Hangisini Almalıyım?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve smail41 tarafından 11 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. smail41

smail41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle herkese merhabalar.5 aydır vücut geliştirme sporu ile uğraşıyorum spora başladığımda 175 boy ve 62 kiloydum amacım çoğu kişiler gibi kilo almaktı.Şuan vücudum şekillendi hacim kazandım ve 68.5 kiloyum.Bir kaç aydır aynı kiloda seyretmekteyim ve salondaki hocam bana karbonhidrat kullanmamı söyledi bundan önce protein kullanıyordum.Şuan proteine devam mı etmeliyim yoksa karbonhidrat mı almalıyım kafam çok karıştı.Karbonhidrat tozları kilo almaya yardımcı oluyorlar evet ama bunların yağ olarak alındığını duydum fakat ben yağ oranımın düşük olmasını istiyorum yani kiloyu kas kütlesi olarak almak istiyorum.Karbonhidrat alırsam bu seferde günlük protein ihtiyacımı karşılamakta zorluk çekicem.Boyuma nazaran kilomunda çok aşırı düşük olduğunu düşünmüyorum şuan ki kiloma 2-3 kilo daha alsam tabiki daha iyi olucaktır.Bu konu hakkında tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyorum nasıl bir yol izlemeliyim?Cevap veren herkese teşekkürler şimdiden, kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş