Hangi protein tozu? (Protein tozu diyeti bozar mı?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mevsres tarafından 17 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Arkadaşlar ben eskiden evde her gün sabah akşam şınav çektim ve Dumbell çalıştım 1 senede kas yaptım baya yaptım ama, yaşım 17. Ancak bunları yaparken amatör olduğum için beslenmeme dikkat etmiyordum daha sonra sporu bıraktım 1 seneden fazla hiç spor yapmadım. Ancak kaslarım erimedi hiç aynı kaldı, daha sonra tekrar merak sardım ancak bu sefer baya merak sardım beslenmesinden tut her şeyine kadar araştırdım ve uyguluyorum, spor salonuna kaydoldum 1 aydır gidip her gün 1.5 saat çalışıyorum.

Benim hiçbir yerimde ne kollarımda ne suratımda yağ yok, ancak sadece göbek kısmında yağ var biraz, benim amacım aslında bunu eritmekti şimdi ben hem kas yapıyorum hem de diyet yapıyorum sizce diyet yaparken Whey protein tozu kullansam diyet bozulur mu?

Şimdi gündelik beslenme ve çalışma programımı söyleyeyim.

Sabah kalkıyorum saat 7'de sahilde çıkıp aç karnına 1.5 saat tempolu yürüyüş yapıyorum, daha sonra eve geliyorum 2 adet yumurta 1 tanesinin sadece beyaz kısmı ve 2 dilim kızarmış kahverengi ekmek yiyorum.

Daha sonra öğlen saat 2 falan olunca 1 adet muz tüketip spor salonuna gidiyorum, 1.5 saat tempolu çalışıyorum (Gerçekten sağlam çalışıyorum ama)

Daha sonra spordan hemen sonra tavuk göğsünü fırında kızartıp yağsız bir şekilde yiyorum, 2 dilim de yine kahverengi ekmek.

Daha sonra akşam yemeğinde de yine öğle yemeğine benzer bir yemek yiyorum, işte fırında balık falan. Akşam yemeği en geç saat 6'da.

Anlayacağınız baya iyi besleniyorum, Şimdi ben bu beslenme programının aynısını uygulayıp sadece tek fark spordan sonra 1 ölçek yani protein tozunun kendi kaşığı kadar protein tozu kullansam sizce gene diyet aynı şekilde devam eder mi?

Ve hangi marka protein tozu kullanmalıyım? Optimum Whey nasıl sizce?

Sayfayı Paylaş