Hangisi sabah- Hangisi antrenman sonrası alınmalı ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Hurbie33 tarafından 26 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Hurbie33

Hurbie33 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,
    Elimde şu an 2 farklı marka protein tozu var, birinden 1 ölçek sabah, diğerinden 1 ölçek antrenman sonrası almayı düşünüyorum.Markalar; Weider premium whey 2.3 kg ve BSN syntha-6 2.2 kg.Syntha-6 nın karbonhidrat oranı weider'a göre daha yüksek, ayrıca weider ın protein oranı syntha'ya göre daha yüksek.Bu göz önüne alındığında hangisini sabah, hangisini antrenman sonrası içmemde fayda var ? Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

2. alexbaysu

alexbaysu Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Bana kalırsa protein oranı yüksek olanı antreman sonrası kullan diğerini sabah.Ama 2 kutuyuda açmamışsan ilk başta 1 tanesini bitirip sonra diğerini bitirmeni tavsiye ederim.

Hurbie33 bunu beğendi.
  3. Hurbie33

Hurbie33 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Evet 2 si de açık değil, şu an açık olan nitrotech var ama bitmek üzere bu hafta biter.Napayım o zaman ilk bsn yi mi weider ı mı açiym ? Söylediğiniz mantıklı aslında, çok hızlı bitmiyor proteinlerim, 2 sini açıp hava aldırmak mantıksız.

4. alexbaysu

alexbaysu Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Sonuç olarak ikiside biticek zaten o yüzden ilk hangisini açmak istiyorsan onu aç

Hurbie33 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş