo aldırır mı önerilerinizi bekliyorum..

Sayfayı Paylaş