GNC ye yeni bi ürün gelmiş EAS HMB diye, ne oldugunu bilen var mı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mankiw tarafından 5 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. mankiw

mankiw Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşalr geçen gün gnc de EAS HMB isimli bi ürün gördüm sporcu besinlerin arasında, kadına sordum ne işe arıyor die anlattı ama anlamadım :)))
    bunu kullanan veya ne işe yaradıgını bilen var mı?
    http://******/index.php?Page=DetayliBilgi&UrunKod=351

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    Hydroxymethyl Butyrate.yogun antrenmanlarda proteın sentezini hızlandırdığı soyleniyor.kullanıp yorum yapan olursa daha saglıklı olacaktır.

3. mankiw

mankiw Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hemen cevap gelmiş :) teşşekür ederim guardboy

bi sorum daha var, forumda kirlilik yapmamak için buraya yazıyorum
    animal nitro+ optimum whey+ gh max+animal cut
    bunalrı kommbine yapsam nası olur
    suan göbekten kurtulmaya çalsıom aynı zamnda :D

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    açıkcası ben gh max kullanıp hiçbir işe yaramadığını düşünen azınlıktanım.diğer ürünler 10 numara.beslenmenede önem verirsen bu ürünlerin işe yaradığını mutlaka görürsün.

5. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Sende bendensin :) Benimki biraz farklı ama,

Optimum Whey+Casein+Likit CLA+GLA+Animal Cuts

Bu pazar ilk kutu bitecek(Cuts), bir hafta ara verip ikinci kutuya geçeceğim. Creatine de vardı aslında ama sadece ilk hafta kullandım, bu kadar kafein ile optimal performans alamadığımı düşündüm.

Bu arada guardboy değil guardbody, pek boy'luk bir hali yoktur kendisinin :)

Guardbody bu arada sen AST Creatine'i merak ediyordun değil mi, olmadı sana yollarım :D

6. mankiw

mankiw Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

aa çok özür dilerim guardbody, dalgınlıgam gelip guardboy yazmısım tekrardan özür

ya bende creatin kullanmak isitorum ama vucutta su toplu diolar zayıflamk isitosan kullanam dedikleri için kullanmdım
    noox3 ile anial cut bi arada kullandım 1-2 sefer ağzımdan beyaz bi toz geldi korktum bıraktım

animal cut 1 kutu bitirmek üzertmişin fayda gördün mü? bide gla ne yaw :)

7. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    sarc4stic düzeltme için teşekkürler.eskiden hemen yanlış yazıldığını belirtirdim ama diğer sitelerdede durum böyle.100 kişiden 80'i guardboy diye hitap ediyor.canları sağolsun.
    bu arada cee konusunda hala arayış içerisindeyim.bir yerde buldum fakat fiyat oldukça yuksek geldi.bu konuda yardımcı olursan memnun olurum.

8. mankiw

mankiw Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    gnc bidah sordum , kadın dedi protein yıkılmasını önler ve kasların şekillenemsine yardımcı olur bende denemek için aldım paraya kıyıp bakalım deneciem sonuçları yazarım buraya

9. dlue

dlue Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende meraktan aldım(GNC) ve 2 kutu bitti, günde 3 öğünde 4er tablet alınıyor(12 adet günlük) valla etkisini pek göremedim dersem yalan olmaz, creatine ile kombine ettim ama ciddi bir fark göremedim, özellikle yapılan araştırmalarda, deneklerde belli bir yağ yakımından söz ediliyor ama bende böyle birşeyde olmadı, ancak bu bendeki sonucu, belki bir başkasında farklı olabilir, ama kesinlikle verdiğiniz paranın karşılığında acaip bir etki beklemeyin.
    (bu arada bende somuştum GNC dekilere, aldığım yanıt kesinlikle doyurucu değildi, sitesinde veya broşürde yazılanları söylüyorlar genelde, bilgili bir eleman bulmak zor orda, halbuki adamların işleri bu, tutmaları gerekir gerçek sporcuları veya danışmanları bu tarz bilgi vermek için, neyse...)
    sonuç gene aynı , kendin deneyip göreceksin ;)

Sayfayı Paylaş