hardline'ın hiçmi iyi bir ürünü yok ??

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve donmezsa tarafından 23 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. donmezsa

donmezsa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    forumları hep takip etmeye çalşırım hardline tavsye edilmeyen bir marka benim bildiğim yurtdışından getirilen paketlemesi burda yapılan bi markada ..peki bunun hiç mi iyi bir ürünü yok sonuçta kaliteli markaların her ürünü iyi değil tam tersini düşünürsek bi markanın tüm ürünleri kötü kalitesiz olamaz(?)..hardline ürünlerini kullanıpta şu ürün iyi kullanınca sonuş aldım denilen bir ürünü yok mu?????bench_O

2. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    bence mucize supplementler de değil ister hardline ister weider ister universal supplement supplementtir sonucta
    Kalite farkı vardır elbet o baska ,
    3-5 gün supplement kullanıpta inanılmaz sonuc aldım diyenlere inanmıyorum acıkcası

3. _Çapkın.olguN_

_Çapkın.olguN_ Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Hardline ın bir kaç ürünü en kalitelisi ile eş değerdir..

Mesela Bipro ve amino asitleri çok üst düzey..

4. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    Bana dünyada hardline markasını marketlerine sokan bir ülke göster ?

Hardline ekonomik durumu iyi olmayan sporcunun destekçisidir

paran varsa range rover
    paran yoksa game over

5. _Çapkın.olguN_

_Çapkın.olguN_ Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0

Yerel marka..
    Tıpkı ABD deki tahmini 75 Nutrition markasınından en fazla 10unu bilidğimiz gibi..

Biz seviyoruz,kalsın böyle :)

6. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında şöyle birşeyde var; karşınızda dünya devleri var adamların reklamlara harcadığı paralar korkunç. Hardline de reklama aşırı paralar yatırsa meşhur sitelerde boy gösterse oda satışlarını uçurur bu işler pazarlama işidir. Öyle markalar vardırki kendi üretmediği halde sadece pazarlama taktiği ile listede birinci sıralarda yer alır oysaki çok daha ucuza satılan ürünle aynı fabrikadan çıkmıştır...

7. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    arkadasımın dedıgı gıbı bu ıs reklam olayı

ama bırde su var kalıtelı urun cıkardınmı urun kendı reklamını yapar

bence bipro oda kendı urunu degıl hammadde baskasının bırde kgt var bence kullanmaya deger+ amıno 2000

8. volvoxcnt

volvoxcnt Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben yaklaşık 1 yıldır hardline amino 2000 ve çilekli protein tozu kullanıyorum. haftada 3 gün body yapıyorum Hard Line ın vücuduma bayağı katkısı oldu. aminoyu antremanlardan yarım saat önce ve hemen sonra 2 şer adet alıyorum. özellikle amino2000 antremanda bana güç veriyor. memnunum. başka markayla kafanızı karıştırmayın.

9. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    öncelikle amino vücuda güç vermez..
    idman sırasında güçten düşmemenin temelinde yatan idman öncesi öğünlerde vücuda yüklenen karbonhidrattır..
    İdman sonrası amino veya whey alımın amacı ise kas yapılanmasında vücudun aradığı ve kullanacağı yapıtaşlarını en kısa sürede sağlayarak minimum zamanda vücudu gelişim sürecine hazırlamaktır..

Başka markayla kafanızı karıştırmayın görüşüne katılmıyorum. Her markayla, her ürünle ve yeni çıkan her çeşitte ek besinle kafanızı karıştırın, araştırın, sporcu arkadaşlarınıza tecrübelerini sorun ve hatta gerekirse ve sağlıklı ürünler olduklarına kanaat getirdiyseniz onları deneyin, sonucu görün ve yorumlayın..

Bu sporda kesin ve mutlak doğrular yoktur, ancak elinden gelenin en iyisini yapmanın ve hedefleri gerçekleştirmede ulaşabileceğin en doğru yöntemleri ve kombinasyonları seçmenin de yöntemi budur..

10. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    hardlineın birkaç ürünü dünyanın en iyisiyle eş değer.birkaç ürünü rezalet.geriye kalanları da orta karar.
    mesela bi bro,carnipure,creapure gibi ürünleri 10 numara.bence tek kötü tarafları madam bir trük markası yapıyorsunuz hiç değilse fiyatınız biraz uygun olsun.millet weider le,universal le,optimum la aynı fiyatta ürün satarsanız niye sizi tercih etsin ki?

11. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    +1 kesinlikle olay bu zaten herkes nekadar çalışırsa onu alacaktır.

bonatschi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş