hızlı yağ yakımı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve bunny58 tarafından 26 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. bunny58

bunny58 Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    43
    merhaba arkadaşlar öncelikle hepinize iyi akşamlar dilerim. gelelim benim mevzuya. ben 96 kilo 178 boyunda biriyim. yıllardırda basketbol oynuyorum ve geçmişte çok süt çok tükettiğim için doktorlarca söylenmiş bişeydir kemiklerim çok kalınmış ve minumum 80 kilo olurmuşum aşşağısı acayip sırıtırmış. her neyse. ben geçen sene 120 kiloydum ve 2 aylık bir süreçte 27 kilo verdim. yaza kadar ise baklava çıkarmak için canımı dişime takmış bir şekilde çalışıyorum. vücut ölçülerim ise :
    omuz=128
    göğüs=113
    bel=98
    kollar=37,5
    her neyse devam ediyim. yaza kadar amacım bi 80-85 kilo arasına düşmek. öneümde 4 aylık bir süreç var. (bu arada vücud yağ oranım %17) karın kaslarımı meydana çıkarmak istiyorum.aslında adonislerim artık çıkmş sayılır baya belli oluyor ayaktayken yürürken falan. kullandığım supplementler ise universal animal cuts ve hardline cla one. ne dersiniz yaza kadar istedğim vududa ulaşabilirmiyim. tavsiyelerinizi bekliyorum. yağ yakımına yardımcı hareket olsun, supplement olsun. hepinize iyi çalışmalar.bench_O

2. bunny58

bunny58 Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    43
    up up up up up

3. hellbeat35

hellbeat35 Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    bi şey dikkatimi çekti kemiklerin iri süt kullanmaktan dediler diyorsun fakat boy 1.78 bana o kadar inandırıcı gelmedi o kadar kemiği kalınlaştıracak kadar calsiyum alıyorsa boyun kısa sayılır yani . 98 belle baklava işi zor foto atarsan daha sağlıklı yorumlar yapabiliriz.

4. bunny58

bunny58 Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    43
    bizim bu boy oranı biraz aileden kaynaklanıyo kardeşim sorun orda

5. Kasımpaşa34

Kasımpaşa34 Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kadıköy
    Benim kemiklerde iri yinede en az 85cm hedefim var.(1.83 boy 91-92cm bel,75 kilo)
    98 CM olacak kadar etkilemez o kemikler. Daha verebilirsin bence. Yağ oranın %10'un aşağısında olmadan karın kasları belli olmaz zaten.

6. bunny58

bunny58 Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    43
    aynı azimle çalıştığım takdirde 4 ay içerisinde %10a düşürme şansım var mı? bide supplement önerileriniz nelerdir?

Sayfayı Paylaş