halterdeki ağırlığı sıkıştırırken parmağa kıymık batması

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve altaylar tarafından 30 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. altaylar

altaylar Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar çok ilginç gibi görünebilir ama neredeyse her antrenmanda barın yıldızını çevirirken parmağım barın millerine sürtünüyor ve ufak iğne ucu kalınlığında kıymıklar batıyor bir kısmını alabilsem de parmağımda kaldığı da oluyor, sizde de böyle bir sorun oluyormu? ne yapmalıyım sizce? antrenman boyunca parmakları da kapatan bir eldiven giymeyi düşünüyorum ama o da rahatsız edebilir gibime geliyor

2. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA
    Gecenlerde banada olmustu, cımbizla cikardim ve metal bir parca oldugunu gorunce sasirmistim. Demek baskalarinada oluyormus. Tamamen kapali eldiven ozellikle yaz aylarinda ellerini cok terletir. En iyisi sen vidali kısma deymeden sıkmaya calis :D

3. altaylar

altaylar Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    öyle olacak heralde, yada sıkacağım zaman hemen bol bir eldiven geçiricem elime öyle sıkıcam

4. d.cevat

d.cevat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğretmen
    Bende döküm plakalar var. Ağırlıkları değiştirirken küçük parçalar elime battığı için, nitril eldiven kullanıyorum. Bazen terlettiği oluyor ama demirlerin batmasından iyidir. 2, 3 lira civarı fiyatı oluyor. Bir iki ayda bir parçalanıyor, yenisini alıyorum. Üst tarafı bez olduğu için deri eldivenlerden daha iyi hava alıyor ama.

Son düzenleme: 30 Nisan 2010
  5. altaylar

altaylar Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    sadece ben de olmaması sevindirici
    sanırım bende bu tip bir yola başvuracağım, yada sadeceağırlığı değiştirirken elime bolca bir eldiven giiyeceğim , kaldırırken gene normal eldivenim olucak

6. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    salnda isen neden orada yetkili birisine söylemiyorsun. çözümü bulsunlar. evde çalışıyorsan işe yarar mı bilmiyorum ama zımparalaman faydalı olabilir

Sayfayı Paylaş