Hardline amino 2000+ L-Carnitin+Cla

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Exicutiner tarafından 15 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Exicutiner

Exicutiner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Herkese Merhaba;

Siteyi uzun zamandır takip ediyorum.Gerçekten yorumlar ve bilgilendirmeleriniz için çok teşşekür ederim.

Üstadlara birkaç sorum olucak yaklaşık 2 ay önce spora başladım.

vücudumda yağlanma söz konusu göbek göğüs bölgelerinde özellikle yaklaşık 1.90 boy 98 kiloydum. şu an 90 kiloyum

1aydır L- Carnitin Likit kulllandım 1500 mg 20 ampül aynı zamanda amino 2000den anteramandan önce 45 dakika 4 anteramandan hemen sonra 4 adet kullanıyorum.Hardline marka kullanıyorum şu an ve azaldı Prolabın amino 2000iyle devam etmeyi düşünüyorum.

Fakat carnitimden az kaldı yeniden almayı düşünüyorum.Göbeğimde ilk başladığıma göre ciddi fark var.Yağ yakımı gerçekten farketti.

Aminoasit 2000'e devam ediyorum.Buna kombine olarak yağ yakımını hızlandırmak için bu sefer 1000mg CLA GNC MARKA ve likit karnitin 1500 mg 20 ampül devam etmek istiyorum.CLA kullanmamın faydası olurmu yoksa sadece carnitinlemi devam etmeliyim.Cla'nın etkisini forumda detaylıca okudum fakat aminoasitte alıyorum herhangi bir sakıncası olurmu bu 3lüyü birlikte kullanmamın Ayrıca CLA'dan markadan markaya farkedermi.GNC almayı düşünüyorum.konu hakkında görüşlerini bekliyorum.Çok teşekkürler.

Son düzenleme: 15 Kasım 2008

Sayfayı Paylaş