hacimlemek için antreman nasıl olmalı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kendiniyak tarafından 28 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kendiniyak

kendiniyak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    öncelikle haftada 6 gün gidiyorum bu az mı cok mu hacimlenmek için?

birde antremanları şöyle yapıyorum

pztesi:gögüs omuz

salı biseps triseps bilek

çarşmba sırt trapez

perşembe gögüs omuz

cuma biseps triseps bilek

cmtesi: sırt trapez

pzar: off

ben bu antreman ile yeterli hacimlenme sağlamadıgını düşünüyorum
    bana güzel bir hacimlenme programı yazarsanız sevinirim hareketleri biliyorum sadece haftada kaç gün nereleri ne zaman gibi sölerseniz sevinirim supplemnet olarak karbonhidratlı protein tozu ve amino asit kulanıyorum e beslenme düzenim iyi. şimdiden teşşekürler

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:44 ----------

e bacak çalışamam daha bacak da hafif bir sakatlık var 1-2 ay sonra

2. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş