hangi aktörün vücudu daha sağlam?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve furkan1354 tarafından 23 Ekim 2010 başlatılmıştır.

sizce hangi aktörün vücudu daha sağlam?

1. THE ROCK (Dwayne Johnson )

10,2%
  2. ARNOLD

19,1%
  3. GOLDBERG

1,9%
  4. VİN DİESEL

9,4%
  5. VAN DAMME

2,8%
  6. STEVE AUSTİN

0,6%
  7. JOHN CENA

5,2%
  8. WESLEY SNİPES (BLADE)

1,2%
  9. STALONE (ROCKY,RAMBO VS...)

6,4%
  10. michael jai white (YENİLMEZ)

6,9%
  11. scott adkins (YENİLMEZ 2 BOİKA)

14,9%
  12. Hugh Jackman (X-MEN WOLVERİNE)

6,6%
  13. JASON STATHAM (TAŞIYICI,TETİKÇİ,ÖLÜM YARIŞI VS...)

14,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 142 üye.
  1. mustafa088

mustafa088 Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    sorun beğenip beğenmemek te değil bak işte yine anlamamışsın ben herkez arnold beyenicek diye birşey mi söledim konuya yazdığın yazının konuyla alakası yok bir kere

rockybalboa7 bunu beğendi.
  2. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    ona bakarsan sende arnoldun fizigi yok mu demişsin. ben arnoldun fizigi yok dedim mi? :D

konu hangi aktorun vucudu daha saglam. arnold veya listedeki bir başka ismi yazıp kestirip atamadım doğrudur belki biraz konu dışına çıkmışımdır.

3. furkan1354

furkan1354 Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    doğru söylüyorsununuz herkesin istediği fizik farklıdır örneğin ben scott adkins in fiziğini çok beğeniyorum ama sağlamlık nesneldir bu dövüş anketi oyunculuk anketi teknik anketi değil hele fizik beğenme anketi hiç değil.Anket sağlamlık anketidir sağlam lık nedir sağlamlık iri olan değil zayıf olan değil,vücudu en kaslı olanda değil vücudunda ki kas parçası fazla olandır şunu örnek verebiliriz:ANKETTEKİ KİŞİLER ELLERİNE 50 KG YÜK ALIR VE YÜRÜYEBİLDİKLERİ KADAR GİDEBİLDİKLERİ KADAR UZAĞA GİDERLER VE İŞTE BUNLARDAN EN UZUN MESAFEYİ KATTEDEN(KATEDEBİLEN) EN SAĞLAM VÜCUDA SAHİPTİR.

j.claude.er bunu beğendi.
  4. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    furkan güzel demişsin .bende saglamlık olarak darbeye daha fazla dayanabilicek vucuda sahip olanları ayrıca filmlerdeki zor sahnelerin hakkını verenleri saglam bulurum.

5. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    Arnold oyunculuk olarak bir kere stallone ve van damme ye bin basar niyemi çünkü her rolü oynayabilecek kapasidede aksiyon filmlerindeki başarısı inkar edilemez terminatör serisi ,gerçeğe çağrı ,av bu filmler tam bir baş yapıt ayrıca ana okulu polisi filmiyle film festivalinde en iyi erkek oyuncu ödülü verilmiş hatta ufaklık filmi ile altın küre en iyi erkek oyuncu ödülüne aday gösterilmiştir inanmıyorsanız imdbye bakabilirsiniz . van damme ve stalloneyi bende severim ama ne fiziksel nede oyunculuk olarak arnold kadar başarılı değiller buda bir gerçek

mustafa088 bunu beğendi.
  6. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    oda senin görüşün saygı duyarım.

7. SerTkaN

SerTkaN Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Konya
    VİN DİESEL ve SCOTT ADKİNS daha çok begendiklerim.

8. mustafa088

mustafa088 Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    mr.olympia nın efsanelerine özendikleri için arnolda oy vermişler demişsin

alakası bile yok mr olimpia da görmedik biz arnold'ı muhteşem filmleriyle tanıdık büyüdük ve sen ne dersen de. Fiziğide oyunculuğuda filmdeki başarılarıyla da her oyuncuyu ezmeye yeter bile

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:29 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:23 ----------

heh işte yine darbe demişsin bir kavga mı var bu konuda yada kavgayla ilgilimi konu bir daha oku istersen

Son düzenleme: 9 Kasım 2010
  9. diego7

diego7 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    mustafa088 evet arnold'un fiziği çok iyi de sanki diğer özelliklerini biraz abartmışsın gibi geldi,oyunculuğunun her aktörünkini ezmesi gibi;)

10. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    yazılanların içinden alıp bi iki cümleyi koyuyorsun sonra anlamamışsın diyosun pes yani.

saglamlık denince bir sürü açıdan bakabilirsin sen tek bi açıdan bakıyorsun kardeşim.vucudu hepsinden güzelmiş o beni ilgilendirmiyor vucudun hakkını vericeksin mükemmel vucudu olan adam vucudunu sergilemekten başka bi halt yapamıyorsa benim gözümde saglam degildir.dahada uzatmayalım diyorum.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:17 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:04 ----------

arnoldun oynadıgı filmlerin isimlerini yazıyım :D NEWYORK TAki herkül,barbar conan,savaşcı conan,terminatör,komando,av,silici.
    arnoldun oynayabilicegi filmler bunlardır işte.
    arnold bütün oyuncuları ezicek olabilseydi çok daha farklı filmlerde de görürdük kendisini.

ana okulu polisini örnek vererek bana kimse hikaye anlatmasın şimdi :D

11. mustafa088

mustafa088 Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    ne abartıcam arkadaşım önceki sayfaya gel bak en son yazdığı yorumu bu adamın

arnoldun vucudu daha iri olabilir diger isimlerden ama oyunculuk olarak listedeki birçok ismin altında ezilir kalır

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:01 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:57 ----------

sana arnold ın oynadığı filmleri yaz diye birşey dediğimi göremiyorum ayrıca ana okulu polisi dediğin adam şuanda kaliforniya valisi yanlız sen bu akılla onun kadar da olamıyacaksın :D

12. furkan1354

furkan1354 Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    arkadaşlar sonuıçta buda bir anket herkezingörüşleri farklı olabilir saygı duyarız

nede nn film konularına girdiniz anlamadım aktörlük olarak bakarsan bu listedeki tüm kişileri ezip gececek aktörler vardır ama biz sağlımlığa bakıyoruz (sadece filmlerde değil sosyal yaşamda) yorumlarınızı bekliyorum

13. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    arnoldun kalf ı yeter diğerlerini elemeye :D:D hahaha :D daha diğer bölgeleri söylemiyorum biile :D

14. diego7

diego7 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    burası oyunculuklarının tartışılacağı konu değil zaten,oyunculukları tartışılıcaksa kültür sanat bölümüne konu açılsın..

15. mustafa088

mustafa088 Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    j.claude.er arkadaşımızdan özel mesaj geldi şimdi

bukadar kısa zamanda nasıl evrim geçirdin? bir ay önce protein tozundan korktugunu söylüyordun şimdi forumda insanlara ders veriyorsun. ahkam kesiyorsun. şimdi bana bu şekilde gidersen forumda ömrünün uzun olmayacagını sana söylemek isterim.belki kanalda başka bir arkadaşımızı daha rahatsız edersen o zaman karşına senin bile gülecegin çelişkilerle gelirim forumda ki seviyeyi çok aşşagılara çektigin yazılarınla gelirim

16. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    senin özelde ettigin küfürlere ne demeli?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:55 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:51 ----------

ve tam olarak bu şekilde birşey yazmadım benim yazmadıgım şeyleride yazmışsın burayı chat ortamında ki tartışmalara çevirmek istiyorsun.

17. mustafa088

mustafa088 Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    ettiğim küfür varsa eğer yöneticilere bildirebilirsin yalan sölemekte başarılı olduğun kesin

18. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Özelden devam edin!

19. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    sakin arkadaşLar birbirimizi kırmayalım zaten çoğu sitenin seviyesi düşük hiç değilse burada seviyeyi yüksek tutalım herkesin görüşüne benim saygım vardır ama ben alınan ödüllere bakarım oyunculuk olarak Arnold genel görüş olarak komedi filmlerindede başarılı bulunmuştur adamın çok en iyi erkek oyuncu dalında adaylıkları vede ödülleri var filmleri zaten diğer aktörlerden daha kaliteli Arnoldun ardından Stallone gelir en son van damme sadece kodı jcvd iyi oyunculuk sergilemiştir konu iyice dağıldı afedersiniz ama Arnolda haksızlık yapıldığı için yazdım
    Arnoldun oyunculuğunun başarılı bulunduğu filmler Terminatör 2 Av Gerçeğe Çağrı Gerçeğe Çağrı aksiyon türünün dışında başarılı bulunduğu filmler Ufaklık ve Ana Okulu Polisidir
    Stallone Rocky1 ile oscarda en iyi erkek oyuncu ödülüne aday gösterilmiş yıllar sonra Güçlüler Bölgesindeki oyunculuğu başarılı bulunmuştur
    Van Damme ise sadece Kod adı jcvd filmindeki oyunculuğu ile başarılı bulunmuştur

20. can7cang

can7cang Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Sağlamlık bakımından hepsi iyi duruyor ama jason statham ayrıdır :D.Atletikle kaslı arasında bişi gibi :D.Duruşu falan çok sağlam zaten :D

Sayfayı Paylaş