Hardline ürünleri KARNITIN - CLA - BURNER

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve EmRLanD tarafından 11 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. EmRLanD

EmRLanD Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar merhaba spora bayramdan sonra başlıyorum . Yazın 3 ay spor ve diyetle 15 kilo verdim. 120 kıloydum şuan 105 kiloyum. bir 15 kilo daha vericem. boyum 190 cm 90 kilo olmayı hedefliyorum sonra kasları genişletip güçlendirmeye geçip fitneess yapacağım. Fakat vucudum her nekdar sporla kılo vermeye alıskın olsada okadar buyuk bir yağ kütlesine sahıbım ki inanamazsınız. Neyse spora basladıgımda yanı spor salonuna Karnitin - cla ve burner almayı dusundum ne dersniz ?

2. pasha1050

pasha1050 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    kardiyoyla yakabildigini yak artık erime yavaşladıgında durmaya başladıgında l-carnitine tavsiyemdir kombineyle dahada iyi olur fakat ilk elden emeginle yakmaya çalış sindirerek öyle 3 ayda 15kilo ile olmaz her tavsiyemde yazdıgım gibi amerika da araştırılmış 400 gram diyor 1haftada max , yemenede bakacaksın ama kaldırıpta bayramda baklavaları götürürsen o hayal ettigin görünümden dahada uzaklaşırsın kolay gelsin sana şimdiden..

3. EmRLanD

EmRLanD Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    abi teşekkür ederim en başta , şöyle soyleyeyım ben 8. sınıftayken daha body'ye yenı baslayan heveslı kardeslerim gibiyken Kuleli askeri lisesinin sınavlarına hazırlandım ve geçtim. Spor sınavı dahıl , l- carnitine kullanmıstım bu hazırlık doneminde cok işe yarıyor bılıyorum. askeri okula gitmedim cunku gözlük kullanıyorum ve ben havacılık ıstıyordum neyse sonuc olarak CLA ve Burner hakkında bılgı alsam aslında cok daha iyi olur cunku L carnitine kullandım nedır ne degıldır bılıyorum ama cla ve burner hakkında bır fıkrım yok

4. EmRLanD

EmRLanD Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    günceldir...

5. pasha1050

pasha1050 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    hardlineyi önermem hardline amerikan markası ama türkiyede üretimi yapılıyor ürünlerin hammaddesi amerikadan geliyor kullanıp yarar gören insanlara diyecegim yok ama gerek yabancı markaların ülkemize girmesinde gerek kalite farkı açısından hardlineyi kınıyorum ambargo uygulattıgı için ürünleriyse tamamına yakını kofti.., Cla ve burner inan bende kullanmadım ama googlede arama yaptırarak yorumlara bakabilirsin iyi çalışmalar

6. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    önce bir natural yap sonra bakarsın cümlesini artık bırakın. yağ yakmak için diyetiniz nasıl şekilleniyorsa supplementleriniz de şekillenmelidir. l-carnitin aynı zamanda yağ yakmayı arttırdığı için kas koruma özelliğine de sahiptir.

cardiolardan önce 1,5-2 gram ihtiva edecek l-carnitin al.
    cla 3 öğünle birlikte 1 kapsül.
    burner sabah cardio öncesi çok iyi olur.

sizin yapınızda birisi için 90 da aşırı yağlıdır. 70kg civarında kaslarınız belirlenmeye başlayacaktır. kafanızı kiloya takmayın aynaya bakın.

7. EmRLanD

EmRLanD Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18

CLA okay kullanıyorum zaten ama L- Carnitin KULLANMAYIN kullanmayada teşvik etmeyiniz rica edicem. Öncelikle zararını arastırırsanız sıtede gerekli bilgiyi bulursunuz L carnitin Para Kaybıdır.

Sayfayı Paylaş