Hakan79 ve Ayaz yeni antrenman videolari!

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve Ayaz tarafından 1 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 49 üye.
  1. onursah

onursah Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende vücudunuzu beğeniyorum ona bişi demedim ki sadece hakan abinin vücuduna göre az ağırlığa girmesiydi amacı olan şekli korumaksa bence tam nizami kiloydu fakat benim gördüğüm 4 bi yerde çalışıyodu ağırlıklar 20 şer kiloysa lafım yok. ayaz avatardaki resim nezamanın buarada almanyadamısın?

2. onursah

onursah Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bide 180 artı bar günümde olduğumda çıkıyo 9 biyerde alıyo zaten bar:) basabildiğimi basıyom falla ama geçen kalp krizi geçirdim noolur artık bilmiyorum:(

3. BeDo

BeDo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    neden silindki simdi?

4. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bak orda sebebi yaziyor.

5. ulasmen

ulasmen Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    veteriner fakültesi öğrencisi
    herkez agırlıga takmıs durumda arkadaslar yapılan sporun adı vucut geliştirmedir agırlık kaldırma degil eger agırlık kaldırma olsaydı powerlifter olurduk ve arkadasların(2 side benden buyuk abilerin yazmak tuhaf olur diye yazmadım ) vucutları cok guzel agırlıkları bosverin

6. Analyzer

Analyzer Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    umarım aynı salonda bende gelecekte ayaz ve hakan79 gibi olabilirim :) Spor salonu pek iyi değil gacır gucur sesler geliyor aletlerden ama videoları izleyince ayrı bir güzel geldi salon bana hatta arkadaşlar bizim salona varoş bodysi diyor :)

7. ghosttr

ghosttr Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    izmir
    Bu yazıya cevap değildir

Videonuz gerçekten güzel bu sporda daim olmanız dileğiyle!
    Belki daha önce belirtmişinizdir, şu an bulamadım Hakan kür yaptığını sölemişti fakat Ayaz senin kürlerin oldumu hiç bilmiyorum tamamen doğal ve/veya supplement takviyelimi çalıştın, kür de varmı hiç! SAYGILARIMLA
    (Kürden kastım anabolic kür)

8. ulasmen

ulasmen Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    veteriner fakültesi öğrencisi
    ayaz girdigi kuru vucut resimlerinde yazmıstı girdigi kuru
    sürekli olarak CSA kürü yapiyorum..
    CSA kas yapmak icin en etkili yoldur..
    öncelikle günde en az 5 litre su icmen sart!!

Yan etkileri:

-Kramplar
    -Titreme
    -Kas sellemeleri
    -Uykusuzluk
    -Tedirginlik
    -Performans Düsüsleri
    -Istahsizlik
    -Kas Gücsüzlügü
    -Zayif Refleksler
    -(Kusmak)

CSA vücudu nasil etkiler?
    CSA ile kaslarin antreman esnasinda daha cabuk yorulur. Dolayisiyla kaslar daha etkili ve güclü sekilde dürtülür. Bu GÜCLÜ dürtü sayesinde daha cabuk güc kazanirsin ve kaslarin daha cabuk büyür. Bu yüksek uyarim da nitekim kramplara yol acar.
    Bu uyarim genellikle setlerin son saniyelerinde meydana gelir, CSA da bu durumu destekleyerek kaslari büyütür.

CSA yi nerden bulabiliriz?
    Eczanelerde satilmiyor. Internetten de bulamazsiniz.DIKKAT! Türkiye Pazarinda CSA'nin müsadesi icin daha basvurulmamistir...
    ama nerde cok agir kilolar varsa orda bulabilirsiniz..

CSA= cok sıkı antrenman
    thums:thums:thums:thums:thums:thums:dumbelllls

fiko07 ve Ayaz bunu beğendi.
  9. Air SeDaT

Air SeDaT Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    süpermiş! bu kürü herkese önerebiliriz heralde overtraining olmayacak derecede :D

10. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    Diger üyelerin de sagolsun dedikleri gibi kür yapmadim henüz.

Bol miktarda supplement tüketiyorum. Suyunu cikararak degil tabi ki. Supplement alirken de belli kurallara uymak gerekir. mesela kreatine ara verme, argininin dozunu kacirmama, protein tozuna da ara verme, glutamini eksik etmeme gibi vs.

Bi aralar kür yapmayi düsündüm.. ama söyle ciddi ciddi oturup düsündügümde zamanin supplement imkanlariyla gayet hos bir bodyfitnes vücuduna rahatca ulasabilirim.
    yasim oldu 25, pek yakinda is hayatina atilacagim insallah ve sosyal cevreme fitnes sanlonundaki arkadaslarimdan farkli insanlar katilacak.

asagi yukari 6 yildir yaptigim spora anabolizan karistirirsam bana göre müthis etki alacagimi düsünüyorum, bu da fiziki görünümüme her kiyafetle yansiyacaktir.

Kür yapmak ilerisi icin de sorumluluk gerektirir. Kür yapmak sadece 6 hafta igne vurup hizli gelisip kürü sona erdirmekten ibaret degildir. vücudun birden sismesi belirli besin, vitamin, mineral gereksinimlerini de arttiracaktir (bilincli yapmayi düsünüyorsan eger). Yillardir alistigim beslenme seklini gerek kür sirasinda gerek kürden sonra degistirmek zorunda kalacagim.

Uzun lafin kisasi, hedefim halen bu sporu kendimi tatmin etmektir. Eger aranizda "kendini kandirma, baskalarini etkilemek icin yapiyorsun" diye düsünen varsa ona da saygim var, ancak bu halimle de baskalarini etkileyebilecegimi düsünüyorum.

Kür yapmadan önce herkes hedeflerini tekrar gözden gecirmeli. küre karsi degilim, hedefsiz, bilincsiz ve paldir küldür yapilan kürlere karisiyim... zaten su an bile insanlarin kür yapmadigima inanmadiklarini görüyorum.
    bu da bi yerde benim icin bir basari. baskalarinin sadece kürle yapilabilecegi düsündükleri vücudu kürsüz yapmis oluyorum. bu da bi yerde yapmis kadar olmami sagiliyor.

saygilar

Son düzenleme: 20 Mayıs 2008
    Unchained, StrongToMan, umutn ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  11. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    bu videoda ayaz gerçekten cok zayıf cıkmış ve ben artık şunu anladım ki ayazın göğüsleriyle genetik olarak bir problemi var ondan gelişmiyor..ayaz denilince aklıma omuz ve kol dan başka brşey gelmiyoru..75 kg olupta böle bir kas kütlenin olmasının sebebi de bacaklarının cok zayıf olması ve vücut kilosunun cogunun üst tarafta toplanmış olmasının avantajını yaşıyorsun....umarım şimdi cok daha iyisindir ve öyle umuyorum...

12. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    birde birşey dikkatimi çekti, söylemeden gecemeyecegim:)..ayaz poz verirken cok ciddiye almış işini, ama hakan abi cok ta önemsememiş gibi izlenim vermiş:)...

13. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    evet , su an her bölgem ayni yag oraninda 81 kiloda cok daha iyi görnüyor. gögüslerde de patlama oldu .. burdaki haliyle alakasi yok.
    video iki senelik , gerci cok dikkatlisin, o da cekmistir dikkatini..yine ayaz deyince aklina kol mol biseyler geliyor. wolf deyince benim aklima ileri geri yorumlardan baska bisey gelmiyor. poz vermeyi ciddiye aldigim kadar senin de sporcu durusunu ciddiye almani tavsiye ederim.

14. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    iyide benim sana karşı kötü niyet içeren bir yorumum yokki..sadece eskiden 75 kg olmana ragmen ii bir kas kütlesine sahip olmandan ve bunun nedenininde bacaklarının zayıf olmasından kaynaklandıgını yazdım + göğüslerinin gelişimi cok zayıf olabilir, herkesin zayıf bir bölgesi olur, ben sadece onu söyledim hepsi bu. ayrıca sporcu duruşumu gayet te ciddiye aldıgımdan son derece emin olabilirsin....insanlar hakkında yaptıgım yorumlar , kırıcı olabilir, ama o insanlar da kendi vücu resimlerime foto koymadan önce 2 dk oturup düşünsünler, daha iyi olmak için çabalasınlar, boş bir fotoya bakmanın hiçbir anlamı yok.. eger sen öyle görüyorsan eyvallah ona sözüm yok....

15. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    niyetin buradan belli oluyor zaten. insanlar foto koymadan önce neden 2 dk durup düsünsünler.. buraya foto eklemek icin Arnold gibi olman gerekmiyor. kendini begendirmek icin degil, daha iyi olabilmek icin tavsiyeler almak icin resim ekleniyor. ben de sana karsi kötü niyetli bisey yazmadim. sadece ileri geri yorum yapiyorsun, kendi agzinla dedigin gibi kirici olmaya calisiyorsun. ben neyin ne oldugunu bildigim icin kirilmayi birak kizmam bile. "vücut kilosunun cogu üst tarafta toplanmis, ondan kütle fazla gözüküyor" gibi abuk subuk seylerle gelmen hem beni güldürdü hem de bilgi ve yorum becerini gösterdi. Tam belime baraj kurdum, tüm kaslar üst tarafta toplaniyor :D
    ancak baskalarina laf atmak kendi konumunu iyilestirmez.

16. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    kilonun üst tarafta toplanmasını söylemek bilgi becerimi göstermişse ne mutlu bana!..ayrıca Arnold gibi olmaları gerekiyor gibi bir anlam içeen bir yazı da yazmadım...ben sadece birkaç yıl gecsin öyle koyun fotolarınızı ki hem siz egonuzu tatmin edin, hemde yaptıklarınızın meyvelerini yapılan güzel yorumlarla toplayabilin diye öyle yazdım, yani 3-4 aylık hatta 10 günlük bile olan arkadaşlar hemen resimlerini koyma ihtiyacları duyurlar, vücut daha adaptasyon sürecini bile tamamlamamışken neden koyarsınki resimlerini...ha koyarsın orası ayrı, ama güzel eleştiriler alamazsın, kimse yorum yazmaz, sonra da kendine olan güvenin de sarsılır...demek istedigim o...umarım anlaşılmıştır...

demir00 bunu beğendi.
  17. cappi

cappi Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    ayaz,benim merak ettiğim, sporu 6 yıldan beri yaptığını söylüyorsun, motivasyonunu nasıl koruduğunu açıklayabilir misin?özellikle beslenme düzeninde bozulmalar oldu mu,olduysa bu vücuduna nasıl yansıdı?

18. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    dwolf son uslubuna dikkat et,yanlis konusmalar yapiyorsun,son mesajinda bile durum belli,diyorsun ki;1 haftalik adam resim koyuyor,sence ayaz 1 haftalik biri mi?

konuyu uzatmaya gerek yok yapici elestirilerle konuya devam.

19. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    ben sadece kırıcı olmamın sebebini acıkladım hepsi bu...neden ayaza 1 haftalık dedigmi anladınız, anlayamadım bir türlü...

Son düzenleme: 21 Mayıs 2008
  20. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    anlasilan tek sey halen ego tatmini pesinde kosan birinin 10 günlük, 3 aylik, 5 aylik sporcu arkadaslarin vücuduna saldirgan bir üslupla yorum yazarak kendini iyi hissetmesi. ayrica bana kime ne icin neyi yazdiginin hesabini vermek zorunda degilsin. nasil insanlar resimlerini koymakta özgürse sen de yorum yapmakta özgürsün. yorumuna yorum yapma konusunda da ben özgürüm. 2 yil önceki halime baska birinin gözüyle bakiyorum da, 176-177 boydaki bu fizige 75 kilo kas kütlesi gayet normal. göz var nizam var, cati dar, gögüsler cok iyi degil, bel biraz orantiya göre kalin. sen ki cok becerikli yorumcu bunlara ragmen kilo üst tarafa toplanmis gibi ipe sapa gelmeyen seylerin ciddi ciddi arkasinda duruyorsan Allah mutlulugunu bozmasin ;)

bence uzatmayalim, baslik ziyan olmasin. Ama icin de rahat olsun diye söylüyorum. Su an cok cok iyi durumdayim, aklina kolumun bacagimin disinda baska yerlerimi de getirebilirsin.

Saygilar

Sayfayı Paylaş