Hızlı Kilo Vermek İstiyorum Bir Kaç Sorum Var???

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Rapstar_ist tarafından 5 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. Rapstar_ist

Rapstar_ist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    istmeden okutulmak
    Yer:
    istanbul
    Şimdi arkadaşlarım abilerim ben 18 yaşındayım boyum 1.75 kilom 85 göğüs ve omuzlarım boks ve fitnes yaptığım için düzgün ama ayağımı burkmuştum bi ara ondan sonra kilo aldım 85 kilo oldum vücudum bozuldu göbeklendim hala spor yapıyorum ama diyetsiz diyete başlayacağım ama bunun yanında kilo vermeyi hızlandırıcı ilaç türü şeyler tavsşye edebilirmisiniz 10-12 kilo kadar vermeliyim ne kadar hızlı olursa o kadar iyi olurbench_O

2. okulaya51

okulaya51 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    hiç gerek yok ekstra ilaca..haftada 3 gün sabahları aç karna türk kahvesi yap kendine (3 çay kaşığı)sonra 40 dk tempolu yürüyüş yap..ilaca felan gerek yok..
    bide yeşil çay yemeklerden sonra bi bardak yeşil çay kandaki yağ oranını düşürüyor...bunların yanında abur cubur,pasta börek çörek yemessen ve her türlü şekerden uzak durursan en etkili en kısa sürede kılo verirsin...

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    CLA ve L-carnitine gibi ürünleri DESTEK olarak kullanabilirsin, bulabilirsen M Tech Hydroxycut kullanabilirsin. Bunlarin hepsi destek olmak icin bunun disinda kilo verirken ekstradan protein gerekli oldugunu unutma - kaslari koru.

Bu dediklerim ilac degildir, Supplementler´dir.

4. spidey

spidey Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    istanbul
    amacın ne anlamadım(aslında çok net anlaşılıyo ama neyse:mad:) forumun heryerine aynı şeyleri yazmışsın ,ilk önce supplement ne onu araştır ondan sonra millete hormonlu diye yorum yap. Bu arada üyelerede nicleri dışında hitap etmek yasak.Bi kuralları gözden geçir.

5. Pain&Gain

Pain&Gain Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Anladıgım kadarıyla bi nebze eziklik var bünyende . Haftada 4 gün düzenli antreman yap , proteinine karbonhidratına dikkat et . Hareketleri yedire yedire nizami bi şeklilde yap en kısa zamanda atacagına inanıyorum ezikligini , kolay gelsin

6. murder_fts

murder_fts Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Pain&Gain cvp guseldi :D bu kardesımızın bıde bolbol balık yemesı lazım malum fosfor eksıklıgı var

7. Rapstar_ist

Rapstar_ist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    istmeden okutulmak
    Yer:
    istanbul
    ya acaba ne kadar sürer çok uzun sürerse deliririm ben

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    forumu araştırmayacak kadar panik içindesin sanırım..
    zira hızlı kilo vermek kimsenin tavsiye edeceği birşey değildir..

9. OVERCOME

OVERCOME Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Engineer
    Yer:
    Adana
    Hİçbir şey yemiceksin ozaman arkadaşım ... En etkili kilo verme biçimi dayanabiliyorsan tabi .. Ben geçen sene hastalığımdan dolayı hiçbir şey yiyememiştim 9 gün boyunca yerimden kalkamadım , ateşler içinde 10 kilo vermiştim ..

10. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    tabi bunun da ne kadar saglikli oldugu ortada dimi overcome?

amac saglikli kilo vermekse yapman gereken kendine uygun duzgun bir beslenme programi yapip,uzun vadede bu kilolari vermendir,yukarida da yonetimden diez in yazdigi gibi de forumu okuyup,arastirip bunlarla ilgili detayli bilgiler edinebilirsin.

11. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    aman o hic birsey yemeden werilen kilolara cok dikkat !dogru deil we wucuduna zararlarini dusun kendimizin uretemedigi proteinler ne olucak?hangimiz karacigerimizin kuculmesini ister?(acil durumda ilk karacigeri tuketir wucut rejenarasyonu en hizli organ oldugundan)sakin olum dietlerine dikkat kaldiki beyin islevleri icinde seker we enerjiye gerek oldugunu biliyosunuz degil mi?!!!!!

12. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    dedikleri gibi hızlı kilo vermemeye çalış,yediklerini bi anda düşürme,bunun yerine antreman temponu arttır.supplement olarak carnitin-cla-far burner tarzı şeyler kullabilrsin.sabah koşacaksan koşmadan önce neskafe yada kahve içebilirsin.ama ne kdar hızlı kilo verirsen okdar hızlı alırsın.bu sebeple fitnessa yada bodye devam

13. qwerttytuopas

qwerttytuopas Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Coder
    Yer:
    istanbul / b.evler
    Bu spora geçen sene temmuz aylarında başlamıştım ve 1.70 boy 100kg olarak başladım.Biran önce kilo veriyim diye l-carnitin (1000mg 100 kapsül) alıp,çalışmalardan 45dk önce 2 kapsül olarak kullandım. 3 ay sıkı diyet yaptım(protein ağırlıklı).3 ay sonra tartıldığımda 90kg olmuştum ama 20kg vermiş gibi duruyordum aynı zamanda kas aldığım ve sıkılaştığım için.Gece geç vakitlere kadar oturup öğle vakti uyanıyodum.Yediklerime ne kadar dikkat etsemde yatma ve kalkma saatleri çok farkediyo kilo verme açısından.Anladımki daha çok emek sarfetmem lazım.
    Sabahları 8 gibi kalkıp işe giderken tempolu 3km yürüyüş yapmaya başladıktan sonra gerçekten inceldiğimi hissettim.
    Bb devam ediyorum,ölene kadarda bırakmayı düşünmüyorum.
    (birde unutmadan önemli bir ayrıntı var.Her sabah aç karna koyu türk kahvesi içiyodum çıkmadan önce)

14. zaur-zz

zaur-zz Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    webmaster
    Yer:
    azerbaycan
    Yagh yakmak istiyorsansa. Sana siki bi proqram.
    Haftanin 7 gunu de antrenman yap. 4 gun 40 dakika, 3 gun-90 dakika.
    Setleri de 20x15x12x8 yap. Mukemmel seksi vucudun olucak. Ve ekmeghi 2 ay tamamen kes. Yaghdan uzak dur. İlaca hich bir gerek yok!

Zamaninda bende boyle yagh yakmishdim. Tam 125 kilodan 86 kiloya dushdum. 2 ay sabr et. Ve muthish deghishikliyi kendin de goruceksin.
    İlaca hich bir gerek yok!

15. usas

usas Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yemeklerle birlikte CLA , antrenamanda 1 saat kadar once 1 gr L carnitine al, protein tozu ile beslenmeni takviye et. 1 ay sonra idmanlar oturunca hydorxycut hardcore al.tum ogunlerini dogal yada suplement olarak lif le destekle.

beyaz sekeri, beyaz ekmegi kes, tuzu bırak ve yagı azalt, protein ve karb agırlıklı ye ic...
    gunde 2500 kalori yi gecme besinlerde 6 ayda sonuca ulasırsın, iki ayda iyi sonuc olayına inanmıyorum ben, ha su var kas kutlen cok buyukse bazal metabolizman 3000 kalori kadar yakıyorsa, kondisyonun iyi ve yaglar oturmamıs ise belki olabilir....
    onun dısında yarım sezon sıkı idman ve desteklerle anca atarsın. agırlık idmanlarına yogunluk verirsen is yavaslar, nabız 120-140 arasından cıkmayacak sekilde haftada 5 gun 90 dakika kadar idman yap, bunun dısında iki gunde body takıl 8-10 tekrar 45 dakika. benim onerim bu

16. Faux Carnival

Faux Carnival Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Çok hızlı kilo vermek de zararlıdır. Tartınız çok hareket etmeye başlarsa, bir sorun olduğunu düşünüp lütfen yavaşlayın. Yağ yakımı haftada belirli bir kiloyla sınırlıdır. Çok hızlı ve yemek yenmeden yapılan diyetlerde kastan ve sudan kilo kaybı olmaktadır ki çok zararlı ve amaçsızdır. Kolay gelsin.

17. Barquer

Barquer Guest

Güzel cevaplamışsın ama 20x15x12x8 olarak belirtelen setler hangi hareketlerin setleri Zaur? malum 10larca hareket mevcut

18. asliok

asliok Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    hızlı kilo verebilirsin ama zayıflayamazsın bunu unutma

Sayfayı Paylaş