GNC Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

79,9%
  2. orta karar

14,3%
  3. başarisiz

5,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 96 üye.
  1. cedayroy

cedayroy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben yurtdışında yaşıyorum. Daha önce fitness a aralıklı olarak her yıl 2-3 ay gittim. Daha önce protein tozu kullanmak yada vücut yapmak gibi bir kaygım yoktu fakat şu sıralar kendimi geliştirmek istedim. Burada bulunan GNC ye gittim ordaki satıcı bana "Designer Whey" diye bir marka önerdi ve onu aldım. Forumlarda bu markaya ait bir yazı bulamadım. "1993 den beri Amerikanın 1 numaralı proteini" diye satılıyor. web sitesi ise http://www.designerwhey.com
    bilgisi ve taysiyesi olanlardan yardım bekliyorum, teşekkürler.

Not: Ürün GNC de satıldığı için konunun burada görüşülmesinde bir sakınca yoktur diye düşündüm, zira konu açamıyorum.

2. danch

danch Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende meksikadayım şu anda çok ucuz burada protein vs şeyler..Örnek:Muscle Tech Nitro Tech 2lbs 55TL ye denk geliyor.
    bende ürünleri gnc den alıyorum gold cardla daha ucuza geliyor.şimdi nitro tech bitiyor . gnc alabilirim.. Muscle techden sonra şaçma olacak ama:D

3. tequila818

tequila818 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar üniversite yıllarında spor yaptım, sanırım ince yapılı oldugum için kollarım 33 cm civarlarından 38 cm e geldi şu an 3 aydır düzenli spor yapıyorum düzenli besleniyorum ve düzenli dinleniyorum protein ağırlıklı besleniyorum, kısacası yapmam gereken herşeyi yapıyorum. boyum 170 ve 72 kiloyum. 2 kilo kadar fazlam var ve bunu koşarak vermeyi düşünüyorum. benim asıl sorum ise yukarıda da bahsettiğim gibi kollarım 38 cm e kadar geldi ve şu an gelişim çok yavaşladı. Sanırım artık supplement kullamam gerekiyor. Bazı arkadaşların da bahsettiği gibi amacım 'vücutçu' olmak değilde, plaj vücuduna sahip olmak. bu bağlamda gnc nin whey proteinini kullanmak istiyorum. Yukarıdaki yorumları okuyunca üründen soğudum. Tek amacım sağlıklı bir şekilde biraz daha gelişmek. bu baglamda bu ürün benim için yeterli midir yetersiz midir? bir an önce gidip almak istiyorum hatta gold kartımı bile aldım, gnc nin proten barlarını kullanmaya başladım ara öğünlerde. lütfen bir açıklığa kavuşturalım yeni başlayan arkadaşlar için.

4. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Kullandım hiç etkisini görmedim tam anlamıyla berbat.

5. exspendable

exspendable Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Açıkçası biras önyargılı yaklaşıyordum gnc'ye arkadaşta gold kart oldugu için indirimli aldık.Ben %100 whey proteini hergün sabah kalkar kalkmaz ve gece yatmadan önce 500ml süt ile karıştırarak kullandım.başlamadan önce kilom 75 idi , 3 haftada iki buçuk kilo aldım , çok memnum.Sadece tozdan mucize beklememek lazım beslenmeme de dikkat ediyorum.

6. yanaray

yanaray Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gainer kullandım 3 tane 2kg lık bitirdimtabiki düzenli beslenmeyle birlkte ve bodybuildingle 25 kg aldım gnc si çok kaliteli beklediğimi aldım şimdi proteine geçicem

7. fruitman

fruitman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba,
    ben bir soru sormak istiyordum da.
    bundan tam 2,5 sene önce amerikadan gnc whey protein aldım tr'ye geri dönünce kullanırım diye. ama geri döndükten sonra spora kaldığım yerden başlayamadım bir türlü :D protein de kaldı öyle. ve ben mal gibi bikere açıp tadına bakmak içni denemiştim tozu. ama sıkı sıkı kapadım sonra. şimdi kullanmak istiyorum onu. kokusu ilk günkü gibi yine, üzerinde topaklanma yok. 2 ay önce gittiğim salonun hocasına götürmüştüm kullanılır bu demişti. ama şimdi biraz aratşrırınca protein tozlarının belli bir son kullanma tarihinin olduğunu öğrendim. baktım baktım benim kabın üstünde hiçbityerinde yazmıyo bu. çok kıllandım. ozaman da kampanyadaydı bu orda, indirimli almıştım. acaba s. kullanma tarihi yaklaşmış mıydı :p

siz ne dersiniz acaba? :D kullanmalı mıyım yoksa riske girmeyip yeni mi alayım? farzedelim ki kullandım ve toz da bozulmuş, ne olur ? :D

8. pspfreak

pspfreak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    fruitman

dostum bende baya aradım kendi kutumun üstünde son kullanma tarihini ve sonunda buldum :D

Tam etiketle kapak arasında kutunun etrafında gözlerini gezdir görürsün bi kağıt parçası falan değil zaten bilgisayarla yazılmış ama kutu siyah yazı siyah o yüzden zor görebilirsin. :D

9. fruitman

fruitman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet tam etiketin üstünde bi yazı var ama başındaki 30 gözüküyo sadece :( iki gündür içiyorum baya da lezzetliymiş ha, sırf tadı için içilir bu, bozuk mozuk dinlemeden :p

10. desk

desk Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    San Francisco
    ürünü bügün aldım evet gnc yi aslında vitaminleri dışında pek kullanmam ama gainerima ekstra protein olsun diye aldım birde indirim zamanı olunca ucuza geldi...

11. BByaşamaktır

BByaşamaktır Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    0
    pek tavsiye etmiyorum ama denemek istiyen denesin :)

12. madmax2000

madmax2000 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    maalesef benim denediğim en kötü whey proten...
    hem sağladığı fayda diğerlerine göre çok az, hemde yarattığı gaz ve şişkinlik sorunları cabası...
    fiyat olarak makul görünebilir ama işe yaramayan bi ürün bence isterse bedava olsun bi daha kesinlikle kullanmam...

13. chillout

chillout Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Dış Ticaret
    bu ürünü bende kullandım şişkinlik yarattı özellikle gece yatarken sütle kullandığımda Yapay renk verici ve tatlandırıcı olmaması güzel sadece. Bunun yerine içeriği daha düzgün olan tavsiye edilen wheyleri kullanmakta fayda var

14. jameika

jameika Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bu urunu 3-4 sene once kullanmıstım ve bir gram etki göremedim 3 scoop bile kullandıgımı hatırlarım gncden nefret etmemi saglayn urundur kendısı artık ordan vıtamın bıle almıyorm bu urune para harcanmaz paranıza yazık olur aynı parayla optimum gold alın o işinizi gorur;)

15. kby

kby Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Amerika
    2 aydır kullanıyorum, güzel beslenmem, dinlenmem ve antreman programımla epey bir gelişme sağladım. Bugün tekrar almaya gittim, çikolatalısı bitmiş. Almadan döndüm.

16. punk_hakan

punk_hakan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    gnc nin urunleri türkiyede budy building ten ziyede vitamin tarzı
    ürünler üzerine satış yapıyor ben gainer kullanmıştım.iyi bir beslenme desteğiyle işe yarıyordu.glutaminini kullandım daha önce universal kullanıyordum.sanki universal daha iyi geliyordu bana (belki psikolojiktir bilmiyorum).
    ben şahsen nanox ürünlerini kullanma yanlısıyım.ürünler doğal fiyat farkı yurtdışı-türkiye açısından yakın.optimum daha iyi gibi ama abd de 20 dolarlık bir ürüne türkiyede 80-90 tl vermek bende kazıklanmış olma duygusu yaratıyor.

17. jaminaflorenca

jaminaflorenca Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    manager
  18. Sivasli58

Sivasli58 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    İlk protein kullanmamdı ve gnc ile başlayalım dedik promosyonda vardı iyide oldu.
    işe yaramadığını söyleyemem ama bir dahada kullanmam daha iyilerinin olduğu kanısındayım.
    en azından çömezlik dönemini atlattık bi kaç şey öğrendik.
    seçiminizi gnc ile yapmayın derim.piyasada daha iyileri var.

19. Madridista

Madridista Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese iyi çalışmalar diyelim :)

Sorum şu-cevaplayanlara şimdiden teşekkürler-.GNC Whey Protein kullanmaya 2 gün önce başladım,söylenenlerin aksine şişkinlik,gaz vs. sorunu yaşamadım şimdiye kadar.

Merak ettiğim ise sağlam bir çalışma(antrenman) ve bu ürün ile hacim artışını ne kadar sürede görebilirim ? Tabii ki bu ürün sihirli değnek değil beslenme ve uykuya da önem veriyorum.Sadece hacme olan gözle görülür etkisi ne kadar süre alır ?

20. CupaWestern

CupaWestern Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Ankara
    merhaba; bu ürünü zamanında bende kullandım gaz ve şişinlik olayı kişiden kişiye değişirki sütle içersen şişmen kaçınılmaz olacaktır.hafif tokluk hissi de verir çünkü adı üstünde gainer. soruna gelince , eğer iyi bir beslenmeye sahipsen ki bana göre en önemlisi beslenmedir, kilo alman kaçınılmaz. ürüne herkes laf atıyo gnc den supplement mi alınır felan diye ama bence gainer ürünü gayet bşarılı iyi tercih thums:

Sayfayı Paylaş