Hadi Öğrenciler Okula :)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Azi tarafından 31 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar bildiğiniz gibi yarıyıl tatiline girdik.Kimimiz eğleniyor kimimiz harıl harıl ders çalışıyor[YGS_LYS_SBS]Bir grup öğrenci de geçen yıllardan kalan sorumlu olduğu dersleri vermek için çaba harcamakta.Bende bu grupdayım.Benimle aynı durumda olan arkadaşlar varsa durumunu anlatabilir mi.Ben şu anda hem YGS hem sorumluluk sınavları için evde ders çalışmaktayım.Hayatımda ilk defa sorumluluk sınavına gireceğim.Biraz heyecanlıyım.En çok merak ettiğim soru; sorumluluk sınavları 2.dönemin ilk haftası yapılcağı için sınavları hangi sınıfta olcağımız.Bu konuda tecrübeli arkadaşlarımız varsa deneyimlerini yazabilir mi?

2. TEURG

TEURG Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Ben girmiştim.Bizimkiler akşam olmuştu çıkış saatinden sonra.Dil ve anlatımdan kalmıştım zorunlu ders olduğu için 55+ olması gerekiyordu benm 52de kalmıştı :)

Kolay oluyo bu okul kitaplarının her konu arkasında bulunan testlerinden soruyorlar genelde.Bize cevapları hocalar söylemişti ama sizinkiler hakkında bir fikrim yok :)

Azi bunu beğendi.
  3. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hmm konu arkasındaki testlere bir göz atayım o zaman :) Peki bu sınavlar hangi sınıflarda yapılcak?Sınav tarihleri belli oluyor peki ya sınavın yapılcağı sınıflar?

Sayfayı Paylaş