Hacim kazanmak mı kas geliştirmekmi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ddomm tarafından 29 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ddomm

ddomm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    tam olarak ifade edemesemde kendimi şöyle anlatmak istiyorum...
    Yaklaşık 1 sene devamlı olarak body salonuna gittim.Askerlik kağıdım geldiğinde badi işim yarın kalınca asker dönüşü tekrar baslamak ıstıyorum bunun yanında protein tozu kullanmak istiyorum kahvaltı ve öglen yemeklerını yeterı kadar beslenemıyorum bı aksamları ancak ev yemeğı yıyebılıyorum ben zayıf yapılı bırısıyım 183.boy 73 kıloyum sormak istediğim soru şu
    1 supplementler.com girdiğimde protein ve hacım bolumlerinde 2sindede protein tozları var ben hangısını kullanmalıyım
    2 protein tozu dısında alacagım hangı urunler olabılır
    3 yasım 25 oldugu halde benc presste 20 şer kıloya kadar bıle cıkamıyorum maxsimum 15-17 arası kaldırabılıyorum 4 x 12 set kaldırıyorum nasıl güçlenebılırım askeri sınavlarada gırmeyı dusunuyorum bır yandanda ordadabana yardımı dokuncak
    SOrularımı yanıtlarsanız cok memnun olurum saolun

2. eci

eci Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    Yemek yiyemiyorsan boşuna başlama, zamanına yazık. Protein tozu sana kilo veya hacim kazandırmaz. Kaldırdığın kiloların yaşlada bir ilgisi yok, düzenli beslenip dinlenmiyorsan o kilolar artacağına düşecektir. 1 sene body yapmış birisinin bunları bilmesi gerekir.

doxux ve mehmet2576 bunu beğendi.
  3. ddomm

ddomm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    eleştirmen yerine yardımcı olmaya calısaydın ıyı olurdu konuya hakım olsam saten konuyu bos yere acmam

4. Ahmet KUL

Ahmet KUL Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Istanbul
    Ben kasım 19 da geldim askerden şubat 1 de tekrar fitness yapmaya başladım bana hocalarım aynen şunu söyledi diet yap düzenli uyu disiplinli çalış protein tozları senin kas yapmana yardımcı olmaz düşünsene sen 22 veya 44 gr toplamda protein alcan gün içinde aldıklarınla en fazla olsun 70 gr neyine yetecek hani forumu okuduğunda anlarsın bunlar yermek için filan denmiyor maalesef çok kaşar bi spor bu isteklerini yerine getirirsen oda sana bişeler veriyor 2.sorun askerlikle ilgili olan onun bu olayla hiç alakası yok mülakatlarda ilk önce sağlık durumuna bakacaklar sonra ankaraya gideceksin ankarada yüksek rütbeli komutanların karşısına çıkacaksın heyecanını ve saygını kaybetmiyeceksin ama gözlerin ateş edecek aynı zamanda bol şansında olacak benim arkadaşım girdi o sınava adamlar tamamen şans diyo izmir foçaya gideceksin seçilirsen 90 gün eğitim var orda orda dayanıklılık ve stresin üstünden gelebilirsen ki inşallah gelirsin 4100 tl maaş var jandarma uzm.çvşlerde muhteşem olur senin için tabi bunların olması için 25 yaşından hala gün olmamış olman gerekiyor

ddomm bunu beğendi.
  5. ddomm

ddomm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    eyv saolasın

Ahmet KUL bunu beğendi.
  6. oyunsevervatandas

oyunsevervatandas Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ogrenim Gorevlisi
    Yer:
    Istanbul
    9 ay hacim 3 ay definasyon en dogrusu

7. Ahmet KUL

Ahmet KUL Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Istanbul
    Bu sporda stratejini kendin vücuduna göre belirliyeceksin hocana güven illa senin için ideal olanı yapmaya çalışır güzel salona gidersen tabii

Sayfayı Paylaş