Hangi Supplement Hangi Seviyeye Uygundur?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve altaylar tarafından 7 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. tolgaozc

tolgaozc Yeni Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    bendende saygılar fakat bunları yapabilecek insan sayılı ben genel hatlarla cevap vermek istemiştim çünkü peynir ekmek yiyip adamlar idmana geliyo paraya nox alıp gelişeceğini sanıyo
    yersin içersin büyüme dururda sonra girersin demek istedim yoksa para varsa hepsini al elbette yarar sağlar ama 6. ayında bi adam normal olarakta gelişebilir zaten atıyorum creatin yada noxa ihtiyaç duymaz

Son düzenleme: 4 Nisan 2010
  2. prontobasso

prontobasso Üye

Beğenileri:
    319
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Tabii ki zaten bi önceki mesajımda söyledim, bizim insanımızda bi problem var.
    adam daha doğru düzgün beslenmeyi beceremeden yüklüyo supplementi, sonra bi etki alamayınca onun adı ilk 6 ay kullanırsan etki alamazsın oluyo.

3. caneser

caneser Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    kayseri
    bu konuda ve forumda bazi yerlerde okuduğum için sorma ihtiyacı hissediyorum. bildiğim kadarıyla insan dışkısında besin maddesi olması imkansız varsa zaten bu şeker hastakığı belirtisidir. yani fazla alınan protein vücutta depolanır ve yağa çevrilir. atılacağını sanmıyorum. ha sonuçta daha olumsuz bi durum. keşke atılıyor olsa. o yüzden ben fazla protein alımınıda yanlış görüyorum. fazla protein fazla kas demek değildir. benim fikrim bu. tabi doğruluğu tartışılır bu yüzden üsdatlarım ve hocalarımdan bu soruma bi açıklama bekliyorum.

Sayfayı Paylaş