1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

halil_37 Yas 19 Kilo 70 powerlifter

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve halil_37 tarafından 25 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 28 üye.
  1. jemholie

jemholie Üye

Beğenileri:
    326
    Ödül Puanları:
    73
    Anlamıyorum şu süre için az diyenleri neye göre az kendine göre mi yani bunun salonda birinin yanına gelip senin 2 yılda yaptığının daha iyisini yaparım ukalalığı ile hiç bir farkı yok.

Tebrik ederim halil imrenilecek bir vücut işlemişsin.

2. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    tebrikler, gayet güzel estetik bir sonuç çıkmış
    1 yıldır pek bir gelişim olmadığını yazmışsınız, amaç görüntü olsa idi beslenmeni 80 kiloya çıkacak şekilde arttırmanı tavsiye ederdim. ama tabi yarışma ve siklet olayı olunca görüntünün 2. plana atılması doğal...

tekrar tebrikler...

3. halil_37

halil_37 Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    43
    ben simdiye kadar, sundan daha iyiyim bundanda daha güçlüyüm demedim. herkez bu sporu kendine göre yapar. kimisinin hayalleri vardir ilerlemek ister kimisi hobi olarak yapar. ben halen daha hobi olarak yapiyorum fakat belki bir gün olimpik bir sporcu olursam o zaman daha da ciddiye alirim. ilk önce isim, ailem, sonra sporum. benden daha iyi yapanlar elbette vardir. benim gibi powerlifting yapanlar belkide çok az. çogu zaman yarismalarda bile benim rakiplerimle oturup sohbet ederiz güler egleniriz. hiç bir zaman ben senden iyiyim sen benden iyisini kavgasina girmeyiz.

tesekkür ederim obensaltan, 1. ben kolay kilo alabilen bir yapiya sahip degilim. en fazla simdiye kadar 70 kg gordum.
    2. zaten kilo almak hedefim degil. ne kadar bu kiloda kalip daha fazla guçlenmek istediysem bir o kadar da yagsiz ve fit bir vücüt elde etmeyi basardim. bakalim zaman ne gösterecek.

4. themy

themy Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    baklavaların iyi :)

halil_37 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş