Hangi Yag yakiciyi kullanmaliyim ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve berkayilgun tarafından 25 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. berkayilgun

berkayilgun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaslar Ben 3 sender fitness yapiyorum ama hep ara verdigim icin hic bir faydasi dokunmamistir . Simdi universite sinavimda bitti ve fitnessa tekrardan basladim. Benim sorunum yagli olmak gogus bolgesi ve karin bolgesinde . Ne kadar kas calissamda kardiyo yapsamda pek faydasi olmuyo ve ben bunu hizlandirmak istiyorum . Yag yakici kullanmak istiyorum ama daha once hic kullanmadigim icin hangisini alip hangisini kullanmaliyim ? Birde bunlarin yaninda saglam kas yapimi icin ne kullanmaliyim ?

YASIM : 18
    KILOM : 73
    BOY : 178

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Hiçbirini. Yağ yakıcıların etkisi olup olmadığı şüpheli, etkileri varsa da belli belirsiz. Verdiğin paraya değmez. Kahve içebilirsin.
    Yeterli kalori, protein ve yağ.
    Ama önce yağ mı yakmak istiyorsun, kas mı yapmak istiyorsun buna karar vermeli ve yediklerini buna göre ayarlamalısın.

3. berkayilgun

berkayilgun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    once tabikide yag yakmak istiyorum. Cunku ne kadar kas yapsamda yagli gozukmek istemiyorum. Kollarim ve bacaklarim iyi saglamda ama tek sorunum gogus ve karin bolgesi bir turlu istedigim gibi olmuyo hep yagli ve hafif sarkik genetiginde etkisi vardir tabi

4. berkayilgun

berkayilgun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18

Sayfayı Paylaş