Hangi ürünü almalıyım ? Öneri ve Görüşleriniz

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Türkolmak tarafından 27 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Türkolmak

Türkolmak Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayarcı,Asker,Sporcu (:
    Yer:
    Nereye ! (:
    Merhabalar arkadaşlar,

Vücut geliştirme sporunu ben de kendimce yapıyorum ne yeniyim ne de çok çok profesyonelim, vücudum da gözle görülür yapılıdır yani neyse gelelim konumuza..

Aslında dert yanma değilde sağlam bilgi ve tecrübelerden faydalanmak istiyorum. Sorun şu, kilo verme şükür çok aşırı kilom yoktur ama 80 den aşağı düşmek istiyorum aklımdaki ideal 75 civarı olabilir.

Boy: 178 cm, Kilo: 81-82 kg şimdiye kadar hiçbir yan ürün kullanmadım ve doğal neyse o şekilde yaptım yedim içtim ama artık bir yerden sonra yardım gerekiyor vücuduma..

Şu konuda aklım karıştı ve görüşlerinizi almak istiyorum. Bu yağ yakıcılar ve kaslara takviye yada antrenman da güç kaybını önlemek daha enerjik olmak için ne yapmam lazım. Şu sıralar kafam karıştı protein alıp yaza doğru karnitin mi kullanayım yoksa yağ yakıcı alıp yaza doğru mu protein alayım diye..

Ayrım konusunda karar verdim protein almayacağım, ona vereceğim parayla fazlasıyla protein ihtiyacımı alıyorum. Lor, Kaşar, Peynir, Süt vs gibi ürünler aldım. Pasta imalatı yapan firmadan 2-3 kg yumurta beyazı alıyorum hafta da bir ve 5 lira veriyorum çırağa haçlık :) bu hafta itibariyle yeni başladım. Her sabah tavada bir su bardağı yumurta beyazına bazen kaşar bazen beyaz lor dökerek sütle birlikte yanında 2 dilim çavdar ekmeği 1-2 dilim salam güzel kahvaltı oluyor.

Bana gereken bilgi,

* L-karnitin tablet mi ? sıvı mı ? tabletlerin fiyatları uygun tablet almayı düşünüyorum tamam sıvı kana karışıp etkisi daha iyi ama 1 sıvı parasıyla 2 kutu tablet alınır ;)

* Kreatinler sanırım güç desteği, enerji hissini uyandıran kasları canlı tutan ürün diye biliyorum.

* Amino Asit de yine kaslara ve antrenmana destek açısından kullanılıyor.

(Yanlışlık varsa düzeltiniz)

Ürün alırsam şuan HARDLINE NUTRITION ürünlerinin fiyatları ve kutu içerikleri çok cazip bana göre..

Kilo düşüşünü yakaladıktan sonra büyük ihtimal protein alarak desteklenmeye ve büyümeye devam ederim.

Ayrıca eczanelerde yağ yakıcı ürünler var mıdır ?

Bu ürünlerden hangisi tercih etmeliyim ? Ne gibi bir yol izlemeliyim ?

Saygı ve sevgilerimle...

2. Türkolmak

Türkolmak Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Nereye ! (:
    Bugün itibariyle aşağıdaki ürünleri aldım ve kullanmaya başladım. Değişim ve gelişmeler yazılacaktır.

Kullanımı yazdım, bu şekilde kullanmam uygun olur sanırım.

Marka: GNC Pro Perfonmance

1. Ürün: L-Arginine L-Ornithine (L-Arjinin L-Ornitin) 60 tablet (Antrenman öncesi bir tablet)

4 tablet için;

L-Arjinin 1500 mg
    L-Ornitin (L-Ornitin Monohidroklorür olarak) 1000 mg

2. Ürün: Amino Burst 3000 - 90 tablet (Antrenman öncesi 1 tablet, Antrenman sonrası 2 tablet)

3 tablet için;

Kalori 10 Protein (as Whey & Calcium Caseinate) 3 g
    Alanine 164 mg
    Arginine 85 mg
    Aspartic Acid 361 mg
    Cysteine 64 mg
    Glutamic Acid 607 mg
    Glycine 63 mg
    Histidine 62 mg
    Isoleucine 194 mg
    Leucine 347 mg
    Lysine 302 mg
    Methionine 73 mg
    Phenylalanine 86 mg
    Proline 219 mg
    Serine 169 mg
    Threonine 227 mg
    Tyrptophan 43 mg
    Tyrosine 89 mg
    Valine 189 mg
    L - Carnitine (as L - Carnitine Fumarate) 15 mg

3. Ertan05

Ertan05 Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Hocam , musletech hyroxcycut + guarana + c vitamin + bol kafeinli kahve ile hiç kimse seni durduramaz :)

4. tolga_01

tolga_01 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum Gnc Almakla Hata Yapmışsın Kötü Demiyorum ürünleri Sakın Yanlış Anlama Beni Ama Daha ETkili ve Daha ucuz ürünler var GNC pahalı ..

Türkolmak bunu beğendi.
  5. Türkolmak

Türkolmak Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Nereye ! (:
    Zaten destek olarak ilk defa ürün kullandım bu ay bitecek tabletler.

Evet haklısınız gnc hakkında okudum biraz ama eczaneden aldım ürünü aslında l-karnitin arıyordum eczanelerde bunları gördüm ve aldım.

Bakalım Nisan sonu Mayıs başı gibi havalar iyi olur inşallah dışarıda da koşu falan yapmayı düşünüyorum Mayıs ayı içinde yağ düşümünü sağladıktan sonra protein alacağım.

Teşekkürler ve saygılar.

Sayfayı Paylaş